Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4801.
sebastian ferenc
sebastian ferenc
Šumperk
17.46 26 886 m (26,89 km)
4802.
Honza91
Honza91
Turnov
17.38 30 000 m (30,00 km)
4803.
Václav Soukup
Václav Soukup
Lysá nad Labem
17.32 15 352 m (15,35 km)
4804.
Báša Lauer
Báša Lauer
Praha 9
17.26 46 087 m (46,09 km)
Rekordman
Standa a jeho banda Říčany
4805.
Jaroslav Kysilko
Jaroslav Kysilko
Praha 2
17.15 15 300 m (15,30 km)
4806.
Jakub Ječmen
Jakub Ječmen
Krnov
17.09 55 113 m (55,11 km)
4807.
Matěj Kohoutek
Matěj Kohoutek
Praha 5
17.04 48 844 m (48,84 km)
4808.
Martin Špaček
Martin Špaček
Oslavany
16.92 41 324 m (41,32 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
BÉčáci_3 Oslavany
4809.
Antonín Kostiha
Antonín Kostiha
Kyjov
16.82 32 746 m (32,75 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
GČD - Step by Step Kyjov
4810.
Jan Stanovský
Jan Stanovský
Krnov
16.80 17 780 m (17,78 km)
4811.
Jonáš Laibner
Jonáš Laibner
Valašské Meziříčí
16.76 52 419 m (52,42 km)
Rekordman
7.B Valašské Meziříčí
4812.
Dominik Chymčák
Dominik Chymčák
Tábor
16.71 56 501 m (56,50 km)
4813.
Velkej Tonda
Velkej Tonda
Prostějov
16.71 44 237 m (44,24 km)
Rekordman
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
4814.
Vašek Baroch
Vašek Baroch
Stružinec
16.62 50 825 m (50,83 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
6.B Lomnice nad Popelkou
4815.
Denis Huljar
Denis Huljar
Prostějov
16.61 33 453 m (33,45 km)
4816.
Černy
Černy
Příbram
16.46 16 631 m (16,63 km)
4817.
Tomáš Jiránek
Tomáš Jiránek
Jičín
16.40 37 305 m (37,31 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
MOA-2C Jičín
4818.
petr maly
petr maly
Heřmanův Městec
16.36 41 400 m (41,40 km)
Rekordman
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
4819.
M1ch4l
M1ch4l
Frýdek-Místek
16.31 29 009 m (29,01 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Frajeři z pětky Frýdek-Místek
4820.
Eliáš Družbík
Eliáš Družbík
Uherské Hradiště
16.15 25 169 m (25,17 km)
8.B UNESCO Uherské Hradiště
4821.
Martin Spáčil
Martin Spáčil
Líšná
16.08 44 797 m (44,80 km)
4822.
Vojtěch Hrudka
Vojtěch Hrudka
Rovensko pod Troskami
15.96 34 608 m (34,61 km)
4823.
Dinh Trong Vu
Dinh Trong Vu
Most
15.90 30 951 m (30,95 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
15ZSMost Most
4824.
Josef Zmek
Josef Zmek
Chýně
15.79 56 337 m (56,34 km)
4825.
Matthias Sasha Mareš
Matthias Sasha Mareš
Mostkovice
15.74 48 519 m (48,52 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
4826.
Martin Dolejší
Martin Dolejší
Chýně
15.69 44 539 m (44,54 km)
Rekordman
8.B Cestovatelé z Chýně Chýně
4827.
Erik Mirga
Erik Mirga
Most
15.65 38 844 m (38,84 km)
Rekordman
Rychlí šneci Most
4828.
dundee
dundee
Ivančice
15.58 38 320 m (38,32 km)
4829.
Rostislav Vajs
Rostislav Vajs
Most
15.41 48 740 m (48,74 km)
Rekordman
Borci z céčka Most
4830.
Maty Adam
Maty Adam
Most
15.33 30 319 m (30,32 km)
Rekordman
Bombarďáci ze 6.A Most
4831.
Samuel Jakimov
Samuel Jakimov
Olomouc
15.22 42 782 m (42,78 km)
Rekordman
Okurky v pohybu Olomouc
4832.
Vit Vedral
Vit Vedral
Ústí nad Labem
15.16 40 596 m (40,60 km)
4833.
Radim Prochazka
Radim Prochazka
Tábor
15.06 32 966 m (32,97 km)
Rekordman
Nevím - 7.B Tábor
4834.
Vojtěch Janda
Vojtěch Janda
Kobyly
15.04 31 439 m (31,44 km)
Rekordman
Skálovka 6A Turnov
4835.
Tomáš Vejs
Tomáš Vejs
Praha 8
15.01 38 066 m (38,07 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Doktor Frankenstein Praha 9
4836.
Karel Petr
Karel Petr
Golčův Jeníkov
14.76 25 100 m (25,10 km)
FIBU Praha 4
4837.
David Řehůřek
David Řehůřek
Šumperk
14.47 35 703 m (35,70 km)
Rekordman
9.B Sluneční Šumperk
4838.
Ivan Stepanets
Ivan Stepanets
Uničov
14.47 52 679 m (52,68 km)
Multiaktivita
ZSP - VII. A Uničov
4839.
Matej Jankovsky
Matej Jankovsky
Zábřeh
14.40 31 185 m (31,19 km)
No stress Zábřeh
4840.
Alexandr Pačan
Alexandr Pačan
Ostrava
14.30 7 921 m (7,92 km)
4841.
Šimon Joura
Šimon Joura
Kunovice
14.19 27 252 m (27,25 km)
Rekordman
Světový den zdraví
1.T Rabalux ver. 2.0 Uherské Hradiště
4842.
Jan Bareš
Jan Bareš
Heřmanův Městec
14.07 35 429 m (35,43 km)
4843.
Laa - Laa
Laa - Laa
Veselí nad Moravou
13.98 20 527 m (20,53 km)
4844.
Martin Bednařík
Martin Bednařík
Jílové
13.93 28 079 m (28,08 km)
Výletníci Děčín Děčín
4845.
Schneiderka Nicolas
Schneiderka Nicolas
Kopřivnice
13.85 39 452 m (39,45 km)
4846.
Lukáš Holan
Lukáš Holan
Lomnice nad Popelkou
13.83 14 721 m (14,72 km)
5.A Lomnice Lomnice nad Popelkou
4847.
Modrý hráč
Modrý hráč
Nová Ves pod Pleší
13.81 32 045 m (32,05 km)
4848.
Tadeáš Pršala
Tadeáš Pršala
Tábor
13.77 35 538 m (35,54 km)
4849.
Lukáš Novák
Lukáš Novák
Most
13.62 35 414 m (35,41 km)
Rekordman
Rychlí šneci Most
4850.
Tadeáš Res
Tadeáš Res
Turnov
13.47 36 393 m (36,39 km)