Jednotlivci

Děti
Dospělí 41-64
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
7051.
Blanka Harasimová
Blanka Harasimová
Štěpánkovice
20.12 19 644 m (19,64 km)
7052.
Lenka Štolbová
Lenka Štolbová
Hlubočky
20.08 12 367 m (12,37 km)
7053.
Veronika HeRy
Veronika HeRy
Milovice
19.64 35 500 m (35,50 km)
7054.
Pavla Korhonová
Pavla Korhonová
Prostějov
19.55 30 310 m (30,31 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Beerokrati Prostějov
7055.
Michaela Žouželková
Michaela Žouželková
Zlín
19.35 22 257 m (22,26 km)
7056.
Jana Košťálová Bagová
Jana Košťálová Bagová
Hořice
19.21 24 782 m (24,78 km)
Světový den zdraví
3.A Hořice
7057.
Oja
Oja
Bystřice
19.20 14 923 m (14,92 km)
7058.
Koretka
Koretka
Ondratice
19.09 24 333 m (24,33 km)
7059.
Kristina Sedláčková
Kristina Sedláčková
Moravský Krumlov
18.46 15 702 m (15,70 km)
7060.
Jaroslav Smrčka
Jaroslav Smrčka
Pelhřimov
18.26 15 128 m (15,13 km)
7061.
Lukáš Král
Lukáš Král
Uničov
17.97 13 490 m (13,49 km)
KROKÁCI Uničov
7062.
Jan Hampl
Jan Hampl
Zábřeh
17.86 29 500 m (29,50 km)
Rekordman
Boženka 6.A Zábřeh
7063.
Marie Fraňková
Marie Fraňková
Olomouc
17.76 10 287 m (10,29 km)
HR Krok za krokem Lanškroun
7064.
František Vander
František Vander
Hodkovice nad Mohelkou
17.61 15 974 m (15,97 km)
7065.
Hana Křenková
Hana Křenková
Buštěhrad
17.41 17 229 m (17,23 km)
7066.
Věra Kohoutová
Věra Kohoutová
Chýně
17.41 32 000 m (32,00 km)
7067.
Jana Koucká
Jana Koucká
Cheb
17.32 29 483 m (29,48 km)
7068.
Michaela Krpálková
Michaela Krpálková
Jihlava
17.21 17 867 m (17,87 km)
Brána do toho šlape Jihlava
7069.
Jaroslav Kysilko
Jaroslav Kysilko
Praha 2
17.15 15 300 m (15,30 km)
7070.
Monika Bartlová
Monika Bartlová
Uničov
17.14 20 176 m (20,18 km)
7071.
Jan Stanovský
Jan Stanovský
Krnov
16.80 17 780 m (17,78 km)
7072.
Lucie Urbaníková
Lucie Urbaníková
Slavičín
16.78 28 050 m (28,05 km)
7073.
Jana Pavlová
Jana Pavlová
Třebíč
16.75 15 000 m (15,00 km)
7074.
Zdeňka Bartošová
Zdeňka Bartošová
Mladá Vožice
16.43 14 488 m (14,49 km)
7075.
Sába82
Sába82
Sázavka
16.40 25 523 m (25,52 km)
7076.
ramram
ramram
Lomnice nad Popelkou
16.00 14 665 m (14,67 km)
1.B Jičín
7077.
Ilona Hartmanová
Ilona Hartmanová
Liberec
15.46 23 128 m (23,13 km)
7078.
Vladimíra Krutková
Vladimíra Krutková
Bratislava-Petržalka
14.80 14 568 m (14,57 km)
Rekordman
7079.
Karel Petr
Karel Petr
Golčův Jeníkov
14.76 25 100 m (25,10 km)
FIBU Praha 4
7080.
Pem
Pem
Litvínov
14.43 24 561 m (24,56 km)
7081.
Alena Tichoňová
Alena Tichoňová
Třinec
14.16 16 000 m (16,00 km)
7082.
Hana Kupsová
Hana Kupsová
Praha 9
14.13 20 636 m (20,64 km)
7083.
Nikol Danihelková
Nikol Danihelková
Nelahozeves
13.86 13 409 m (13,41 km)
7084.
skokan
skokan
Benešov
13.86 21 168 m (21,17 km)
7085.
Aneta Dušková
Aneta Dušková
Ústí nad Orlicí
13.44 24 268 m (24,27 km)
Rekordman
Chodci z FSC Lanškroun
7086.
Andrea Hlinková
Andrea Hlinková
Most
13.43 12 100 m (12,10 km)
7087.
Jana Hlušcová
Jana Hlušcová
Praha 13
13.41 16 300 m (16,30 km)
7088.
Romana Polášková
Romana Polášková
Dolní Lutyně
13.33 7 601 m (7,60 km)
7089.
Jan Březina
Jan Březina
Pelhřimov
13.20 21 693 m (21,69 km)
7090.
LuH1968
LuH1968
Dobruška
13.11 17 300 m (17,30 km)
7091.
Kateřina Dostálová
Kateřina Dostálová
Most
13.09 9 677 m (9,68 km)
7092.
Lukáš Gregor
Lukáš Gregor
Zlín
12.97 16 349 m (16,35 km)
7093.
Radka Jandová
Radka Jandová
Jičín
12.79 21 773 m (21,77 km)
7094.
Radka Skacelova
Radka Skacelova
Praha 10
12.63 10 468 m (10,47 km)
7095.
Petr Hruban
Petr Hruban
Prostějov
12.33 11 383 m (11,38 km)
7096.
Eva Krejčí
Eva Krejčí
Litovel
12.11 6 846 m (6,85 km)
7097.
Iveta Buriánková
Iveta Buriánková
Lomnice nad Popelkou
12.06 14 963 m (14,96 km)
7098.
Sete15
Sete15
Moravská Třebová
11.98 13 772 m (13,77 km)
7099.
Noemi Lehocky
Noemi Lehocky
Častrov
11.94 19 000 m (19,00 km)
Ženy statečné Havířov
7100.
Jakub Řeha
Jakub Řeha
Zlín
11.92 15 482 m (15,48 km)