Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1.
Claudia
Claudia
Turnov
793.43 537 074 m (537,07 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov
2.
Kristýna Hejduková
Kristýna Hejduková
Olešnice
659.75 626 484 m (626,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
3.
Lucill
Lucill
Turnov
640.00 594 857 m (594,86 km)
4.
Eliška Sýkorová
Eliška Sýkorová
Turnov
575.22 425 092 m (425,09 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Elan Turnov
5.
Vladimir Drmla
Vladimir Drmla
Turnov
566.71 403 753 m (403,75 km)
6.
Zuzah
Zuzah
Turnov
562.90 547 800 m (547,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
7.
Milda Mates
Milda Mates
Turnov
551.27 403 495 m (403,50 km)
Skálovka šlape Turnov
8.
Mrca
Mrca
Turnov
524.92 367 661 m (367,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Melman a Glorie Turnov
9.
Jana12345
Jana12345
Turnov
516.47 453 458 m (453,46 km)
MUTU Turnov Turnov
10.
Chechta
Chechta
Turnov
508.01 400 920 m (400,92 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov
11.
HMirka55
HMirka55
Turnov
501.42 367 681 m (367,68 km)
MUTU Turnov Turnov
12.
Petra Holanová
Petra Holanová
Turnov
496.22 282 830 m (282,83 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov Výzva 10 000 kroků Praha 4 Melman a Glorie Turnov
13.
ReH
ReH
Turnov
461.13 348 689 m (348,69 km)
RaR Turnov
14.
doktorka Plyšáková
doktorka Plyšáková
Turnov
459.54 393 600 m (393,60 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov Kolik ještě Turnov
15.
Barbora Součková
Barbora Součková
Turnov
452.94 254 506 m (254,51 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov
16.
Janina1
Janina1
Turnov
451.72 474 030 m (474,03 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov DáJá Železný Brod
17.
Ingrid Hanzlíková
Ingrid Hanzlíková
Turnov
440.94 739 395 m (739,40 km)
NÁRUČ V POCHODU Turnov
18.
tajná stopa
tajná stopa
Turnov
429.18 316 557 m (316,56 km)
Rychlá rota Turnov
19.
Veronika Dorotková
Veronika Dorotková
Turnov
428.77 454 351 m (454,35 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD-Liberecký region-Nebe_Peklo_Ráj Liberec
20.
Babi Lů
Babi Lů
Turnov
428.65 208 360 m (208,36 km)
Budoucí laně Turnov
21.
Micka
Micka
Turnov
418.36 292 185 m (292,19 km)
22.
Anna Ontkovičová
Anna Ontkovičová
Turnov
414.59 269 801 m (269,80 km)
23.
Monika Proboštová
Monika Proboštová
Frýdštejn
411.48 421 127 m (421,13 km)
Frýdštejňáci Turnov
24.
Fanouš
Fanouš
Turnov
409.49 426 447 m (426,45 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
25.
Vrános
Vrános
Turnov
406.24 606 314 m (606,31 km)
6.C Turnov
26.
Míla Suky
Míla Suky
Frýdštejn
405.93 278 586 m (278,59 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Frýdštejňáci Turnov
27.
Aliena
Aliena
Turnov
401.50 328 764 m (328,76 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov
28.
Alena Vélová
Alena Vélová
Turnov
401.42 303 500 m (303,50 km)
Věčně mladý Jičín
29.
Dobromila Obročníková
Dobromila Obročníková
Turnov
401.14 295 789 m (295,79 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov
30.
Laďka Švermová
Laďka Švermová
Mírová pod Kozákovem
398.57 309 614 m (309,61 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
31.
Andrea Bucková
Andrea Bucková
Turnov
382.15 302 500 m (302,50 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Sekunda Turnov GYTU-ALFA Turnov
32.
Vendula Bičíková
Vendula Bičíková
Turnov
379.69 328 689 m (328,69 km)
Skálovka šlape Turnov
33.
Lucie Kratochvílová
Lucie Kratochvílová
Turnov
378.90 247 244 m (247,24 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Den duševního zdraví
Den stromů
NÁRUČ V POCHODU Turnov
34.
Míša W.
Míša W.
Turnov
373.99 291 306 m (291,31 km)
35.
Zuzana Čarná
Zuzana Čarná
Turnov
373.65 366 651 m (366,65 km)
36.
SkaLenka
SkaLenka
Turnov
370.40 307 629 m (307,63 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Budoucí laně Turnov
37.
Petr Vinicky
Petr Vinicky
Turnov
365.69 629 137 m (629,14 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
SC team Ontex Liberec
38.
Josef Šenberk
Josef Šenberk
Frýdštejn
364.32 314 191 m (314,19 km)
Frýdštejňáci Turnov
39.
Jaroslav Folc
Jaroslav Folc
Turnov
361.92 334 340 m (334,34 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Ontex tým Turnov
40.
Petr Holan
Petr Holan
Turnov
361.05 290 817 m (290,82 km)
41.
František Záleský
František Záleský
Turnov
360.93 441 166 m (441,17 km)
GYTU-BETA Turnov
42.
VeverkaČiperka
VeverkaČiperka
Turnov
356.30 363 681 m (363,68 km)
NÁRUČ V POCHODU Turnov
43.
Cagy
Cagy
Turnov
353.77 325 000 m (325,00 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Rychlá rota Turnov
44.
Tomas Janoušek
Tomas Janoušek
Turnov
351.15 332 732 m (332,73 km)
dm MH Turnov
45.
ZIP
ZIP
Turnov
349.41 280 887 m (280,89 km)
Rychlá rota Turnov
46.
DajkaAH
DajkaAH
Turnov
349.22 269 929 m (269,93 km)
47.
Léňa1
Léňa1
Tatobity
338.64 265 700 m (265,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
48.
Martina Melíšková
Martina Melíšková
Turnov
337.85 290 000 m (290,00 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Žižkovka 4.A Turnov Žižkovka Turnov Turnov
49.
Zuzana Drbohlavová
Zuzana Drbohlavová
Turnov
335.82 454 708 m (454,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
SC team Ontex Liberec
50.
Štěpánka Richtrová
Štěpánka Richtrová
Turnov
335.53 252 000 m (252,00 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Skálovka češtinářky Turnov