Jednotlivci

Děti
Senioři 65+
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
101.
Zdeňka Káraný
Zdeňka Káraný
Káraný
474.05 381 491 m (381,49 km)
Twigginy Káraný
102.
Figura
Figura
Olomouc
471.40 384 512 m (384,51 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
103.
Rudolf Kulhánek
Rudolf Kulhánek
Lužná
471.23 326 239 m (326,24 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
104.
Vladimír Jeník
Vladimír Jeník
Praha 4
469.95 508 711 m (508,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
105.
Hrny
Hrny
Ostrava
469.58 353 823 m (353,82 km)
106.
Fány
Fány
Kouty
467.45 322 399 m (322,40 km)
107.
Chodec
Chodec
Olomouc
466.34 329 300 m (329,30 km)
108.
Irena Votočková
Irena Votočková
Lomnice nad Popelkou
464.63 338 872 m (338,87 km)
Biloš je z Brd Lomnice nad Popelkou
109.
Jaroslava Korecká
Jaroslava Korecká
Sezimovo Ústí
463.53 361 746 m (361,75 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
110.
Miloš
Miloš
Jilemnice
461.00 311 727 m (311,73 km)
111.
Květoslava Janušová
Květoslava Janušová
Praha 14
460.51 299 438 m (299,44 km)
Za Život 90- Tým 2 Praha 1
112.
Dobromila Kopřivová
Dobromila Kopřivová
Zlín
460.17 353 000 m (353,00 km)
113.
Jaromír Kotůlek
Jaromír Kotůlek
Zubří
459.76 256 803 m (256,80 km)
114.
Zdeněk Jirásek
Zdeněk Jirásek
Kutná Hora
459.60 303 642 m (303,64 km)
Pro radost🍀 Kutná Hora
115.
Jaroslav Braun
Jaroslav Braun
Lomnice nad Popelkou
458.78 367 330 m (367,33 km)
My z Lomnice Lomnice nad Popelkou
116.
Anna Kučerová
Anna Kučerová
Znojmo
457.96 363 600 m (363,60 km)
117.
Zdeněk Novák
Zdeněk Novák
Milovice
457.69 478 400 m (478,40 km)
118.
Alexandra Kohoutová
Alexandra Kohoutová
Kolín
453.58 411 143 m (411,14 km)
119.
Věra Bukovjanová
Věra Bukovjanová
Hodkovice nad Mohelkou
453.02 333 774 m (333,77 km)
Dámský gambit Hodkovice nad Mohelkou
120.
Helkrat
Helkrat
Vlašim
452.55 287 500 m (287,50 km)
Krátká Chvíle Benešov
121.
Anna_PV
Anna_PV
Prostějov
451.77 336 141 m (336,14 km)
122.
Františka Čípová
Františka Čípová
Zubří
450.90 291 878 m (291,88 km)
123.
Čikeny
Čikeny
Slaný
447.28 465 798 m (465,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Řekni BRANDÝÝS srabe Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
124.
Dana Denková
Dana Denková
Velké Popovice
447.17 334 200 m (334,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
125.
Ivana Havlíková
Ivana Havlíková
Tábor
446.53 357 073 m (357,07 km)
126.
Hudáková Irena
Hudáková Irena
Kolín
445.85 292 716 m (292,72 km)
127.
Luboš Louženský
Luboš Louženský
Praha 4
443.83 305 372 m (305,37 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - Červená A Říčany
128.
Miroslav PAVLIŠ
Miroslav PAVLIŠ
Pustá Rybná
442.85 296 061 m (296,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Horní konec Pustá Rybná
129.
Miki
Miki
Prostějov
439.66 338 067 m (338,07 km)
130.
Miroslav Ondra
Miroslav Ondra
Hodonín
436.99 268 764 m (268,76 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ondri Hodonín
131.
Eliška Drápelová
Eliška Drápelová
Světlá nad Sázavou
436.66 329 667 m (329,67 km)
132.
Miri Dvořáková
Miri Dvořáková
Heřmanův Městec
435.25 259 238 m (259,24 km)
133.
Jiří Kačer
Jiří Kačer
Ostrava
432.09 388 645 m (388,65 km)
134.
Majaja
Majaja
Kunín
431.55 446 708 m (446,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
135.
tajná stopa
tajná stopa
Turnov
429.18 316 557 m (316,56 km)
Rychlá rota Turnov
136.
Jitka Staňková
Jitka Staňková
Lužice
428.68 280 210 m (280,21 km)
Pepsy Hodonín
137.
Babi Lů
Babi Lů
Turnov
428.65 208 360 m (208,36 km)
Budoucí laně Turnov
138.
Jindra Jurčová
Jindra Jurčová
Frýdek-Místek
425.55 293 836 m (293,84 km)
Loudalky Frýdek-Místek
139.
Simona Chlumská
Simona Chlumská
Praha 7
424.69 291 700 m (291,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD-Praha 1-Rychlošlapky Praha 7
140.
bába Bobina
bába Bobina
Prostějov
422.38 279 222 m (279,22 km)
Baby team Prostějov
141.
Jeseter
Jeseter
Chýně
421.55 396 200 m (396,20 km)
Johnnies Chýně
142.
Lucie Kudrnová
Lucie Kudrnová
Praha 8
421.27 303 625 m (303,63 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
OKtým I Praha 4
143.
Boženka Divišová
Boženka Divišová
Zubří
417.75 261 680 m (261,68 km)
DIVÍŠCI a spol. Zubří
144.
Jaroslava Plachá
Jaroslava Plachá
Prostějov
416.14 251 895 m (251,90 km)
145.
Jiřinka Kandriková
Jiřinka Kandriková
Vítkov
412.28 333 422 m (333,42 km)
146.
Květoslava Švecová
Květoslava Švecová
Zubří
411.61 286 776 m (286,78 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
147.
Dorli1
Dorli1
Hodonín
408.94 359 441 m (359,44 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ondri Hodonín
148.
Míla Suky
Míla Suky
Frýdštejn
405.93 278 586 m (278,59 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Frýdštejňáci Turnov
149.
Dagmar Kriseová
Dagmar Kriseová
Praha Dolní Počernice
404.34 307 983 m (307,98 km)
150.
Hana Štěpánová
Hana Štěpánová
Velký Újezd
401.43 300 587 m (300,59 km)