Týmy

Reset
# Název týmu Počet bodů Celková vzdálenost Členové
1.
Minor Team
Minor Team
Slaný
1013.51 2 693 010 m (2 693,01 km)
Bakos
Bakos / Slaný
Tereza Sevcikova
Tereza Sevcikova / Slaný
2.
Baby team
Baby team
Uničov
819.81 2 342 549 m (2 342,55 km)
Libča
Libča / Želechovice
Věrča
Věrča / Uničov
Mačet
Mačet / Uničov
3.
SK Zahořany 110
SK Zahořany 110
Mníšek pod Brdy
753.35 1 763 689 m (1 763,69 km)
Jakulda
Jakulda / Mníšek pod Brdy
Petr M.
Petr M. / Mníšek pod Brdy
4.
Viki team
Viki team
Uherské Hradiště
683.87 2 062 790 m (2 062,79 km)
Radim Kropáč
Radim Kropáč / Uherské Hradiště
Stanislava Kropáčová
Stanislava Kropáčová / Uherské Hradiště
5.
DDM OSTROV SLANÝ
DDM OSTROV SLANÝ
Slaný
616.66 1 778 100 m (1 778,10 km)
Martin Štraub
Martin Štraub / Slaný
Jindra Jindřich
Jindra Jindřich / Slaný
6.
Chodci
Chodci
Prostějov
584.83 2 736 659 m (2 736,66 km)
Tony77
Tony77 / Přerov
Veruna
Veruna / Tovačov
Karča x
Karča x / Přerov
honza
honza / Klopotovice
7.
PLÍŽÁCI
PLÍŽÁCI
Mohelnice
553.08 1 124 317 m (1 124,32 km)
Jobinek x
Jobinek x / Maletín
Adam Balvín
Adam Balvín / Maletín
8.
parta důchodců z Loštic
parta důchodců z Loštic
Loštice
538.02 2 215 263 m (2 215,26 km)
Miroslav Havelka
Miroslav Havelka / Loštice
Helena Vaculová
Helena Vaculová / Loštice
Marie Zavadilová
Marie Zavadilová / Loštice
Marie Havelková
Marie Havelková / Loštice
9.
Blondýny z Rymaně
Blondýny z Rymaně
Mníšek pod Brdy
536.21 4 057 366 m (4 057,37 km)
Vladimir Skalla
Vladimir Skalla / Mníšek pod Brdy
Hana Skallova
Hana Skallova / Mníšek pod Brdy
Alexandra Mrvová
Alexandra Mrvová / Praha 9
Pavlína Ječmínková
Pavlína Ječmínková / Praha 8
Jiřička
Jiřička / Litoměřice
Marcee
Marcee / Mníšek pod Brdy
Valerie Charvatova
Valerie Charvatova / Mníšek pod Brdy
10.
DaskaKaska a jak mlaska
DaskaKaska a jak mlaska
Třebíč
524.52 1 107 200 m (1 107,20 km)
MaleOusko
MaleOusko / Třebíč
Daffodil
Daffodil / Třebíč
11.
Povidláci
Povidláci
Benešov
509.69 2 084 132 m (2 084,13 km)
pilot410
pilot410 / Benešov
Lenka Šichová
Lenka Šichová / Benešov
Martin Šich
Martin Šich / Benešov
12.
Sestry v akci
Sestry v akci
Turnov
500.64 893 070 m (893,07 km)
Petra Holanová
Petra Holanová / Turnov
Pavla Gatterová
Pavla Gatterová / Turnov
13.
Bilíkovi
Bilíkovi
Kopřivnice
486.99 1 005 759 m (1 005,76 km)
Pavlík47
Pavlík47 / Příbor
BILIH
BILIH / Příbor
14.
Andy
Andy
Klatovy
480.43 718 833 m (718,83 km)
Nijami269
Nijami269 / Klatovy
Nikísek
Nikísek / Klatovy
15.
Poutníci 2021
Poutníci 2021
Bruntál
474.48 4 116 419 m (4 116,42 km)
Pavel Dorničák
Pavel Dorničák / Zábřeh
Josef Vrba
Josef Vrba / Řevnice
Dana Nováková
Dana Nováková / Bruntál
Jamik
Jamik / Praha 4
Eva Pešoutová
Eva Pešoutová / Praha 9
Iva Jančeková
Iva Jančeková / Krnov
Iveta Staňková
Iveta Staňková / Bruntál
Ilona Šťastná
Ilona Šťastná / Praha 8
16.
FIALKLA
FIALKLA
Hořice
474.20 1 338 826 m (1 338,83 km)
Aleš Klapal
Aleš Klapal / Podhorní Újezd a Vojice
JanaFi
JanaFi / Ostroměř
17.
Tuláci pod hvězdami
Tuláci pod hvězdami
Krnov
459.13 1 254 011 m (1 254,01 km)
PAMPELIŠKA
PAMPELIŠKA / Bruntál
Deidree
Deidree / Bruntál
Limonádový Joe
Limonádový Joe / Krnov
18.
Myslím, že půjdu domů...
Myslím, že půjdu domů...
Prostějov
442.53 1 397 780 m (1 397,78 km)
Adam S
Adam S / Prostějov
NIKI
NIKI / Prostějov
19.
Krok za krokem
Krok za krokem
Bruntál
429.34 2 252 676 m (2 252,68 km)
Vendulka
Vendulka / Bruntál
Miška12
Miška12 / Bruntál
Macurka
Macurka / Bruntál
Petr Marek
Petr Marek / Bruntál
Ani
Ani / Bruntál
20.
To dáme!
To dáme!
Bohumín
422.27 752 855 m (752,86 km)
Pavla.K
Pavla.K / Bohumín
Verča.K
Verča.K / Bohumín
21.
sMart Team Olomouc
sMart Team Olomouc
Olomouc
422.08 5 074 849 m (5 074,85 km)
Karl von
Karl von / Slaný
mistr
mistr / Olomouc
Hasic73
Hasic73 / Olomouc
Jari Kurri
Jari Kurri / Olomouc
Miluše Švarcová
Miluše Švarcová / Olomouc
Stanislav Šlajs
Stanislav Šlajs / Praha 9
Jana - Mája
Jana - Mája / Olomouc
Chodec
Chodec / Olomouc
Marcela Martínková
Marcela Martínková / Horka nad Moravou
Marí
Marí / Olomouc
Varhaník
Varhaník / Horka nad Moravou
22.
Skaličáci
Skaličáci
Zábřeh
422.04 1 327 995 m (1 328,00 km)
Bad
Bad / Zábřeh
JančaBil.
JančaBil. / Zábřeh
Benca
Benca / Zábřeh
23.
Fandův plán :-)
Fandův plán :-)
Brno
413.21 1 304 214 m (1 304,21 km)
Simona SPONAROVÁ
Simona SPONAROVÁ / Brno
Acoustic
Acoustic / Mladá Boleslav
Jirka Sponar
Jirka Sponar / Brno
24.
Holky z Dobříšska
Holky z Dobříšska
Dobříš
411.12 2 987 960 m (2 987,96 km)
Ivona
Ivona / Dobříš
Jana Jezkova
Jana Jezkova / Dobříš
L&L
L&L / Dobříš
25.
AMI team
AMI team
Ostrava
406.36 3 138 542 m (3 138,54 km)
Dino
Dino / Ostrava
Boston
Boston / Vratimov
Heduš
Heduš / Ostrava
Dědoles
Dědoles / Ostrava
Koci
Koci / Ostrava
Kačer
Kačer / Vratimov
King of walking
King of walking / Ostrava