Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
2401.
Lukáš Duchlebný
Lukáš Duchlebný
Ostravice
173.30 294 149 m (294,15 km)
2402.
Klára Stannerová
Klára Stannerová
Neděliště
173.24 263 375 m (263,38 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Asfalťáci Hradec Králové
2403.
Vladi
Vladi
Slaný
173.20 259 853 m (259,85 km)
2404.
Kateřina Hromádková
Kateřina Hromádková
Hradec Králové
173.14 263 386 m (263,39 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Rychlá rota z HK Hradec Králové
2405.
Zuzana Pavlíková
Zuzana Pavlíková
Praha 8
173.05 282 316 m (282,32 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
2406.
Ivana Pavlíčková
Ivana Pavlíčková
Praha 1
173.00 198 497 m (198,50 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Talenti z Prazdroje Praha 3
2407.
Marie Šimíková
Marie Šimíková
Roztoky
173.00 220 772 m (220,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Hvězdná pěchota Praha 8
2408.
Jankagalka
Jankagalka
Jihlava
172.95 208 550 m (208,55 km)
Šlapouři Jihlava
2409.
Tereza Šotolova
Tereza Šotolova
Praha 9
172.94 284 490 m (284,49 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
The Walking Plech vol. 2 Praha 4
2410.
Jan Čaloun
Jan Čaloun
Hodkovice nad Mohelkou
172.93 369 879 m (369,88 km)
5. A Hodkovice nad Mohelkou
2411.
Adéla Horská
Adéla Horská
Praha 5
172.81 261 770 m (261,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
HR tým Praha 10
2412.
LenkaKylda
LenkaKylda
Semily
172.81 223 670 m (223,67 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
2413.
Radka Zdráhalová
Radka Zdráhalová
Krnov
172.81 202 135 m (202,14 km)
SOŠ-DCR UČITELE Krnov
2414.
Vladimira Ivanicova
Vladimira Ivanicova
Bratislava-Ružinov
172.81 307 020 m (307,02 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-StepByStep Bratislava II
2415.
Barbork
Barbork
Krnov
172.80 236 100 m (236,10 km)
2416.
VeVerka84
VeVerka84
Kutná Hora
172.78 247 718 m (247,72 km)
Pro radost🍀 Kutná Hora
2417.
Jana Černá
Jana Černá
Brno
172.77 230 540 m (230,54 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Walkýry Dačice
2418.
Spurok
Spurok
Hrádek
172.75 228 500 m (228,50 km)
2419.
Emílie Blahunková
Emílie Blahunková
Olomouc
172.62 206 736 m (206,74 km)
ZŠ Mozartova 4. B Olomouc
2420.
Šárka Marková
Šárka Marková
Praha Dolní Měcholupy
172.62 261 118 m (261,12 km)
10 000 kroku PRO Mecholupy Praha Dolní Měcholupy
2421.
Vendula Greplova
Vendula Greplova
Boskovice
172.44 315 492 m (315,49 km)
🏃‍♀️🏃‍♂️Bozako crew 🏃‍♀️🏃‍♂️ Boskovice
2422.
Kateřina Musilová
Kateřina Musilová
Staré Město
172.41 301 812 m (301,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Mikrokočky Šumperk Šumperk
2423.
Martina Pechalovà
Martina Pechalovà
Krhanice
172.41 222 290 m (222,29 km)
2424.
Martin Polášek
Martin Polášek
Uničov
172.41 485 556 m (485,56 km)
ZSPU - 9. B Uničov
2425.
Pája1988
Pája1988
Ústí nad Labem
172.29 274 993 m (274,99 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
TAK PARDON Ústí nad Labem
2426.
Freya
Freya
Stěžery
172.25 242 610 m (242,61 km)
Chůze mimo rytmus Hradec Králové
2427.
Věra Hrubá
Věra Hrubá
České Budějovice
172.19 161 400 m (161,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
2428.
Žaneta Běhalová
Žaneta Běhalová
Prostějov
172.13 290 900 m (290,90 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ZŠ Melantrichova 4.B Prostějov
2429.
Jana Jeřábková
Jana Jeřábková
Lomnice nad Popelkou
172.03 290 111 m (290,11 km)
2430.
1ucije
1ucije
Praha Čakovice
172.01 275 328 m (275,33 km)
DesetTisícKroků_AGAIN Praha 3
2431.
Lucinka_SF
Lucinka_SF
Most
171.99 229 135 m (229,14 km)
2432.
Ilona Heilandová
Ilona Heilandová
Jihlava
171.91 345 350 m (345,35 km)
CTG 2 Jihlava
2433.
Lulu..
Lulu..
Mělník
171.84 245 521 m (245,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-MEO Mělník
2434.
František John
František John
Zábřeh
171.82 243 226 m (243,23 km)
Zábřežáci Zábřeh
2435.
Evča F.
Evča F.
Šternberk
171.80 237 719 m (237,72 km)
Rychlonozky Šternberk
2436.
Jana Sikorová
Jana Sikorová
Mašovice
171.80 230 349 m (230,35 km)
Jen tak zlehka Znojmo
2437.
Helena Vlčková
Helena Vlčková
Česká Třebová
171.76 211 756 m (211,76 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Pardubický region - Soubor mrtvol na cestách Hlinsko
2438.
Lucie Nedvědická
Lucie Nedvědická
Brno
171.72 273 274 m (273,27 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Nedvědi Brno
2439.
acnaj
acnaj
Olomouc
171.61 276 546 m (276,55 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Brněnsko-Olomoucký tým Olomouc
2440.
Lenka Rubešová
Lenka Rubešová
Beřovice
171.61 304 467 m (304,47 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
2441.
Michal Skalák
Michal Skalák
Tábor
171.61 388 208 m (388,21 km)
NEVIM - 7.B Tábor
2442.
Jana Polehna
Jana Polehna
Pardubice
171.42 281 025 m (281,03 km)
Mládež CASD Pardubice Pardubice
2443.
Lucie Klváčková
Lucie Klváčková
Prostějov
171.21 320 673 m (320,67 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
OSPOĎÁCI Prostějov
2444.
Šárka Trojanová
Šárka Trojanová
Slatiňany
171.18 263 496 m (263,50 km)
2445.
Nikola Syrůčková
Nikola Syrůčková
Uničov
171.06 422 179 m (422,18 km)
7. B Uničov
2446.
Magdicka Fajik
Magdicka Fajik
Otaslavice
171.03 277 737 m (277,74 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Prostě jo! Prostějov
2447.
Monika Zvoníčková
Monika Zvoníčková
Karlovice
171.01 312 041 m (312,04 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Export mmcité Uherské Hradiště
2448.
Jan Vymazal
Jan Vymazal
Kostelec na Hané
170.98 304 394 m (304,39 km)
VLČÁCI Prostějov
2449.
Pavla Chejnovská
Pavla Chejnovská
Dlouhý Újezd
170.90 185 136 m (185,14 km)
Šlapeto Tachov
2450.
Fkh
Fkh
Dobříš
170.83 287 518 m (287,52 km)