Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
3101.
Jan Ziegler
Jan Ziegler
Štěpánov
103.33 150 536 m (150,54 km)
Šťastná šestka Olomouc
3102.
Zdeněk Pavlát
Zdeněk Pavlát
Praha 9
103.30 112 315 m (112,32 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den stromů
Pivní šalina Praha 4
3103.
Dóda1
Dóda1
Čeladná
103.27 241 036 m (241,04 km)
RivkaGo Frýdek-Místek
3104.
Jiri Iwonski
Jiri Iwonski
Praha 10
103.20 137 241 m (137,24 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Pěšáci Běžáci Děčín
3105.
Antonín Havlík
Antonín Havlík
Praha 11
103.17 162 412 m (162,41 km)
3106.
Adam Farkaš
Adam Farkaš
Uherské Hradiště
103.07 128 590 m (128,59 km)
MESIT-2Z Uherské Hradiště
3107.
Filip Vávra
Filip Vávra
Polešovice
102.96 257 560 m (257,56 km)
1.AB Hog Riders Uherské Hradiště
3108.
Martin Šídlo
Martin Šídlo
Velká Bíteš
102.93 101 032 m (101,03 km)
MIMOŇI - druhá výzva Velká Bíteš
3109.
Ondřej Nečas
Ondřej Nečas
Boskovice
102.86 109 700 m (109,70 km)
2 Stavaři Boskovice
3110.
Jiří Cékr
Jiří Cékr
Bohdíkov
102.85 123 346 m (123,35 km)
Ospalci 😴 Uničov
3111.
Josef Hrdlička
Josef Hrdlička
Prostějov
102.84 118 143 m (118,14 km)
ZŠ Melantrichova 4.B Prostějov
3112.
Honza Marek
Honza Marek
Praha 3
102.75 155 731 m (155,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
GČP-držíme kroktober Praha 5
3113.
Roman Šebesta
Roman Šebesta
Bratislava-Nové Mesto
102.58 90 165 m (90,17 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI- WE RUN GENERALI Bratislava IV
3114.
Tomáš Rieger
Tomáš Rieger
Plzeň
102.46 82 019 m (82,02 km)
SOL - Plzeň Plzeň
3115.
Tomas Faktor
Tomas Faktor
Mokrovraty
102.37 172 987 m (172,99 km)
ZŠ Mokrovraty Dobříš
3116.
Vít Šenkyřík
Vít Šenkyřík
Nová Paka
102.37 218 538 m (218,54 km)
Tercie 2023 Hořice
3117.
Tomáš Mísař
Tomáš Mísař
Pardubice
102.36 151 860 m (151,86 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-PROPRCC Pardubice
3118.
Lukáš Zderadička
Lukáš Zderadička
Praha 11
102.35 75 672 m (75,67 km)
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Cetin Mordparta Praha 6
3119.
Vojtěch Ondroušek
Vojtěch Ondroušek
Mostkovice
102.31 202 884 m (202,88 km)
sekunda CMG Prostějov
3120.
Daaava S.
Daaava S.
Chýně
102.23 183 159 m (183,16 km)
Sportovci 4.A Chýně
3121.
Marek Peniška
Marek Peniška
Praha 1
102.21 80 401 m (80,40 km)
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD – Praha 1 – Praha je jen jedna Praha 13
3122.
Dvořka
Dvořka
Mnichovo Hradiště
102.18 69 600 m (69,60 km)
3123.
Julio Svantner
Julio Svantner
Predajná
101.83 144 060 m (144,06 km)
3124.
Jakub Janda
Jakub Janda
Dobříš
101.71 285 136 m (285,14 km)
3125.
Pavel Holan
Pavel Holan
Velké Popovice
101.65 189 705 m (189,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
krok sun krok Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
3126.
Gube Novák
Gube Novák
Pěnčín
101.59 251 414 m (251,41 km)
3.C Turnov
3127.
Pavol Tamer
Pavol Tamer
Bratislava-Dúbravka
101.27 92 446 m (92,45 km)
Rekordman
Pravidelnost
Den stromů
SK Prazdroj FIELD Nitra
3128.
Tomas Hrabanek
Tomas Hrabanek
Brodek u Přerova
101.14 123 071 m (123,07 km)
EPH Klub pratel kvalitni chuze Praha 8
3129.
Daniel Petráš
Daniel Petráš
Otrokovice
101.07 248 824 m (248,82 km)
1.EZ Uherské Hradiště
3130.
Jonathan Ton
Jonathan Ton
Praha 8
101.04 85 090 m (85,09 km)
Drzý ale milý Praha 8
3131.
fqw
fqw
Praha 6
101.01 339 907 m (339,91 km)
ZŠ a MŠ Okna Česká Lípa
3132.
Petr Florián
Petr Florián
Praha 6
100.99 201 500 m (201,50 km)
3133.
Jan Mikuláštík
Jan Mikuláštík
Zlín
100.96 134 610 m (134,61 km)
Fudžimi Navaja Uherské Hradiště
3134.
Matěj Klíma
Matěj Klíma
Most
100.88 112 790 m (112,79 km)
Bezpečáci 4 Most
3135.
Humplík
Humplík
Praha Vinoř
100.85 259 462 m (259,46 km)
Společenstvo prstenu Říčany
3136.
Jan Kautský
Jan Kautský
Ústí nad Labem
100.84 99 160 m (99,16 km)
3137.
michal nevrly
michal nevrly
Bohdíkov
100.67 242 615 m (242,62 km)
8.B Sluneční Šumperk
3138.
Rey
Rey
Praha 20
100.62 94 034 m (94,03 km)
3139.
Lukáš Mariánek
Lukáš Mariánek
Kroměříž
100.61 99 843 m (99,84 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GČD - Zlínský region - Šlapáci z Hané Kroměříž
3140.
Peter Koštival
Peter Koštival
Bratislava-Petržalka
100.57 107 061 m (107,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-Tahiti Bratislava IV
3141.
Otakar Polách
Otakar Polách
Velká Bystřice
100.38 97 671 m (97,67 km)
3142.
Dominik Horáček
Dominik Horáček
Jenišovice
100.33 277 140 m (277,14 km)
Kvinta Turnov Sportinline šlape 💪🏼 Turnov
3143.
Jakub Friak
Jakub Friak
Jalubí
100.32 229 268 m (229,27 km)
Tady končí sranda Uherské Hradiště
3144.
Bolavé Koleno
Bolavé Koleno
Kutná Hora
100.23 185 208 m (185,21 km)
Přijdem dýl Kutná Hora
3145.
Lékárník
Lékárník
Návsí
100.22 80 780 m (80,78 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Gorily ve tmě Jablunkov
3146.
David Trnečka
David Trnečka
Prostějov
100.17 236 308 m (236,31 km)
2.B OAPV Prostějov
3147.
Paťa2011
Paťa2011
Smržice
100.13 219 570 m (219,57 km)
6.B Valentka Prostějov
3148.
Kuba Horáček
Kuba Horáček
Turnov
99.83 274 868 m (274,87 km)
Kvinta Turnov
3149.
Alexandr Dostalek
Alexandr Dostalek
Uherské Hradiště
99.77 213 758 m (213,76 km)
1.AB Hog Riders Uherské Hradiště
3150.
Lukáš Kappel
Lukáš Kappel
Brno
99.75 202 775 m (202,78 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD – Jihomoravský region – Jurajova 10 Brno