Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4001.
Libuše Šteinerová
Libuše Šteinerová
Slaný
222.87 358 590 m (358,59 km)
Slánské mamas locas Slaný
4002.
Ivona Karmelitová
Ivona Karmelitová
Krnov
222.79 296 307 m (296,31 km)
4003.
Lenka Nedvědová
Lenka Nedvědová
Praha 21
222.74 210 446 m (210,45 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Kredit Frýdek-Místek
4004.
Michala Nováková
Michala Nováková
Kutná Hora
222.63 173 763 m (173,76 km)
Úřednice Kutná Hora
4005.
Monika Frydrychová
Monika Frydrychová
Horní Bukovina
222.62 202 400 m (202,40 km)
Vysoká laťka 🥇 Mnichovo Hradiště
4006.
Svitlana Ilchenko
Svitlana Ilchenko
Brno
222.62 330 693 m (330,69 km)
Crocodeal Brno
4007.
Monika Hujerová
Monika Hujerová
Hodkovice nad Mohelkou
222.56 280 870 m (280,87 km)
Dámský gambit Hodkovice nad Mohelkou
4008.
Kristýna Koksová
Kristýna Koksová
Brno
222.55 638 132 m (638,13 km)
Karate klub Brno Brno
4009.
Máňa
Máňa
Litvínov
222.53 121 963 m (121,96 km)
Svačinky Kolín
4010.
Belina
Belina
Neratovice
222.43 167 500 m (167,50 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Den duševního zdraví
ŠBV - Běhulinky Roudnice nad Labem
4011.
Móóña
Móóña
Vacenovice
222.42 341 322 m (341,32 km)
Honosné mirabelky Kyjov
4012.
Eva Janečková
Eva Janečková
Praha 4
222.41 347 483 m (347,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ájouťáci Praha 4
4013.
Tati
Tati
Olomouc
222.36 143 117 m (143,12 km)
4014.
Haník 1
Haník 1
Nový Hrozenkov
222.34 146 853 m (146,85 km)
4015.
Mishishe
Mishishe
Žinkovy
222.30 164 481 m (164,48 km)
4016.
Iva Srncová
Iva Srncová
Sosnová
222.24 388 481 m (388,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
hermes Krnov
4017.
Hana Kupská
Hana Kupská
Dětřichov
222.19 355 895 m (355,90 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den stromů
ŠBV - Jedeme Bomby Moravská Třebová
4018.
Lillinka
Lillinka
Zábřeh
222.19 307 573 m (307,57 km)
4019.
Silvia Tomková
Silvia Tomková
Košice-Západ
222.17 194 167 m (194,17 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-Bojovné levice Trenčín
4020.
Catarata
Catarata
Praha Dolní Chabry
222.16 239 368 m (239,37 km)
Píďalky Chrudim
4021.
Lea Kudličková
Lea Kudličková
Senec
222.16 303 551 m (303,55 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-Hviezdy Bratislava II
4022.
Pelcová Lada
Pelcová Lada
Brno
222.12 174 217 m (174,22 km)
4023.
Gabriela Rusňáková
Gabriela Rusňáková
Klenovice na Hané
222.10 324 200 m (324,20 km)
Bylo nás 5 x 2 Prostějov
4024.
Kateřina Malinová
Kateřina Malinová
Olomouc
222.06 176 443 m (176,44 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Šťastná šestka Olomouc Babiny Olomouc
4025.
Miroslava Vítková
Miroslava Vítková
Lazinov
222.04 321 928 m (321,93 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Nemáme nohy 4NVn Boskovice Učitelský tým MSŠ Letovice - druhá část Boskovice
4026.
Adéla Tůmová
Adéla Tůmová
Králův Dvůr
222.01 271 026 m (271,03 km)
WalkeRBrains Mladá Boleslav
4027.
Eva Pavlovičová
Eva Pavlovičová
Odry
222.01 320 055 m (320,06 km)
Ardezo Odry Odry
4028.
Slunicko31
Slunicko31
Krnov
221.99 238 901 m (238,90 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ho-wa-da Krnov Pat a Mat Krnov
4029.
Anička K.
Anička K.
Mokrovraty
221.96 454 229 m (454,23 km)
ZŠ Mokrovraty Dobříš
4030.
Péťa B.
Péťa B.
Praha Dolní Počernice
221.95 327 540 m (327,54 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Webooker Praha Dolní Počernice
4031.
Jana Sládková
Jana Sládková
Odolena Voda
221.87 297 975 m (297,98 km)
GCP-PRE Praha 4
4032.
Adriana Močková
Adriana Močková
Bratislava-Petržalka
221.86 253 910 m (253,91 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-StepByStep Bratislava II
4033.
KačaSehnalka
KačaSehnalka
Boskovice
221.86 161 278 m (161,28 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
🏃‍♀️🏃‍♂️Bozako crew 🏃‍♀️🏃‍♂️ Boskovice
4034.
Čakenka
Čakenka
Krnov
221.77 206 451 m (206,45 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Náš tým Krnov
4035.
Marie Maslova
Marie Maslova
Blansko
221.76 241 345 m (241,35 km)
Mafiáni Litovel
4036.
Zuzana Hříbková
Zuzana Hříbková
Valašské Meziříčí
221.73 319 444 m (319,44 km)
4037.
Miroslava Gregorová
Miroslava Gregorová
Zlín
221.71 227 998 m (228,00 km)
SŠ FILMOVÁ - učitelé Zlín
4038.
Marketa Martinkova
Marketa Martinkova
Lomnice nad Popelkou
221.68 240 143 m (240,14 km)
Žabaři Lomnice nad Popelkou
4039.
Denisa Macháčková
Denisa Macháčková
Pardubice
221.65 373 289 m (373,29 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - Pardubice Pardubice
4040.
Marcela Pelechová
Marcela Pelechová
České Budějovice
221.63 195 866 m (195,87 km)
4041.
Zuzana Paulová
Zuzana Paulová
Stará Huť
221.63 244 370 m (244,37 km)
4042.
DanaM
DanaM
Odry
221.56 206 564 m (206,56 km)
4043.
Teera09
Teera09
Praha 6
221.55 239 691 m (239,69 km)
DesetTisícKroků_AGAIN Praha 3
4044.
Hana Jízdná
Hana Jízdná
Rozdrojovice
221.28 173 500 m (173,50 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Nedvědi Brno
4045.
Dadýs
Dadýs
Praha 8
221.25 144 065 m (144,07 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
OKtým II Praha 4
4046.
Hana Vaňková
Hana Vaňková
Opava
221.25 318 636 m (318,64 km)
Vaňkovic Opava
4047.
Jana Dudková
Jana Dudková
Pustá Rybná
221.24 408 288 m (408,29 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Březiny Pustá Rybná
4048.
Věra Ondruszová
Věra Ondruszová
Ostravice
221.23 264 358 m (264,36 km)
MUFO Frýdlant nad Ostravicí
4049.
Lucie Záhrobská
Lucie Záhrobská
Praha 13
221.14 351 439 m (351,44 km)
Za Život 90- Tým 2 Praha 1
4050.
Petra Luptáková
Petra Luptáková
Praha 7
221.10 184 521 m (184,52 km)