Týmy

Reset
# Název týmu Počet bodů Celková vzdálenost Členové
1.
sMart Team Olomouc
sMart Team Olomouc
Olomouc
422.08 5 074 849 m (5 074,85 km)
Karl von
Karl von / Slaný
mistr
mistr / Olomouc
Hasic73
Hasic73 / Olomouc
Jari Kurri
Jari Kurri / Olomouc
Miluše Švarcová
Miluše Švarcová / Olomouc
Stanislav Šlajs
Stanislav Šlajs / Praha 9
Jana - Mája
Jana - Mája / Olomouc
Chodec
Chodec / Olomouc
Marcela Martínková
Marcela Martínková / Horka nad Moravou
Marí
Marí / Olomouc
Varhaník
Varhaník / Horka nad Moravou
2.
Červteam
Červteam
Olomouc
310.69 543 970 m (543,97 km)
Petr Červ
Petr Červ / Olomouc
Vlasta Červ.
Vlasta Červ. / Olomouc
3.
Pešky na kešky
Pešky na kešky
Olomouc
288.03 1 381 376 m (1 381,38 km)
Mišina
Mišina / Olomouc
Hana Lindnerová
Hana Lindnerová / Olomouc
Vader
Vader / Jevíčko
Vojtech Jaska
Vojtech Jaska / Olomouc
4.
Kobry 🐍
Kobry 🐍
Olomouc
249.84 2 498 956 m (2 498,96 km)
Bigbeat
Bigbeat / Mohelnice
Mausefale
Mausefale / Olomouc
Horynka
Horynka / Olomouc
Jita
Jita / Mohelnice
Tetere
Tetere / Olomouc
La jeptiška
La jeptiška / Olomouc
Jáán
Jáán / Olomouc
Maťejko
Maťejko / Olomouc
5.
Mimoni Banana
Mimoni Banana
Olomouc
230.56 652 503 m (652,50 km)
Aleš Pražma
Aleš Pražma / Olomouc
Lenka Pracna
Lenka Pracna / Olomouc
Misha
Misha / Olomouc
6.
My nejsme špekáčci, my jsme párci
My nejsme špekáčci, my jsme párci
Olomouc
196.67 851 936 m (851,94 km)
Blanka Stankova
Blanka Stankova / Olomouc
Milan Masaryk
Milan Masaryk / Olomouc
Kateřina Kohoutová
Kateřina Kohoutová / Olomouc
Blanka Masaryková
Blanka Masaryková / Olomouc
7.
👣👣👣
👣👣👣
Olomouc
182.88 1 014 021 m (1 014,02 km)
Jirka s.
Jirka s. / Olomouc
Jirka Černoch
Jirka Černoch / Brno
Michaela Černochová
Michaela Černochová / Olomouc
Tomáš H.
Tomáš H. / Olomouc
8.
Chyť nás když to dokážeš...
Chyť nás když to dokážeš...
Olomouc
182.17 1 130 844 m (1 130,84 km)
Pavel
Pavel / Horka nad Moravou
Renata 1
Renata 1 / Horka nad Moravou
Barbora Gottfriedová
Barbora Gottfriedová / Praha 6
Ňaňa
Ňaňa / Horka nad Moravou
9.
Spurňáci
Spurňáci
Olomouc
181.36 714 122 m (714,12 km)
Evika
Evika / Olomouc
Radula
Radula / Olomouc
Kika
Kika / Olomouc
10.
STAN Olomouc
STAN Olomouc
Olomouc
166.42 1 852 814 m (1 852,81 km)
Michal Frantik
Michal Frantik / Olomouc
Petr Fojtík
Petr Fojtík / Olomouc
Petr Skyva
Petr Skyva / Olomouc
Andrea Hanackova
Andrea Hanackova / Olomouc
Hela Zbořilová
Hela Zbořilová / Olomouc
Tomáš Müller
Tomáš Müller / Nová Hradečná
Jana Přecechtělová
Jana Přecechtělová / Srbce
Jozefína
Jozefína / Vnorovy
Lenka Klopcová
Lenka Klopcová / Olomouc
11.
Božkovci
Božkovci
Olomouc
130.47 463 764 m (463,76 km)
Jakub Koutný
Jakub Koutný / Olomouc
Barča
Barča / Olomouc
12.
Oltisačky
Oltisačky
Olomouc
123.34 387 936 m (387,94 km)
Norka
Norka / Olomouc
Kristyna1511
Kristyna1511 / Přerov
13.
Mamobudešchodit
Mamobudešchodit
Olomouc
108.67 1 133 315 m (1 133,32 km)
joma
joma / Hradec Králové
Pelida00
Pelida00 / Bělkovice-Lašťany
Anďa
Anďa / Hradec Králové
Lida
Lida / Bělkovice-Lašťany
Jura
Jura / Bělkovice-Lašťany
Peťaz
Peťaz
14.
Alfa skvadra tým dynamickejch čuprstar sekáčskejch vlkoušů
Alfa skvadra tým dynamickejch čuprstar sekáčskejch vlkoušů
Olomouc
103.39 452 750 m (452,75 km)
Patrik Zamrazil
Patrik Zamrazil / Olomouc
Lenka x
Lenka x / Prostějov
Linda Zamrazilová
Linda Zamrazilová / Prostějov
Dominika Kutheilová
Dominika Kutheilová / Praha 9
15.
A jdeme na to
A jdeme na to
Olomouc
94.30 238 546 m (238,55 km)
Romana Richtarova
Romana Richtarova / Olomouc
Marie Miklasová
Marie Miklasová / Olomouc
Sanča
Sanča / Olomouc
16.
Friendzone
Friendzone
Olomouc
86.44 454 587 m (454,59 km)
František Večeřa
František Večeřa / Olomouc
Eva Knopová
Eva Knopová / Olomouc
Anavec
Anavec
17.
APA tým
APA tým
Olomouc
74.18 375 777 m (375,78 km)
Dolarka75
Dolarka75 / Tovačov
Adam Jarmar
Adam Jarmar / Zlín
Eliška Vodáková
Eliška Vodáková / Přerov
18.
Tichošlápci
Tichošlápci
Olomouc
60.21 335 281 m (335,28 km)
Martin Vitásek
Martin Vitásek / Hněvošice
Michaela Šolcová
Michaela Šolcová / Hněvošice
Tereza Šolcová
Tereza Šolcová / Olomouc
Milena Šolcová
Milena Šolcová / Olomouc
19.
Satani 👹
Satani 👹
Olomouc
47.38 127 660 m (127,66 km)
Herr Satan
Herr Satan / Olomouc
Frau Satan
Frau Satan / Olomouc
20.
Tým
Tým
Olomouc
9.87 47 900 m (47,90 km)
Gabi
Gabi / Olomouc
SpaBoy
SpaBoy / Olomouc
21.
Ondrušovi
Ondrušovi
Olomouc
8.55 51 304 m (51,30 km)
Michaela Ondrušová
Michaela Ondrušová / Olomouc
Michal Ondruš
Michal Ondruš / Olomouc
22.
Lekanema
Lekanema
Olomouc
0.27 4 500 m (4,50 km)
Lekanema
Lekanema / Olomouc
kamull
kamull
Lenka Dostálová
Lenka Dostálová
23.
Matky na tahu
Matky na tahu
Olomouc
0.00 0 m (0,00 km)
Krista
Krista / Olomouc
24.
MEGINKA, KATKA A JIRKA
MEGINKA, KATKA A JIRKA
Olomouc
0.00 0 m (0,00 km)
Katka1
Katka1 / Olomouc
25.
odvážlivci
odvážlivci
Olomouc
0.00 0 m (0,00 km)
Davidcpu
Davidcpu / Olomouc