Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
2051.
Martin Bartoň
Martin Bartoň
Soběslavice
208.68 138 364 m (138,36 km)
2052.
Skobičák
Skobičák
Dubňany
208.68 211 045 m (211,05 km)
2053.
David Koláček
David Koláček
Prostějov
208.66 274 992 m (274,99 km)
Peťan Příbram
2054.
Jakub Strouhal
Jakub Strouhal
Krnov
208.64 165 099 m (165,10 km)
2055.
Václav Konečný
Václav Konečný
Olomouc
208.60 401 550 m (401,55 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Dupy cup Olomouc
2056.
Miroslav Krob
Miroslav Krob
Nesuchyně
208.58 223 767 m (223,77 km)
Cetraria islandica 336 Praha 10
2057.
Ondřej Kutiš
Ondřej Kutiš
Praha 4
208.55 327 513 m (327,51 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Ads Activation Lučenec
2058.
Maťo
Maťo
Zlín
208.54 235 694 m (235,69 km)
Lenochodi Zlín Lazy gamers Smržice
2059.
Petanek
Petanek
Olomouc
208.43 249 890 m (249,89 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
MarPerIT Olomouc
2060.
Filip Kolomazník
Filip Kolomazník
Napajedla
208.29 206 881 m (206,88 km)
1.AB Hog Riders Uherské Hradiště
2061.
Vlastimil Románek
Vlastimil Románek
Prostějov
208.21 310 374 m (310,37 km)
2062.
Viktor Veselý
Viktor Veselý
Liberec
208.20 210 363 m (210,36 km)
2063.
Pavel Ferdan
Pavel Ferdan
České Budějovice
208.17 277 614 m (277,61 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Naše čtyřka České Budějovice
2064.
Radim Černák
Radim Černák
Velká nad Veličkou
208.16 305 400 m (305,40 km)
Nevím, asi kachny! 1.P 1/2 Uherské Hradiště
2065.
Tadeáš Provazník
Tadeáš Provazník
Kladno
207.71 274 430 m (274,43 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Kancelářský lemry Praha 1
2066.
Jaromír Chomout
Jaromír Chomout
Praha
207.37 187 030 m (187,03 km)
Coincidence walkers Kolín
2067.
Martin Bulín
Martin Bulín
Dyje
207.17 224 557 m (224,56 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
2068.
Kolibřík
Kolibřík
Vyškov
207.12 242 258 m (242,26 km)
2069.
Karel Pešata
Karel Pešata
Hýskov
206.82 184 975 m (184,98 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GČP-Walker IT Ranger Blansko
2070.
Martin David
Martin David
Police
206.82 364 539 m (364,54 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
SVMko Valašské Meziříčí
2071.
Jaroslav Šincl
Jaroslav Šincl
Šumvald
206.71 284 141 m (284,14 km)
Ospalci 😴 Uničov Betka Tým Uničov
2072.
Marek Knákal
Marek Knákal
Odolena Voda
206.67 179 583 m (179,58 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Velkoobchodníci Turnov
2073.
František Hes
František Hes
Linhartice
206.36 280 594 m (280,59 km)
Třída 9.A Moravská Třebová Krychlíni Moravská Třebová
2074.
Zdeněk Fekiač
Zdeněk Fekiač
Třebíč
206.16 236 800 m (236,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Nemáme sílu Velká Bíteš
2075.
Roman Pytlíček
Roman Pytlíček
Praha 12
206.00 159 051 m (159,05 km)
2076.
Pechyn
Pechyn
Praha 8
205.95 282 827 m (282,83 km)
Píďalky Chrudim
2077.
Martin Hlinka
Martin Hlinka
Benešov
205.81 171 824 m (171,82 km)
Benešov pro život Benešov
2078.
Michal Obst
Michal Obst
Velké Přílepy
205.59 165 997 m (166,00 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Bohémové z Krušovic Slaný
2079.
Milan Wojciuch
Milan Wojciuch
Frýdlant nad Ostravicí
205.55 158 481 m (158,48 km)
2080.
JardaOch
JardaOch
Brantice
205.45 217 962 m (217,96 km)
2081.
Borisek76
Borisek76
Nový Malín
205.42 164 199 m (164,20 km)
2082.
TrapnoMartin
TrapnoMartin
Olomouc
205.25 235 576 m (235,58 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Trapnošlápci Olomouc Dva a půl M Olomouc
2083.
Fanda H.
Fanda H.
Praha 8
205.23 150 200 m (150,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
KOMOVIA Chomutov
2084.
Daniel Čtvrtek
Daniel Čtvrtek
Valašské Meziříčí
205.17 202 767 m (202,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Šlapky Valašské Meziříčí
2085.
Martin Mokroš
Martin Mokroš
Prostějov
205.13 154 050 m (154,05 km)
2086.
Jakub Budina
Jakub Budina
Česká Třebová
205.09 392 217 m (392,22 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Pardubický region - Krokoholici Pardubice
2087.
Martin Racsko
Martin Racsko
Lomnice nad Popelkou
204.89 234 418 m (234,42 km)
2088.
Martin Lev
Martin Lev
Rovensko pod Troskami
204.72 295 113 m (295,11 km)
2.C Turnov
2089.
Hero
Hero
Zábřeh
204.69 291 498 m (291,50 km)
TOPaTOM 2 Zábřeh
2090.
Michal Masařík
Michal Masařík
Brno
204.52 274 470 m (274,47 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ách jó... Brno
2091.
Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
Olomouc
204.29 332 479 m (332,48 km)
Brněnsko-Olomoucký tým Olomouc
2092.
Pavel Šenk
Pavel Šenk
Kopřivnice
204.29 276 731 m (276,73 km)
Kulturáci Kopřivnice
2093.
Rostislav Zemek
Rostislav Zemek
Staré Hodějovice
204.23 214 975 m (214,98 km)
2094.
Jan Hans
Jan Hans
Meziměstí
203.99 306 959 m (306,96 km)
1.A Náchod
2095.
Jaroslav Juříček
Jaroslav Juříček
Praha 4
203.99 243 915 m (243,92 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Lenochodi Praha 3
2096.
Jan Jelínek
Jan Jelínek
Uničov
203.96 202 328 m (202,33 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Gymnázium Uničov 3.A Uničov Kantoři Gymun Uničov
2097.
jblackie
jblackie
Loštice
203.86 229 371 m (229,37 km)
2098.
Jiří Krása
Jiří Krása
Praha 10
203.75 336 728 m (336,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
2099.
Petr Martinů
Petr Martinů
Měšice
203.46 230 149 m (230,15 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Region Praha 2 - OŘ Boys from Přípotoční Praha 10
2100.
Toxy
Toxy
Kutná Hora
203.45 168 175 m (168,18 km)