Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4701.
Natálie Petscherová
Natálie Petscherová
České Budějovice
81.75 152 139 m (152,14 km)
DůCHODCI na po(c)hodu České Budějovice
4702.
Babu12316
Babu12316
Chýně
81.71 174 210 m (174,21 km)
8.B Cestovatelé z Chýně Chýně
4703.
Radka Kmochová
Radka Kmochová
Olomouc
81.71 147 348 m (147,35 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Běhny Olomouc
4704.
Šimon Funk
Šimon Funk
Plumlov
81.70 207 400 m (207,40 km)
7.A ZŠ Valenty Prostějov
4705.
Tereza Kuběnová
Tereza Kuběnová
Frýdek-Místek
81.68 151 614 m (151,61 km)
Quattro Frýdek-Místek
4706.
Natálie Reichardová
Natálie Reichardová
Turnov
81.66 146 140 m (146,14 km)
Žižkovka 4.A Turnov
4707.
Kateřina Plecháčková
Kateřina Plecháčková
Turnov
81.63 176 145 m (176,15 km)
3.C Turnov
4708.
Jan Morávek
Jan Morávek
Jičín
81.60 187 743 m (187,74 km)
OG4G Nová Paka
4709.
Andrea Drbalová
Andrea Drbalová
Jihlava
81.56 112 773 m (112,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD-VYSOČINA-JITRNICE Třebíč
4710.
Blanka Procházková
Blanka Procházková
Karlovy Vary
81.42 89 772 m (89,77 km)
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Ještěrky Plzeň
4711.
Jana Kupková
Jana Kupková
Praha 8
81.41 128 514 m (128,51 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Běhulinky Roudnice nad Labem
4712.
Lenka Maryšková
Lenka Maryšková
Turnov
81.36 183 817 m (183,82 km)
2.C Turnov
4713.
Eliška Dohnalová
Eliška Dohnalová
Hluk
81.33 139 526 m (139,53 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Zlínský region - Výletnice Kroměříž
4714.
Ondřej Výmola
Ondřej Výmola
Otaslavice
81.28 100 492 m (100,49 km)
Chleba Vranovice-Kelčice
4715.
Zdeněk Kaisler
Zdeněk Kaisler
Brno
81.25 147 983 m (147,98 km)
MZK knihovna Brno
4716.
Lenka Kučerová
Lenka Kučerová
Praha 13
81.21 150 260 m (150,26 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
NaPlnýPlyn Praha 6
4717.
Veronika Vozábová
Veronika Vozábová
Sezemice
81.19 156 568 m (156,57 km)
Ta lepší Mládež CASD Pardubice Pardubice
4718.
veru.havlicek
veru.havlicek
Náchod
81.19 132 311 m (132,31 km)
4719.
Lucia Bernold
Lucia Bernold
Praha 7
81.16 125 392 m (125,39 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Rychle-nohy Praha 4
4720.
Vladimir Knob
Vladimir Knob
Šternberk
81.08 200 403 m (200,40 km)
4721.
Štěpánek Lang
Štěpánek Lang
Brodek u Prostějova
81.07 125 896 m (125,90 km)
4722.
Ludmila Remeňová
Ludmila Remeňová
Veselí nad Moravou
81.06 144 571 m (144,57 km)
4723.
Karolína Špimrová
Karolína Špimrová
Praha 8
81.02 170 299 m (170,30 km)
Prima A Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
4724.
Adela Červená
Adela Červená
Kutná Hora
80.94 173 128 m (173,13 km)
6.A ZŠ TGM KH Kutná Hora
4725.
Helena Červinková
Helena Červinková
Mnichovo Hradiště
80.93 133 144 m (133,14 km)
dm MH Turnov
4726.
Slavice
Slavice
Ostrava
80.82 138 383 m (138,38 km)
G&B Power Praha 4
4727.
Miluše Pavlíková
Miluše Pavlíková
Mnichovo Hradiště
80.81 131 699 m (131,70 km)
4728.
Šárka Hrubá
Šárka Hrubá
Kolín
80.72 120 446 m (120,45 km)
Město Kolín Kolín
4729.
Super Bee
Super Bee
Praha 4
80.71 133 447 m (133,45 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
G&B Power Praha 4
4730.
Nikola P
Nikola P
Brno
80.68 162 847 m (162,85 km)
4731.
Nikol Jančíková
Nikol Jančíková
Hošťálková
80.68 185 346 m (185,35 km)
8. A Hošťa Vsetín
4732.
Jan Lochman
Jan Lochman
Turnov
80.63 171 637 m (171,64 km)
2.C Turnov
4733.
Tomáš Kracík
Tomáš Kracík
Lomnice nad Popelkou
80.62 193 896 m (193,90 km)
4734.
Marek Chytrý
Marek Chytrý
Dobříš
80.61 100 728 m (100,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Walker IT Ranger Blansko
4735.
Ondřej Zatloukal
Ondřej Zatloukal
Dlouhá Loučka
80.61 179 394 m (179,39 km)
GM2 Olomouc
4736.
.-Hell-.
.-Hell-.
Tábor
80.60 191 186 m (191,19 km)
NEVIM - 7.B Tábor
4737.
Karolína Vítková
Karolína Vítková
Hodkovice nad Mohelkou
80.60 173 796 m (173,80 km)
Osmáci A Hodkovice nad Mohelkou
4738.
Petra Plichtová
Petra Plichtová
Lomnice nad Popelkou
80.60 127 995 m (128,00 km)
#Krasomily Lomnice nad Popelkou
4739.
Jan Trunečka
Jan Trunečka
Zábřeh
80.53 132 973 m (132,97 km)
4740.
Monika Grundová
Monika Grundová
Dolní Studénky
80.50 109 553 m (109,55 km)
Silničáři Šumperk
4741.
Sedlo
Sedlo
Opava
80.50 184 411 m (184,41 km)
DM-C SŠP KRNOV Krnov
4742.
Kristýna Bodjona
Kristýna Bodjona
Pardubice
80.48 117 569 m (117,57 km)
Bakaláři - Pardubice Pardubice
4743.
Linh Medveďová
Linh Medveďová
Plzeň
80.48 123 911 m (123,91 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Kecky z Prazdroje Plzeň
4744.
Martina Gardavská
Martina Gardavská
Němčice nad Hanou
80.42 175 170 m (175,17 km)
Pohodáři Prostějov
4745.
Lenka Skvarkova
Lenka Skvarkova
Dolný Kubín
80.40 110 580 m (110,58 km)
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-Running data Bratislava IV
4746.
Veronika Štef
Veronika Štef
Nová Ves I
80.38 117 407 m (117,41 km)
4747.
Monika Zuzaňáková
Monika Zuzaňáková
Lešná
80.37 146 357 m (146,36 km)
4748.
Denisa Sosnovská
Denisa Sosnovská
Lysá nad Labem
80.36 154 300 m (154,30 km)
4749.
Michal Zbranek
Michal Zbranek
Kateřinice
80.34 168 393 m (168,39 km)
8. A Hošťa Vsetín
4750.
Addam Chuchma
Addam Chuchma
Turnov
80.33 164 806 m (164,81 km)
Vlčí smečka (3.A) Turnov