Týmy

všechny 4 až 10 členné

Počet členů:

Reset
#
Název týmu
Počet bodů
Celková vzdálenost
Členové
1.
_Debza¥
_Debza¥
Dobříš
0.00 0 m (0,00 km)
David Petrulak
David Petrulak / Stará Huť
2.
1.liga EU - MSŠ Letovice
1.liga EU - MSŠ Letovice
Moravská Třebová
0.00 0 m (0,00 km)
Libor Šimek
Libor Šimek / Jevíčko
3.
15Zs
15Zs
Most
0.00 0 m (0,00 km)
Jitka Kubrtova
Jitka Kubrtova / Most
4.
7.ZŠ MOST
7.ZŠ MOST
Most
0.00 0 m (0,00 km)
Libuše Hrdinová
Libuše Hrdinová / Most
Jana Klimecká
Jana Klimecká / Most
Martina Korandová
Martina Korandová / Most
Michaela Nová
Michaela Nová / Most
5.
Ajfelovci
Ajfelovci
Krnov
0.00 0 m (0,00 km)
Ajfel
Ajfel / Krnov
kyselka
kyselka / Krnov
Alena Svrčinová
Alena Svrčinová / Krnov
Daniela Svrčinová
Daniela Svrčinová / Krnov
6.
Akademici
Akademici
Ostrava
0.00 0 m (0,00 km)
Bohouš
Bohouš / Ústí nad Labem
Evika.Pil
Evika.Pil / Ostrava
@Mary
@Mary / Ostrava
Zdeňka Nágelová
Zdeňka Nágelová / Ostrava
Ketřin
Ketřin / Ostrava
Lenka Vrátilova
Lenka Vrátilova / Opava
7.
Alkoholky
Alkoholky
Mnichovo Hradiště
0.00 0 m (0,00 km)
Lucie Nedomová
Lucie Nedomová / Mnichovo Hradiště
Šárka Libichová
Šárka Libichová / Mnichovo Hradiště
Dvořkins
Dvořkins / Mnichovo Hradiště
Lusía
Lusía / Mnichovo Hradiště
8.
Andílci
Andílci
Soběslav
0.00 0 m (0,00 km)
Jitu.
Jitu. / Veselí nad Lužnicí
Haničkaa
Haničkaa / Veselí nad Lužnicí
Andělíček
Andělíček / Veselí nad Lužnicí
Hana Havlíčková
Hana Havlíčková / Veselí nad Lužnicí
9.
Aperolky
Aperolky
Chýně
0.00 0 m (0,00 km)
AlVa
AlVa / Chýně
Pavlína Podskalská
Pavlína Podskalská / Chýně
Nela Benešová
Nela Benešová / Chýně
Adéla Kašíková
Adéla Kašíková / Chýně
Lucie Zemanová
Lucie Zemanová / Chýně
MoniMa
MoniMa / Chýně
10.
Asml
Asml
Nový Jičín
0.00 0 m (0,00 km)
Blanka Svobodová
Blanka Svobodová / Nový Jičín
11.
Asseťáčci
Asseťáčci
Dobříš
0.00 0 m (0,00 km)
Švecka
Švecka / Dobříš
JanaProch
JanaProch / Praha 3
Mari.
Mari. / Praha 8
Carlos.
Carlos. / Praha 8
Zuzana Vostatková
Zuzana Vostatková / Milovice
12.
Avengers
Avengers
Teplice
0.00 0 m (0,00 km)
Libuše Zárubová
Libuše Zárubová / Ústí nad Labem
Monika Kokyová
Monika Kokyová / Bílina
Nina Coufalová
Nina Coufalová / Teplice
Veronika Šulcová
Veronika Šulcová / Bílina
Michaela Wawriczová
Michaela Wawriczová / Bílina
13.
Babonožky
Babonožky
Konice
0.00 0 m (0,00 km)
Eva Markova
Eva Markova / Konice
Marcela Francová
Marcela Francová / Suchdol
Bouba
Bouba / Ptení
Jana Zemánková
Jana Zemánková / Kořenec
Lucie Kýrová
Lucie Kýrová / Suchdol
Cori10
Cori10 / Čechy pod Kosířem
Terča
Terča / Čechy pod Kosířem
HanaT
HanaT / Suchdol
14.
Baby team
Baby team
Prostějov
0.00 0 m (0,00 km)
Lentilka89
Lentilka89 / Ivaň
mamounek
mamounek / Prostějov
Marťa16
Marťa16 / Ivaň
Zdenda12
Zdenda12 / Ivaň
Nikitta
Nikitta / Prostějov
Janča85
Janča85 / Ohrozim
15.
Backer tým
Backer tým
Hlinsko
0.00 0 m (0,00 km)
ZuzanaM
ZuzanaM / Hlinsko
Jana Pešavová
Jana Pešavová / Hlinsko
Jirk@
Jirk@ / Hlinsko
Michaela Pavlíková
Michaela Pavlíková / Orel
Petra Pálková
Petra Pálková / Vojnův Městec
Jan mucha
Jan mucha / Hlinsko
Monere
Monere / Holetín
16.
BeeRBežci a chodiči
BeeRBežci a chodiči
Praha 4
0.00 0 m (0,00 km)
Martin Pochopin
Martin Pochopin / Praha 4
Krysoun
Krysoun / Praha 4
Honzin
Honzin / Praha 4
Pepa Orel
Pepa Orel / Praha 1
Malý pívo
Malý pívo / Praha 4
Markéta Poláková
Markéta Poláková / Praha 4
17.
Běhny z Urgentu vol.2
Běhny z Urgentu vol.2
Plzeň
0.00 0 m (0,00 km)
Mici
Mici / Kožlany
Renďul
Renďul / Vejprnice
Barbora Vodičková
Barbora Vodičková / Plzeň
Johy
Johy / Horní Bříza
Rybička
Rybička / Vochov
MatýSek99
MatýSek99 / Plzeň
Honza-Akutka
Honza-Akutka / Plzeň
Martin Suchopár
Martin Suchopár / Nadryby
18.
Ben
Ben
Krnov
0.00 0 m (0,00 km)
M79401
M79401 / Krnov
DS7
DS7 / Krnov
19.
Beskydští Pacoši
Beskydští Pacoši
Ostrava
0.00 0 m (0,00 km)
David Dudzik
David Dudzik / Ostrava
Andy87
Andy87 / Ostrava
Edii
Edii / Frýdek-Místek
Markéta Kučerová
Markéta Kučerová / Ostrava
20.
Bez bab
Bez bab
Brno
0.00 0 m (0,00 km)
Stopařka
Stopařka / Olomouc
Stakr
Stakr / Tršice
Burizon
Burizon / Olomouc
Kamča74
Kamča74 / Brno
Danča77
Danča77 / Praha 7
Žiraf
Žiraf / Praha 11
Maxime
Maxime / Stařeč
Alesch72
Alesch72 / Brno
21.
Bez dušnosti
Bez dušnosti
Olomouc
0.00 0 m (0,00 km)
MonikaS.
MonikaS. / Olomouc
Peťa Grohmannová
Peťa Grohmannová / Olomouc
Denisa Šperlíková
Denisa Šperlíková / Skrbeň
SvobodaT
SvobodaT / Olomouc
Naďa Šupová
Naďa Šupová / Olomouc
Patrik Garaj
Patrik Garaj / Olomouc
Kateřina Garaj Nečasová
Kateřina Garaj Nečasová / Olomouc
22.
Bez-drůžice
Bez-drůžice
Most
0.00 0 m (0,00 km)
Pykslička
Pykslička / Obrnice
23.
Bezručovci
Bezručovci
Krnov
0.00 0 m (0,00 km)
Radovan Bezruč
Radovan Bezruč / Krnov
Tadeáš Bezruč
Tadeáš Bezruč / Krnov
Blanka Bezručová
Blanka Bezručová / Krnov
Sam
Sam / Krnov
24.
Biloš je z Brd
Biloš je z Brd
Lomnice nad Popelkou
0.00 0 m (0,00 km)
Jan Hůlek
Jan Hůlek / Lomnice nad Popelkou
Irena Votočková
Irena Votočková / Lomnice nad Popelkou
Roman Votoček
Roman Votoček / Lomnice nad Popelkou
Romana Hůlková
Romana Hůlková / Lomnice nad Popelkou
25.
Biscuits Family
Biscuits Family
Prostějov
0.00 0 m (0,00 km)
Nela Richter
Nela Richter / Prostějov