Děti
Dospělí
BMI 25-29
Podle aktivit
Ostatní
# |
Uživatel
|
Počet bodů
|
Celková vzdálenost
|
Odznaky | Týmy |
---|---|---|---|---|---|
3851. |
Silvie Dosoudilová
Olomouc
|
169.85 | 144 842 m (144,84 km) |
|
|
3852. |
Monika Straková
Brno
|
169.84 | 169 538 m (169,54 km) |
|
|
3853. |
Jan Hartig
Obora
|
169.79 | 167 866 m (167,87 km) |
|
SEDMÁCI Česká Lípa |
3854. |
Janička rybička
Jablůnka
|
169.76 | 177 040 m (177,04 km) |
|
|
3855. |
Jessina
Most
|
169.72 | 166 503 m (166,50 km) |
|
|
3856. |
Káchen
Brno
|
169.70 | 214 605 m (214,61 km) |
|
Lenochodi Olomouc |
3857. |
Stifler
Ostrava
|
169.70 | 181 269 m (181,27 km) |
|
GČD - Martin Čechák GANG Frýdek-Místek |
3858. |
Tomáš Filipčík
Karlovy Vary
|
169.67 | 183 190 m (183,19 km) |
|
EUROVIA CZ a.s., závod Karlovy Vary Sokolov |
3859. |
Lucie Benešová
Benešov
|
169.65 | 169 432 m (169,43 km) |
|
|
3860. |
Vojtěch Prchal
Jihlava
|
169.62 | 207 737 m (207,74 km) |
|
Magistrát města Jihlavy Jihlava |
3861. |
Veronika Běťáková
Ostrava
|
169.60 | 214 514 m (214,51 km) |
|
Maminky KT Český Brod |
3862. |
Kačiko
Vítkov
|
169.58 | 150 100 m (150,10 km) |
|
Městský úřad Vítkov Vítkov |
3863. |
Luca46
Děčín
|
169.57 | 159 720 m (159,72 km) |
|
|
3864. |
Jindra Spurná
Zadní Třebaň
|
169.46 | 166 136 m (166,14 km) |
|
|
3865. |
Lama
Praha 12
|
169.42 | 213 364 m (213,36 km) |
|
Kosma Náchod |
3866. |
Ondřej Těhle
Úvaly
|
169.36 | 176 263 m (176,26 km) |
|
Magic Úvaly Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
3867. |
Eva Babková
Jihlava
|
169.11 | 155 972 m (155,97 km) |
|
Kamínkáři Jihlava |
3868. |
Nikol Vágnerová
Hodonín
|
169.09 | 178 812 m (178,81 km) |
|
GČP - Tým Speciálních Lenochodů Židlochovice |
3869. |
Anna Růžičková
Hranice
|
168.98 | 157 544 m (157,54 km) |
|
M.A.S.H. 1399 Hranice |
3870. |
Romana Hanušová
Kolín
|
168.94 | 176 512 m (176,51 km) |
|
Sporťandy z radnice Kolín |
3871. |
Helena Pokorna
Příbram
|
168.92 | 152 751 m (152,75 km) |
|
|
3872. |
Taťána Soldánová
Prostějov
|
168.92 | 134 925 m (134,93 km) |
|
Axolotchi Prostějov |
3873. |
Marie Klímová
Lanškroun
|
168.77 | 124 529 m (124,53 km) |
|
Krokův gen(g) Lanškroun |
3874. |
Beata Fischerová
Šumperk
|
168.76 | 143 453 m (143,45 km) |
|
|
3875. |
Ilona Vaculíková
Olomouc
|
168.68 | 193 700 m (193,70 km) |
|
tým ve zpracování Olomouc |
3876. |
Rižďu
Troubelice
|
168.66 | 168 916 m (168,92 km) |
|
|
3877. |
Marek Chovanec
Praha 8
|
168.56 | 153 101 m (153,10 km) |
|
|
3878. |
Jiřina Konečná
Most
|
168.33 | 184 543 m (184,54 km) |
|
K srdci klíč, o. p. s. Most |
3879. |
Andrea Hrdličková
Praha 9
|
168.22 | 166 620 m (166,62 km) |
|
OKtým IV Praha 10 |
3880. |
Radka Novotná
Čtveřín
|
168.01 | 161 472 m (161,47 km) |
|
|
3881. |
Daniela Barnová
Bernolákovo
|
167.94 | 143 225 m (143,23 km) |
|
GLI-Tahiti Bratislava IV |
3882. |
Ilona R&S Krlišová
Vimperk
|
167.94 | 156 652 m (156,65 km) |
|
|
3883. |
Karolína Kubjátová
Valašské Meziříčí
|
167.56 | 209 625 m (209,63 km) |
|
7.B Valašské Meziříčí |
3884. |
Syslík.Romana
Těšetice
|
167.55 | 200 800 m (200,80 km) |
|
|
3885. |
Pavel Kavalír
Skalice
|
167.49 | 138 697 m (138,70 km) |
|
Prachy sem, prachy tam Hradec Králové |
3886. |
Vojta Weber
Mokrovraty
|
167.45 | 144 076 m (144,08 km) |
|
MFK Dobříš - U10 Dobříš ZŠ Mokrovraty 1. - 5.ročník Dobříš |
3887. |
Jana Ulrichová
Troubelice
|
167.40 | 142 288 m (142,29 km) |
|
|
3888. |
Radka Grossmannová
Frýdlant nad Ostravicí
|
167.12 | 160 362 m (160,36 km) |
|
|
3889. |
Eva Tylová
Praha 12
|
167.11 | 120 534 m (120,53 km) |
|
Piráti Praha Praha 6 |
3890. |
Laura Seidlová
Praha 1
|
166.82 | 195 053 m (195,05 km) |
|
PCT - Kočičí hlavy Praha 6 |
3891. |
Alena Svěráková
Jihlava
|
166.75 | 150 766 m (150,77 km) |
|
GČD - Sluníčka Humpolec |
3892. |
Rachmann
Kolešov
|
166.70 | 175 373 m (175,37 km) |
|
VSLV Dobříš |
3893. |
Aneta Jelenová
Chýně
|
166.64 | 190 910 m (190,91 km) |
|
Socky Chýně B-team Chýně |
3894. |
Pavel Ruzicka
Brno
|
166.63 | 165 761 m (165,76 km) |
|
|
3895. |
Zumaro
Lysá nad Labem
|
166.60 | 180 518 m (180,52 km) |
|
Litol! Lysá nad Labem |
3896. |
Medvědář Naďa
Přerov
|
166.52 | 180 025 m (180,03 km) |
|
Světoběžníci Přerov |
3897. |
Petra P.
Benešov
|
166.48 | 199 223 m (199,22 km) |
|
Středočeské šlapky Benešov |
3898. |
Marie Beneš
Nová Ves I
|
166.45 | 173 779 m (173,78 km) |
|
|
3899. |
David Čermák
Plzeň
|
166.35 | 189 457 m (189,46 km) |
|
GČP-Perpetual Motion Squad Plzeň |
3900. |
Hanka Dokulilová
Třebíč
|
166.31 | 128 145 m (128,15 km) |
|