Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4201.
Monika Vostatková
Monika Vostatková
Dobřany
3.44 6 404 m (6,40 km)
ŠBV - Kozy v běhu Lovosice
4202.
Toník Dragúň
Toník Dragúň
Velká Bystřice
3.44 7 807 m (7,81 km)
4.C šlape Velká Bystřice
4203.
Daniel Ševčík
Daniel Ševčík
Odry
3.43 9 731 m (9,73 km)
Cesta z města Odry
4204.
Jan Dolák
Jan Dolák
Broumov
3.43 10 793 m (10,79 km)
2.A,B Náchod
4205.
Karolína Posslová
Karolína Posslová
Mníšek pod Brdy
3.43 8 440 m (8,44 km)
Bratrstvo kočičí tlapky 🐾 Mníšek pod Brdy
4206.
Lenka Benešová
Lenka Benešová
Plzeň
3.43 3 503 m (3,50 km)
Coolhavé lamy Plzeň
4207.
Marcela Uhrinová
Marcela Uhrinová
Pelhřimov
3.43 4 719 m (4,72 km)
Urgent Pelhřimov
4208.
Tereza Černobilová
Tereza Černobilová
Rožnov pod Radhoštěm
3.43 7 200 m (7,20 km)
4209.
Tereza Skalová
Tereza Skalová
Červené Pečky
3.43 9 737 m (9,74 km)
8.třída ZSCP Kolín
4210.
Alena Doležalová
Alena Doležalová
Lipník nad Bečvou
3.42 4 840 m (4,84 km)
VICHRTÝM Fulnek
4211.
Jaroslav Rychtera
Jaroslav Rychtera
Smiřice
3.42 4 473 m (4,47 km)
Šlapeme jak o život! Dobruška
4212.
Natálie Koubková
Natálie Koubková
Pelhřimov
3.42 8 054 m (8,05 km)
Rekordman
HaN Pelhřimov
4213.
Olousik
Olousik
Říčany
3.42 6 520 m (6,52 km)
4214.
Sára K.
Sára K.
Turnov
3.42 8 400 m (8,40 km)
Rekordman
4215.
Šimon Kvasnica
Šimon Kvasnica
Turnov
3.42 8 400 m (8,40 km)
Rekordman
Skálovka 6.A Turnov
4216.
štěpán dvořák
štěpán dvořák
Svijany
3.42 9 673 m (9,67 km)
Skálovka 8.D Turnov
4217.
Charlie Klimeš
Charlie Klimeš
Študlov
3.41 9 614 m (9,61 km)
3_Z Tišnov
4218.
Iveta Baranová
Iveta Baranová
Praha 11
3.41 3 531 m (3,53 km)
4219.
Jenda Abraham
Jenda Abraham
Choceň
3.41 4 684 m (4,68 km)
4220.
Lenka K.
Lenka K.
Kadaň
3.41 7 400 m (7,40 km)
4221.
Anežka Machulová
Anežka Machulová
Praha 9
3.40 10 665 m (10,67 km)
moje géčko Praha 9
4222.
Anna Vrtalová
Anna Vrtalová
Praha 5
3.40 10 101 m (10,10 km)
Rekordman
Joy of walking Praha 4
4223.
David Král
David Král
Vítězná
3.40 3 909 m (3,91 km)
Bohémská směs Praha 11
4224.
Eva Komrzí
Eva Komrzí
Mostkovice
3.40 8 723 m (8,72 km)
PRIMA CMG Prostějov
4225.
Janíček Žemla
Janíček Žemla
Dětkovice
3.40 7 671 m (7,67 km)
Rekordman
4. D ZŠJŽ Prostějov
4226.
Ondřej Ševčík
Ondřej Ševčík
Odry
3.40 5 780 m (5,78 km)
Cesta z města Odry
4227.
Adéla Kapounová
Adéla Kapounová
Ždírec
3.39 9 119 m (9,12 km)
ZŠ a MŠ Okna Česká Lípa
4228.
Baruš❤️🐶
Baruš❤️🐶
Turnov
3.39 8 300 m (8,30 km)
Skálovka se těší na jaro 🍀 Turnov
4229.
Johana Nováková
Johana Nováková
Frýdek-Místek
3.39 8 300 m (8,30 km)
4230.
Adam Hoffmann
Adam Hoffmann
Rakovník
3.38 7 621 m (7,62 km)
Rekordman
Adam a Eva Rakovník
4231.
Kateřina Rolencová
Kateřina Rolencová
Prostějov
3.38 6 014 m (6,01 km)
8.A WalkMen Prostějov
4232.
Michaela Kuberová
Michaela Kuberová
Pelhřimov
3.38 9 081 m (9,08 km)
Šlapáci České Budějovice
4233.
Petra 00S
Petra 00S
Olomouc
3.38 7 600 m (7,60 km)
4234.
Rozálie Houžvičková
Rozálie Houžvičková
Žabonosy
3.38 10 004 m (10,00 km)
4235.
Baby Markýza
Baby Markýza
Praha Dolní Chabry
3.37 4 161 m (4,16 km)
Chabry v pohybu Praha Dolní Chabry
4236.
Eva Hanečková
Eva Hanečková
Chýně
3.37 8 254 m (8,25 km)
4237.
Jakub Studený
Jakub Studený
Liberec
3.37 9 000 m (9,00 km)
OSMÁCI Liberec
4238.
Kleiny
Kleiny
Chýně
3.37 4 089 m (4,09 km)
Speed chicken Chýně
4239.
LukasJ.
LukasJ.
Zábřeh
3.37 4 158 m (4,16 km)
No stressors Zábřeh No stress Zábřeh
4240.
Matěj Melcher
Matěj Melcher
Turnov
3.37 7 296 m (7,30 km)
ZŠ Žižkova Turnov 3.A Turnov
4241.
Mohaklar
Mohaklar
Prostějov
3.37 6 584 m (6,58 km)
🚶‍♀️🚶‍♂️ Prostějov
4242.
Tomáš Zajíc
Tomáš Zajíc
Most
3.37 5 197 m (5,20 km)
4243.
Cibulka
Cibulka
Zubří
3.36 2 201 m (2,20 km)
Mlsné holky Zubří
4244.
Daniel Naňák
Daniel Naňák
Uničov
3.36 9 000 m (9,00 km)
Sekunďáci Uničov
4245.
Luděk Preininger
Luděk Preininger
Dobré
3.36 6 247 m (6,25 km)
Avengers Dobruška
4246.
Petra Malcová
Petra Malcová
Bohumín
3.36 5 599 m (5,60 km)
Zářivky 2021 - Prostě běž! Praha 17
4247.
Petra Králíková
Petra Králíková
Praha 18
3.36 5 493 m (5,49 km)
4248.
Richard Zbořil
Richard Zbořil
Prostějov
3.36 9 009 m (9,01 km)
7.A ZŠ Koll Prostějov
4249.
Vladimir Student
Vladimir Student
Praha Dolní Měcholupy
3.36 6 250 m (6,25 km)
10 000 kroku Pro Mecholupy Praha Dolní Měcholupy
4250.
Alžběta Kotková
Alžběta Kotková
Všechlapy
3.35 4 076 m (4,08 km)