Jednotlivci

Děti
Senioři 65+
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1.
Slavistak
Slavistak
Příbram
2325.18 1 909 000 m (1 909,00 km)
Peťan Příbram
2.
Milan Štecher
Milan Štecher
Most
2235.84 1 905 990 m (1 905,99 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Garmin Most Most
3.
burhel
burhel
Smržice
1342.24 1 005 300 m (1 005,30 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
senioři Smržice
4.
PavelB
PavelB
Smržice
1290.82 964 900 m (964,90 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
senioři Smržice
5.
BoPo
BoPo
Šternberk
1246.01 1 092 860 m (1 092,86 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
BoRoPo Šternberk
6.
Hlemýžđ
Hlemýžđ
Šternberk
1240.61 1 056 160 m (1 056,16 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
BoRoPo Šternberk
7.
Petr Vlček
Petr Vlček
Uherské Hradiště
1168.22 1 011 640 m (1 011,64 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
8.
Franta
Franta
Uherské Hradiště
1104.56 1 190 300 m (1 190,30 km)
9.
Vlada51
Vlada51
Mníšek pod Brdy
994.28 789 215 m (789,22 km)
10.
Dana Čablová
Dana Čablová
Slaný
989.58 1 123 103 m (1 123,10 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Padesátky Slaný BEJVÁLCI Slaný
11.
Pavel Fait
Pavel Fait
Slaný
935.16 1 090 200 m (1 090,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
FaitFamily Kladno FaitDuo Kladno
12.
Ladislava Jahodova
Ladislava Jahodova
Mníšek pod Brdy
880.13 947 378 m (947,38 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
13.
LenkaT
LenkaT
Prostějov
844.08 685 140 m (685,14 km)
14.
Haňul
Haňul
Tábor
841.21 725 600 m (725,60 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
15.
HaJiMa
HaJiMa
Kraslice
837.93 494 370 m (494,37 km)
16.
ZSváča
ZSváča
Litvínov
828.53 606 369 m (606,37 km)
Svačinky Kolín
17.
JaruškaWicherková
JaruškaWicherková
Bystřice
809.12 614 114 m (614,11 km)
18.
Zdeněk Čabla
Zdeněk Čabla
Slaný
801.51 887 750 m (887,75 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Padesátky Slaný BEJVÁLCI Slaný
19.
Jirinice
Jirinice
Tábor
775.97 557 007 m (557,01 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Srdce pro Tábor Tábor
20.
Drahomíra Majová
Drahomíra Majová
Frýdek-Místek
771.69 504 390 m (504,39 km)
Loudalky Frýdek-Místek
21.
Blanka50
Blanka50
Šternberk
771.67 604 415 m (604,42 km)
22.
Mirďa 1
Mirďa 1
Lysá nad Labem
762.06 600 056 m (600,06 km)
23.
Alimrajka
Alimrajka
Tábor
761.30 580 700 m (580,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
24.
Jura100
Jura100
Šternberk
753.44 613 723 m (613,72 km)
25.
Jiří Petřkovský
Jiří Petřkovský
Jeseník
752.10 552 390 m (552,39 km)
Jeseničáci Jeseník
26.
Růže z Joklovce
Růže z Joklovce
Dolní Životice
747.72 512 894 m (512,89 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Vaňkovic Opava
27.
Lajax
Lajax
Zubří
736.76 593 611 m (593,61 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
28.
Mamča52
Mamča52
Fulnek
732.22 568 330 m (568,33 km)
Prošlapané tenisky Fulnek
29.
Anna Čunderlikova
Anna Čunderlikova
Predajná
731.89 798 693 m (798,69 km)
30.
jogínka
jogínka
Benešov
723.91 531 388 m (531,39 km)
31.
Ivana59
Ivana59
Šternberk
714.10 561 300 m (561,30 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
32.
Mirek52
Mirek52
Valašské Meziříčí
713.16 529 660 m (529,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
33.
Stano
Stano
Slaný
702.90 485 521 m (485,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
A+S Slaný
34.
Patriot
Patriot
Fulnek
683.21 525 576 m (525,58 km)
35.
Klokan
Klokan
Šestajovice
682.71 752 376 m (752,38 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
36.
Roman Votoček
Roman Votoček
Lomnice nad Popelkou
677.51 517 498 m (517,50 km)
Biloš je z Brd Lomnice nad Popelkou
37.
Stanislava
Stanislava
Ústí nad Labem
674.25 508 326 m (508,33 km)
38.
Miloš Musil
Miloš Musil
Oslavany
664.46 459 029 m (459,03 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Cyklisti Oslavany Oslavany
39.
Šedá panterka
Šedá panterka
Valašské Meziříčí
660.25 509 351 m (509,35 km)
Šedí chodci Valašské Meziříčí
40.
Věra Smrhová
Věra Smrhová
Ostrava
656.67 464 734 m (464,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Ostravsko-karvinský region - Lví smečka Ostrava
41.
Zdeněk Balcařík
Zdeněk Balcařík
Smržice
651.54 644 982 m (644,98 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Šneci Smržice
42.
Helena K.
Helena K.
Loštice
646.24 527 797 m (527,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
3+3 Loštice
43.
Pavel Bilík
Pavel Bilík
Příbor
642.91 500 811 m (500,81 km)
44.
Marcela Ryšková
Marcela Ryšková
Petrovice u Karviné
629.44 488 292 m (488,29 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Ryšáci Karviná
45.
anela ávořalip
anela ávořalip
Lomnice nad Popelkou
627.97 534 220 m (534,22 km)
Prošlapaný kecky Lomnice nad Popelkou
46.
Jaroslava Pavlů
Jaroslava Pavlů
Hodkovice nad Mohelkou
625.68 512 684 m (512,68 km)
Dámský gambit Hodkovice nad Mohelkou
47.
Miroslav Helis
Miroslav Helis
Odry
625.38 418 102 m (418,10 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Oderské šlápoty Odry
48.
*Čuňofka
*Čuňofka
Jeseník
606.46 394 519 m (394,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Jeseničáci Jeseník
49.
Heureka10
Heureka10
Valašské Meziříčí
606.05 476 200 m (476,20 km)
Šedí chodci Valašské Meziříčí
50.
Mirek 2
Mirek 2
Mnichovo Hradiště
601.04 427 000 m (427,00 km)