Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
5601.
Švejk
Švejk
Horšovský Týn
232.38 241 212 m (241,21 km)
5602.
Tedulka
Tedulka
Němčičky
232.37 236 656 m (236,66 km)
5603.
Bohumil Toman
Bohumil Toman
Týn nad Vltavou
232.36 225 841 m (225,84 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Cetínek lalala Týn nad Vltavou Cetínek tralala České Budějovice
5604.
Irena Rotreklová
Irena Rotreklová
Orlová
232.32 273 438 m (273,44 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Plameňáci Trutnov
5605.
Jiří Kubík
Jiří Kubík
Pardubice
232.27 302 074 m (302,07 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Lenochodi Praha 3
5606.
ivet.s
ivet.s
Uhlířské Janovice
232.24 194 188 m (194,19 km)
5607.
Martin Šmída
Martin Šmída
Majetín
232.19 160 671 m (160,67 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Krajánci OK Šumperk
5608.
Pavlína Chybíková
Pavlína Chybíková
Prostějov
232.16 345 616 m (345,62 km)
5609.
Jarmila Jarolímková
Jarmila Jarolímková
Dobříš
232.14 214 986 m (214,99 km)
VHS team Dobříš
5610.
Terka Lebrušková
Terka Lebrušková
Světlá nad Sázavou
232.06 189 606 m (189,61 km)
5611.
Marushka
Marushka
Skuhrov
232.02 239 252 m (239,25 km)
5612.
Veronika Cahová
Veronika Cahová
Heřmanův Městec
232.02 200 050 m (200,05 km)
Antišneci - 5.C Chrudim
5613.
Petra Štroblikova
Petra Štroblikova
Zubří
232.01 151 023 m (151,02 km)
5614.
Tereza Gluzová
Tereza Gluzová
Praha 6
232.01 412 138 m (412,14 km)
EPH Walkers Praha 7
5615.
sarka kopecna
sarka kopecna
Šumperk
231.98 333 325 m (333,33 km)
5616.
Jitka Šefčíková
Jitka Šefčíková
Terezín
231.94 193 860 m (193,86 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
5617.
Scheba
Scheba
Podolí
231.87 390 864 m (390,86 km)
5618.
Gaboš
Gaboš
Chýně
231.83 237 931 m (237,93 km)
Speed Chicken Chýně
5619.
Jana Zatloukalová
Jana Zatloukalová
Telč
231.80 307 197 m (307,20 km)
Tesáci a spol. Dačice
5620.
Petra Prokopová
Petra Prokopová
Mnichovo Hradiště
231.79 303 600 m (303,60 km)
dm MH Turnov
5621.
Lucie Grebeníčková
Lucie Grebeníčková
Vizovice
231.75 327 168 m (327,17 km)
5622.
Z Kopečka
Z Kopečka
Zubří
231.75 270 900 m (270,90 km)
5623.
Sonik
Sonik
České Budějovice
231.74 157 481 m (157,48 km)
5624.
Marek Peřan
Marek Peřan
České Budějovice
231.73 216 600 m (216,60 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD – Jihočeský region – Šlapající cácorky České Budějovice
5625.
Barbora Julinová
Barbora Julinová
Most
231.68 312 343 m (312,34 km)
8.B Most Most
5626.
Jana Morgensternová
Jana Morgensternová
Litvínov
231.56 315 475 m (315,48 km)
Dámičky Most
5627.
Martina Dobis
Martina Dobis
Bečváry
231.55 313 596 m (313,60 km)
Zářivky 2019-Prostě běž! Tým B Brno
5628.
Žaneta Hlubučková
Žaneta Hlubučková
Turnov
231.54 216 564 m (216,56 km)
5629.
Jarmila Loidlová
Jarmila Loidlová
Praha 22
231.49 313 476 m (313,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Dračice Praha 3
5630.
Libor Michna
Libor Michna
Frýdek-Místek
231.49 326 345 m (326,35 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
5631.
Martina Ptáčková
Martina Ptáčková
Praha 8
231.49 205 951 m (205,95 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
RB Recovery Praha 18
5632.
sarka45
sarka45
Mělník
231.49 250 518 m (250,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Kulhánci a spol. Mělník My dva a čas Mělník
5633.
Lenka Lišková
Lenka Lišková
Litvínov
231.48 163 982 m (163,98 km)
Dámičky Most
5634.
Josef Kočí
Josef Kočí
Prostějov
231.45 175 873 m (175,87 km)
5635.
Fýla
Fýla
Ústí nad Labem
231.41 201 535 m (201,54 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ústecké šlápoty👣 Ústí nad Labem
5636.
Klára Holá
Klára Holá
Brno
231.38 243 381 m (243,38 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
OZT K4 Brno
5637.
Vera Novakova
Vera Novakova
Praha 4
231.38 311 783 m (311,78 km)
5638.
Denisa Koutová
Denisa Koutová
Kutná Hora
231.36 180 785 m (180,79 km)
Santiniho poutníci Kutná Hora
5639.
Seto Samo
Seto Samo
Lysá nad Labem
231.35 190 018 m (190,02 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
WET DOGS Lysá nad Labem
5640.
Martina Haluzová
Martina Haluzová
Brno
231.34 298 014 m (298,01 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
AFK team Brno
5641.
jazap
jazap
Plumlov
231.33 298 532 m (298,53 km)
GISáci Žamberk
5642.
Alexandra Ptáčková
Alexandra Ptáčková
Kostelec na Hané
231.24 246 625 m (246,63 km)
5643.
Bajule
Bajule
Jezdkovice
231.21 354 116 m (354,12 km)
Jezečci Opava
5644.
Miroslava Snášelová
Miroslava Snášelová
Myslejovice
231.20 316 606 m (316,61 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Sovičky Prostějov
5645.
MaM
MaM
Sezimovo Ústí
231.17 180 126 m (180,13 km)
5646.
Věra Vaněčková
Věra Vaněčková
Chomutov
231.15 288 217 m (288,22 km)
5647.
Hana Janů
Hana Janů
Frýdek-Místek
231.13 206 132 m (206,13 km)
Loudalky Frýdek-Místek
5648.
Jakub Schindler
Jakub Schindler
Praha 8
231.13 278 886 m (278,89 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
EPH Klub pratel kvalitni chuze Praha 8
5649.
Ondřej Bareš
Ondřej Bareš
Dobrá Voda u Českých Budějovic
231.13 232 089 m (232,09 km)
Lucky team České Budějovice
5650.
Silvie Menšíková
Silvie Menšíková
Ostrava
231.09 291 828 m (291,83 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV- Nejlepší nakonec Litvínov