Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
14201.
Kristýna Hladišová
Kristýna Hladišová
Prostějov
55.40 133 573 m (133,57 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
Rychlé nožičky 9.C Prostějov
14202.
Lucie Němcová
Lucie Němcová
Kuřimské Jestřabí
55.38 94 572 m (94,57 km)
14203.
Eliška Bradnová
Eliška Bradnová
Humburky
55.34 111 774 m (111,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
Sociálka Hradec Králové
14204.
Ondřej Koutský
Ondřej Koutský
Evropa
55.33 71 895 m (71,90 km)
14205.
Vanessa Nováková
Vanessa Nováková
Dobrochov
55.33 72 021 m (72,02 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
6. třída Prostějov
14206.
adela elznicova
adela elznicova
Chýně
55.27 149 536 m (149,54 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
8.B Cestovatelé z Chýně Chýně
14207.
Madla
Madla
Turnov
55.27 63 018 m (63,02 km)
14208.
Jaroslava Tylová
Jaroslava Tylová
Praha 7
55.22 76 607 m (76,61 km)
RB Recovery Praha 18
14209.
Tomato
Tomato
Valašské Meziříčí
55.18 105 063 m (105,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
6.A Šafaříkova Valašské Meziříčí
14210.
NoONEka
NoONEka
Podolí
55.13 73 111 m (73,11 km)
14211.
Tomáš Přichystal
Tomáš Přichystal
Prostějov
55.11 78 343 m (78,34 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
WalkMen 9.A Prostějov
14212.
Jaroslava Fejfarová
Jaroslava Fejfarová
Jičín
55.08 77 200 m (77,20 km)
Rekordman
Krokař
Snažílkové Jičín
14213.
Lenka Synková
Lenka Synková
Kolín
55.03 44 100 m (44,10 km)
14214.
Petr Svozil
Petr Svozil
Úvalno
55.03 47 774 m (47,77 km)
Čtvrteční borečci Úvalno
14215.
Andrea Píšová
Andrea Píšová
Spojil
54.97 71 047 m (71,05 km)
14216.
David Vrána
David Vrána
Vsetín
54.94 64 024 m (64,02 km)
Chumíci Valašské Meziříčí
14217.
Dominik Žitný
Dominik Žitný
Třebechovice pod Orebem
54.89 102 213 m (102,21 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Asfalťáci Hradec Králové
14218.
Nicol Babáková
Nicol Babáková
Valdice
54.75 101 120 m (101,12 km)
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
3.C MOA Jičín
14219.
Anna O
Anna O
Lomnice nad Popelkou
54.73 101 876 m (101,88 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
8.B Lomnice nad Popelkou
14220.
Klára Chrtová
Klára Chrtová
Tábor
54.72 132 021 m (132,02 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
IS2 Tábor
14221.
Barbora Gottliebová
Barbora Gottliebová
Hubenov
54.69 76 854 m (76,85 km)
14222.
Anna Štěrbová
Anna Štěrbová
Ústí nad Labem
54.68 93 236 m (93,24 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
jELITA Tábor
14223.
Anna Kozová
Anna Kozová
Petrovice I
54.67 58 806 m (58,81 km)
14224.
TEST Tester6
TEST Tester6
Úvaly
54.61 85 189 m (85,19 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
14225.
Karolína Čechová
Karolína Čechová
Kačice
54.54 75 916 m (75,92 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Beneš Kladno
14226.
Alžběta Nevická
Alžběta Nevická
Říčany
54.49 145 147 m (145,15 km)
14227.
Kačí Sloupnice
Kačí Sloupnice
Sloupnice
54.43 37 300 m (37,30 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
14228.
Zbyněk Jestřabík
Zbyněk Jestřabík
Vnorovy
54.41 165 932 m (165,93 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Pěšáci 1.E Uherské Hradiště
14229.
Tereza Kodetová
Tereza Kodetová
Praha 7
54.40 57 490 m (57,49 km)
14230.
Elen Kamenická
Elen Kamenická
Frýdek-Místek
54.35 137 483 m (137,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
SKVĚLÝ MIX Frýdek-Místek
14231.
Kamil Rubáč
Kamil Rubáč
Citov
54.35 76 900 m (76,90 km)
14232.
Nikol Šimůnková
Nikol Šimůnková
Lomnice nad Popelkou
54.26 96 194 m (96,19 km)
14233.
Jan Kysilka
Jan Kysilka
Říčany
54.21 105 102 m (105,10 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
6. B Říčany
14234.
Patricie Mlčochová
Patricie Mlčochová
Olomouc - Chomoutov
54.18 122 830 m (122,83 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
OM2-2024 Olomouc
14235.
Terezie
Terezie
Ostrava
54.16 122 100 m (122,10 km)
14236.
Michael Bíža
Michael Bíža
Lomnice nad Popelkou
54.08 114 610 m (114,61 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
8.B Lomnice nad Popelkou
14237.
Filip Kopal
Filip Kopal
Turnov
54.05 43 659 m (43,66 km)
14238.
Adéla Štolfová
Adéla Štolfová
Držovice
54.04 143 359 m (143,36 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Rychlé nožičky 9.C Prostějov
14239.
Filip Rejnek
Filip Rejnek
Heřmanův Městec
54.01 104 315 m (104,32 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mr. Fluffy Chrudim
14240.
Irena Singolová
Irena Singolová
Říčany
54.01 82 343 m (82,34 km)
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
kORMoránky Říčany
14241.
Lilly Vorel
Lilly Vorel
Praha 8
53.96 125 087 m (125,09 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
Standa a jeho banda Říčany
14242.
Natalie Sluková
Natalie Sluková
Hodkovice nad Mohelkou
53.81 117 661 m (117,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
šneci ze 6.A Hodkovice nad Mohelkou
14243.
Nikola Mazalová
Nikola Mazalová
Kožušany-Tážaly
53.81 33 378 m (33,38 km)
14244.
Barbora Ilčíková
Barbora Ilčíková
Uherské Hradiště
53.79 104 623 m (104,62 km)
Učitelé sš filmová Zlín Zlín
14245.
Karolina Hajnikova
Karolina Hajnikova
Tuchlovice
53.75 73 502 m (73,50 km)
14246.
Aneta Strakova
Aneta Strakova
Šumperk
53.69 114 814 m (114,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
8.B Sluneční Šumperk mravenci😽😽 Šumperk
14247.
Eli Pospíšilová
Eli Pospíšilová
Doksy
53.69 61 414 m (61,41 km)
14248.
Beju20
Beju20
Lysá nad Labem
53.68 84 200 m (84,20 km)
14249.
Michaela Abrahámová
Michaela Abrahámová
Chomutov
53.64 43 126 m (43,13 km)
14250.
Martin Vágenknecht
Martin Vágenknecht
Lomnice nad Popelkou
53.54 132 800 m (132,80 km)
Rekordman
Krokař
6.C sportovka Lomnice nad Popelkou