Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4601.
Tomáš Pelcman
Tomáš Pelcman
Most
36.04 112 202 m (112,20 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Svážní chodci Most
4602.
Daniel Durišík
Daniel Durišík
Krnov
36.03 42 094 m (42,09 km)
4603.
Štěpán Pumprla
Štěpán Pumprla
Lipník nad Bečvou
36.02 97 893 m (97,89 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Třída I3 Hranice
4604.
Ondra Bulušek
Ondra Bulušek
Pátek
35.93 52 610 m (52,61 km)
4605.
Jiri Kurka
Jiri Kurka
Zálezly
35.79 35 454 m (35,45 km)
4606.
Josef Hromek
Josef Hromek
Uherské Hradiště
35.66 78 875 m (78,88 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
1.T Rabalux ver. 2.0 Uherské Hradiště
4607.
Jiří Fuxa
Jiří Fuxa
Jihlava
35.63 25 604 m (25,60 km)
4608.
Adam Málek
Adam Málek
Kolín
35.52 35 600 m (35,60 km)
4609.
Olík11
Olík11
Chýně
35.33 97 837 m (97,84 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Sportovci 4.A Chýně
4610.
Adam Schiling
Adam Schiling
Most
35.26 32 963 m (32,96 km)
Rekordman
Bombarďáci ze 6.A Most
4611.
Melounek  14
Melounek 14
Dobříš
35.20 90 662 m (90,66 km)
Modřínovka Dobříš
4612.
Emilio Estevez
Emilio Estevez
Benešov
35.10 25 566 m (25,57 km)
Benešov pro život (duben 2024) Benešov
4613.
Kubča
Kubča
Prostějov
35.06 86 598 m (86,60 km)
4614.
Šimon Horák
Šimon Horák
Kuřim
34.66 100 600 m (100,60 km)
4615.
Tobiáš Janíček
Tobiáš Janíček
Chýně
34.59 49 880 m (49,88 km)
4616.
Tomáš Glosz
Tomáš Glosz
Ludslavice
34.57 47 836 m (47,84 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
1.P Kdo ví, ten ví Uherské Hradiště
4617.
Matej Hajek
Matej Hajek
Kudlovice
34.54 75 135 m (75,14 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
1.AB Hog Riders Uherské Hradiště
4618.
Jan Kroužek
Jan Kroužek
Praha 2
34.51 55 193 m (55,19 km)
4619.
Tomáš Jankovský
Tomáš Jankovský
Zábřeh
34.13 25 604 m (25,60 km)
4620.
Pietrokostovič🤘
Pietrokostovič🤘
Moravičany
33.99 32 803 m (32,80 km)
4621.
Vojtěch Kandl
Vojtěch Kandl
Hodkovice nad Mohelkou
33.99 91 462 m (91,46 km)
Rekordman
Krokař
8.B plyšáčci Hodkovice nad Mohelkou
4622.
josef Seichter
josef Seichter
Olomouc
33.98 47 201 m (47,20 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
OM2-2024 Olomouc
4623.
Martin Křivák
Martin Křivák
Hluk
33.93 110 804 m (110,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
1.EZ Beast Uherské Hradiště
4624.
Daniel Šír
Daniel Šír
Libuň
33.54 78 219 m (78,22 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Osmičky Jičín
4625.
Filip Krejčiřík
Filip Krejčiřík
Kudlovice
33.46 90 300 m (90,30 km)
Rekordman
Krokař
Pěšáci 1.E Uherské Hradiště
4626.
Marek Šichor
Marek Šichor
Zábřeh
33.41 66 800 m (66,80 km)
4627.
Bernard Nizet
Bernard Nizet
Praha 4
33.40 28 611 m (28,61 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Eskymo Praha Praha 4
4628.
Ondřej Syrovátka
Ondřej Syrovátka
Nový Jičín
33.29 54 400 m (54,40 km)
4629.
Josef Peiger
Josef Peiger
Český Dub
33.13 65 288 m (65,29 km)
Rekordman
sedmáci A Hodkovice nad Mohelkou
4630.
Daniel Solomon
Daniel Solomon
Olomouc
32.91 107 666 m (107,67 km)
Rekordman
Krokař
Světový den kreativity a inovací
Výběrovka 8.B Olomouc
4631.
Daniel Jungman
Daniel Jungman
Chýně
32.76 71 497 m (71,50 km)
4632.
Vít Oždian
Vít Oždian
Martinice v Krkonoších
32.71 45 098 m (45,10 km)
Rekordman
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Snažílkové Jičín
4633.
Kryštof Šebek
Kryštof Šebek
Líbeznice
32.48 73 877 m (73,88 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Grimace Praha 9
4634.
Nikita Ergard
Nikita Ergard
Praha 9
32.47 95 373 m (95,37 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Helaner Praha 9
4635.
Milan Zapletal
Milan Zapletal
Jaroměřice
32.37 41 902 m (41,90 km)
4636.
Duffi
Duffi
Staré Město
32.16 107 389 m (107,39 km)
Rekordman
Krokař
Multiaktivita
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Duff's gang Uherské Hradiště 2.E+2.Z = Šlápoty a 2a1/2 obrobku pod proudem Uherské Hradiště
4637.
Vít Mikula
Vít Mikula
Frýdek-Místek
32.09 88 694 m (88,69 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
SKVĚLÝ MIX Frýdek-Místek
4638.
Jáchym  Hloušek
Jáchym Hloušek
Lochenice
31.81 53 736 m (53,74 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den kreativity a inovací
Prvňáčci Hradec Králové
4639.
Jakub Doležel
Jakub Doležel
Uničov
31.53 108 910 m (108,91 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
žáci sš filmová, Zlín Zlín
4640.
Mirek Bartoněk
Mirek Bartoněk
Praha 18
31.43 68 500 m (68,50 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Kakaový Nápoj Krémový Praha 2
4641.
Josef Policar
Josef Policar
České Budějovice
31.37 32 237 m (32,24 km)
4642.
Daniel Linder
Daniel Linder
Praha 9
31.35 30 338 m (30,34 km)
4643.
LukasM
LukasM
Ostrava
31.28 35 831 m (35,83 km)
4644.
běžec David
běžec David
Včelná
31.18 73 721 m (73,72 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Páťáci z Rožnova České Budějovice
4645.
David Hudecz
David Hudecz
Město Albrechtice
31.02 80 038 m (80,04 km)
4646.
Antonín Tvrdoň
Antonín Tvrdoň
Bánov
30.95 92 463 m (92,46 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
1.EZ Beast Uherské Hradiště
4647.
Piňďus Vysoký
Piňďus Vysoký
Zábřeh
30.94 72 577 m (72,58 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Lachtaní senioři ze 7.B Zábřeh
4648.
Dymo
Dymo
Jičín
30.88 110 000 m (110,00 km)
Rekordman
Krokař
7.C Jičín
4649.
Tomáš Bujnošek
Tomáš Bujnošek
Frýdek-Místek
30.85 87 330 m (87,33 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
SKVĚLÝ MIX Frýdek-Místek
4650.
Jaroslav Axman
Jaroslav Axman
Uničov
30.76 67 460 m (67,46 km)
Neposlušné tenisky Uničov