Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
151.
Jarda Ryneš
Jarda Ryneš
Čelákovice
70.06 99 344 m (99,34 km)
EPH Walkers Praha 7
152.
Pavel Kubánek
Pavel Kubánek
Stará Huť
69.95 75 678 m (75,68 km)
153.
Petr Dvorak
Petr Dvorak
Praha 8
69.50 96 174 m (96,17 km)
154.
Roman Weingärtner
Roman Weingärtner
Brno
69.46 66 267 m (66,27 km)
Rekordman
Beerpack Brno
155.
David Stanovský
David Stanovský
Krnov
68.97 124 829 m (124,83 km)
156.
Lubanek1988
Lubanek1988
Chotěboř
68.90 53 304 m (53,30 km)
157.
Jaroslav Matula
Jaroslav Matula
Kroměříž
68.75 64 925 m (64,93 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČD - Zlínský region - Šlapáci z Hané Kroměříž
158.
Wazowski
Wazowski
Uherské Hradiště
68.74 75 703 m (75,70 km)
Rekordman
Pravidelnost
159.
Petr Holan
Petr Holan
Turnov
68.62 60 440 m (60,44 km)
160.
Vety
Vety
Kutná Hora
68.40 67 468 m (67,47 km)
Rekordman
Pravidelnost
ŠBV - Koudelníci Kutná Hora
161.
MartinML
MartinML
Mariánské Lázně
68.20 72 410 m (72,41 km)
162.
David Štefl
David Štefl
Praha 1
67.95 65 422 m (65,42 km)
Rekordman
GČP-Rychlošlapky Praha 20
163.
RadekJir
RadekJir
Praha 9
67.95 74 710 m (74,71 km)
164.
Fanouš
Fanouš
Turnov
67.77 74 781 m (74,78 km)
Rekordman
Pravidelnost
165.
Jaromir Urbanek
Jaromir Urbanek
Dobrá Voda
67.57 64 904 m (64,90 km)
Rekordman
Pravidelnost
166.
Jan Cudrák
Jan Cudrák
Pardubice
67.41 55 723 m (55,72 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČP - Pardubice Pardubice
167.
Freky
Freky
Praha 8
67.13 78 080 m (78,08 km)
168.
ked
ked
Ústí nad Labem
66.81 78 437 m (78,44 km)
TAK PARDON Ústí nad Labem
169.
Lubomír Hasmanda
Lubomír Hasmanda
Krnov
66.67 107 847 m (107,85 km)
KOFOLÁCI Krnov
170.
Manaho
Manaho
Praha 22
66.65 64 250 m (64,25 km)
Rekordman
Pravidelnost
Etrémní Experti Praha 22
171.
Rastislav Cyprian
Rastislav Cyprian
Stupava
66.62 71 979 m (71,98 km)
Rekordman
ŠBV - Potkali se u Kolína Kolín
172.
Zdeněk Šebek
Zdeněk Šebek
Jihlava
66.56 49 269 m (49,27 km)
173.
Radek Lakatoš
Radek Lakatoš
Praha 9
66.54 51 847 m (51,85 km)
Rekordman
Starý a tlustý Praha 9
174.
Miroslav Levek
Miroslav Levek
Hodonín
66.42 59 091 m (59,09 km)
Pepsy Hodonín
175.
Jiří Šmídek
Jiří Šmídek
Praha 6
66.40 85 133 m (85,13 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Etrémní Experti Praha 22
176.
Pepa Straka
Pepa Straka
Brno
66.37 66 176 m (66,18 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČP-Desítka z Kéniku Brno
177.
Ondrej
Ondrej
Praha 11
66.24 105 327 m (105,33 km)
Klub kontaktních alkoholiků Praha 4
178.
Dušan Kosobud
Dušan Kosobud
Tábor
66.15 94 342 m (94,34 km)
179.
Jiří Medek
Jiří Medek
Karlovy Vary
66.04 63 417 m (63,42 km)
180.
Aleš Jerie
Aleš Jerie
Poděbrady
65.95 66 790 m (66,79 km)
Rekordman
Pravidelnost
TéŠestky Poděbrady
181.
Tomáš Heřmánek
Tomáš Heřmánek
Jeseník
65.93 79 147 m (79,15 km)
182.
Tomáš Zikeš
Tomáš Zikeš
Praha 7
65.74 67 862 m (67,86 km)
Rekordman
Pravidelnost
O2 D.C. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
183.
Miroslav Brůža
Miroslav Brůža
Terezín
65.67 64 604 m (64,60 km)
Rekordman
Pravidelnost
ŠBV - Běhulinky Roudnice nad Labem
184.
Pavel Vavřička
Pavel Vavřička
Frýdek-Místek
65.56 56 599 m (56,60 km)
185.
Stanislav Žák
Stanislav Žák
Blovice
65.38 52 821 m (52,82 km)
Rekordman
186.
Václav Schwarz
Václav Schwarz
Kutná Hora
65.36 74 428 m (74,43 km)
Rekordman
Pravidelnost
9.A Kutná Hora
187.
Tomáš Kabele
Tomáš Kabele
Praha 3
65.05 54 071 m (54,07 km)
188.
Jiří Chlup
Jiří Chlup
Křižínkov
64.94 49 062 m (49,06 km)
Rekordman
Baníček Tišnov
189.
M1l4n
M1l4n
Turnov
64.84 112 769 m (112,77 km)
190.
Trol_namesicny
Trol_namesicny
Mohelnice
64.84 76 970 m (76,97 km)
191.
Lutaronus
Lutaronus
Tábor
64.79 36 454 m (36,45 km)
192.
Pavel Jurák
Pavel Jurák
Praha 11
64.56 100 096 m (100,10 km)
193.
Štefan Kolšovský
Štefan Kolšovský
Praha 13
64.55 134 551 m (134,55 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
krok sun krok Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
194.
Ondřej Šimek
Ondřej Šimek
Svrkyně
64.43 57 828 m (57,83 km)
Rekordman
Pravidelnost
Etrémní Experti Praha 22
195.
David Niklasch
David Niklasch
Brantice
64.28 58 103 m (58,10 km)
196.
Matěj Chovanec
Matěj Chovanec
Česká Lípa
63.95 59 751 m (59,75 km)
Mirage Academy Krav Maga Česká Lípa
197.
Jaroslav Keller
Jaroslav Keller
Most
63.94 82 664 m (82,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
ŠBV - Medovina a víno Slavkov u Brna
198.
František Pavlíček
František Pavlíček
Mnichovo Hradiště
63.81 60 504 m (60,50 km)
Rekordman
Pravidelnost
Ventilky z Logistiky Plzeň
199.
Pepan
Pepan
Liběchov
63.81 51 172 m (51,17 km)
200.
Jiří Ďoubek
Jiří Ďoubek
Milovice
63.43 125 395 m (125,40 km)