Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI 30-34
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1301.
Ondřej Balaš
Ondřej Balaš
Velichov
203.30 196 730 m (196,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - technici ze západu Plzeň
1302.
Fayole
Fayole
Zubří
202.95 172 426 m (172,43 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Mlsné holky Zubří
1303.
Marek Madr
Marek Madr
Olomouc
202.67 150 039 m (150,04 km)
Speedteam Olomouc
1304.
Lucie Marková
Lucie Marková
Opatovice
202.52 160 733 m (160,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Klokani Rosice
1305.
Lucie73
Lucie73
Fulnek
202.37 173 053 m (173,05 km)
1306.
Jindrich Bulan
Jindrich Bulan
Benešov
202.33 188 471 m (188,47 km)
Benešov pro život Benešov
1307.
Roman Kobylka
Roman Kobylka
Troubelice
202.25 219 763 m (219,76 km)
Kantoři Gymun Uničov
1308.
Aneta Vočadlová
Aneta Vočadlová
Vranovice
201.59 231 985 m (231,99 km)
SŠlapkGy Brno Pohodáři Prostějov
1309.
ZlataŠ
ZlataŠ
Benešov
201.47 182 413 m (182,41 km)
1310.
Karolína Smolíková
Karolína Smolíková
Praha 8
201.31 183 567 m (183,57 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
H1.cz Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
1311.
Krtek001
Krtek001
Praha 2
200.98 163 317 m (163,32 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
1312.
Klára Hejhalová
Klára Hejhalová
Klecany
200.74 214 430 m (214,43 km)
GCL 5.B Praha 9
1313.
Dandislav
Dandislav
Chýně
200.37 173 218 m (173,22 km)
Jantaří grupa Chýně
1314.
Markéta trojková
Markéta trojková
Krnov
199.82 177 600 m (177,60 km)
1315.
Eva Sedláčková
Eva Sedláčková
Loštice
198.92 152 910 m (152,91 km)
1316.
Magdalena Strnadová
Magdalena Strnadová
Milovice
198.40 168 291 m (168,29 km)
Buchty a klobásy Milovice
1317.
Marek Lang
Marek Lang
Králův Dvůr
198.27 176 784 m (176,78 km)
1318.
Michaela Vosáhlová
Michaela Vosáhlová
Chýně
198.11 153 500 m (153,50 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Glorius POR-ky Praha 6
1319.
Anežka Vyšinská
Anežka Vyšinská
Roudnice nad Labem
197.89 171 769 m (171,77 km)
1320.
Filip Tománek
Filip Tománek
Velká Polom
197.89 185 983 m (185,98 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Rychlé Šlapky Ostrava
1321.
Vojtech Mujgoš
Vojtech Mujgoš
Zduchovice
197.69 141 365 m (141,37 km)
Krok za krokem Příbram
1322.
Kačenka
Kačenka
Brno
197.08 128 912 m (128,91 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
1323.
Karel Marek
Karel Marek
Lysá nad Labem
196.81 157 905 m (157,91 km)
Lyští choďáci Lysá nad Labem
1324.
Vendulka Forejtová
Vendulka Forejtová
Klatovy
196.63 152 030 m (152,03 km)
1325.
Ale
Ale
Dobříš
196.03 145 200 m (145,20 km)
1326.
Lucie :)
Lucie :)
Kostelec nad Orlicí
195.62 159 807 m (159,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GČD - Královéhradecký region - Oblastní lenoši Náchod
1327.
Marie Jestříbková
Marie Jestříbková
Praha 3
195.62 155 400 m (155,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GČP - Event Superheros Milovice
1328.
Hannahstazie
Hannahstazie
Praha Dolní Chabry
195.53 159 517 m (159,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
1329.
Dana Dratvová
Dana Dratvová
Brumovice
195.47 148 737 m (148,74 km)
Cestou necestou spolu Krnov
1330.
Lenkaa
Lenkaa
Valašské Meziříčí
195.25 175 210 m (175,21 km)
1331.
Štěpán Hlaváček
Štěpán Hlaváček
Milovice
194.99 189 799 m (189,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Liberecký region - PeJoPeTeMiKaStJi Mělník
1332.
Jaroslav Kotal
Jaroslav Kotal
Praha 12
194.97 181 235 m (181,24 km)
Rekordman
Krokař
L&D tým z Prazdroje Praha 1
1333.
Nikola Dostálová
Nikola Dostálová
Vranovice-Kelčice
194.68 177 023 m (177,02 km)
9. třída Vranovice-Kelčice
1334.
Filip Kratochvíl
Filip Kratochvíl
Benešov
194.36 145 706 m (145,71 km)
E+F Benešov Krátká Chvíle Benešov
1335.
Lucie Križanová
Lucie Križanová
Most
194.33 155 709 m (155,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Compliance frčí Praha 5
1336.
Barbora Myslivcová
Barbora Myslivcová
Kutná Hora
194.24 197 111 m (197,11 km)
Mecháčci Kutná Hora
1337.
Eva Turnhöferová
Eva Turnhöferová
Mníšek pod Brdy
194.21 165 088 m (165,09 km)
1338.
Andrea Polanová
Andrea Polanová
Strakonice
194.01 144 659 m (144,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Šumavské vlčice České Budějovice
1339.
Vysmátá sestřička
Vysmátá sestřička
Frýdek-Místek
193.74 161 198 m (161,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Parta Hic Frýdek-Místek
1340.
Vaclav Kytka
Vaclav Kytka
Nučice
193.64 186 842 m (186,84 km)
👣 Step_by_step 👣 Česká Lípa
1341.
Ženda
Ženda
Vrchlabí
193.52 124 848 m (124,85 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Princ a Poběhlice Ostrava
1342.
Pavel Šulc
Pavel Šulc
Nová Ves I
193.22 179 429 m (179,43 km)
1343.
Renáta Vrkotová
Renáta Vrkotová
Nová Ves I
192.63 141 548 m (141,55 km)
1344.
Marie Zemanová
Marie Zemanová
Slaný
192.39 145 079 m (145,08 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
1345.
Veronika Turčáni
Veronika Turčáni
Pardubice
192.19 170 175 m (170,18 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD – Pardubický region – Wonder womans Pardubice
1346.
Aneta Lstibůrková
Aneta Lstibůrková
Ostrožská Nová Ves
191.32 213 233 m (213,23 km)
Fudžimi Navaja Uherské Hradiště
1347.
Miška997
Miška997
Ústí nad Labem
191.04 193 619 m (193,62 km)
1348.
Vitezslava Matějková
Vitezslava Matějková
Choceň
190.73 155 466 m (155,47 km)
OKtým II Praha 4
1349.
Veronika Šenkyříkova
Veronika Šenkyříkova
Úvalno
190.41 180 400 m (180,40 km)
1350.
Veverka25
Veverka25
Dobříš
190.40 173 192 m (173,19 km)