Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
6901.
Tomáš Bujnošek
Tomáš Bujnošek
Frýdek-Místek
30.85 87 330 m (87,33 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
SKVĚLÝ MIX Frýdek-Místek
6902.
Karolína Pernetová
Karolína Pernetová
Praha 8
30.78 57 379 m (57,38 km)
6903.
Jaroslav Axman
Jaroslav Axman
Uničov
30.76 67 460 m (67,46 km)
Neposlušné tenisky Uničov
6904.
Jakub Sapara
Jakub Sapara
Kolšov
30.75 74 402 m (74,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
LumpovéGM3 Olomouc
6905.
Veronika Humpolíčková
Veronika Humpolíčková
Olomouc
30.58 53 139 m (53,14 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Krok SUN Krok Olomouc
6906.
Stella Uherkova
Stella Uherkova
Smržice
30.54 57 876 m (57,88 km)
Dvořákovic Prostějov
6907.
Iska
Iska
Šternberk
30.50 73 900 m (73,90 km)
PS Plejády Šternberk
6908.
nic
nic
Šumperk
30.48 9 393 m (9,39 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
8.A Sluneční Šumperk
6909.
Nymph
Nymph
Jihlava
30.46 46 567 m (46,57 km)
6910.
Kristýna Tacincová
Kristýna Tacincová
Hvozd
30.44 61 452 m (61,45 km)
ManTra Kralovice
6911.
Anežka Kudrnová
Anežka Kudrnová
Jaroměř
30.41 73 372 m (73,37 km)
6912.
Jiří Kříž
Jiří Kříž
Most
30.36 73 417 m (73,42 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Svážní chodci Most
6913.
Amálie Bulavová
Amálie Bulavová
Držovice
30.33 61 364 m (61,36 km)
Rekordman
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Rychlé nožičky 9.C Prostějov
6914.
lukáš Bartl
lukáš Bartl
Most
30.33 81 224 m (81,22 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
8. A Most
6915.
Jana Kamarýtová
Jana Kamarýtová
Praha 8
30.29 40 481 m (40,48 km)
Educleus - Praha Praha 8
6916.
Kristýna Šimčíková
Kristýna Šimčíková
Valašské Meziříčí
30.26 62 002 m (62,00 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Loupáci Valašské Meziříčí Chumíci Valašské Meziříčí
6917.
Pavol Krajcsovics
Pavol Krajcsovics
Děčín
30.22 47 653 m (47,65 km)
6918.
Patrik Toráč
Patrik Toráč
Jičín
30.19 76 588 m (76,59 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
2.A Jičín
6919.
Zuzana Tesárková
Zuzana Tesárková
Brodek u Prostějova
30.16 73 651 m (73,65 km)
Rekordman
Krokař
6. třída Prostějov
6920.
Aleš Plichta
Aleš Plichta
Lomnice nad Popelkou
30.13 62 186 m (62,19 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
6.B Lomnice nad Popelkou
6921.
Natálie Trnečková
Natálie Trnečková
Prostějov
30.09 73 305 m (73,31 km)
Rekordman
Krokař
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
6922.
Bohuslava Kročilová
Bohuslava Kročilová
Úvalno
30.05 45 322 m (45,32 km)
6923.
Nela Jančaříková
Nela Jančaříková
Krnov
30.04 72 874 m (72,87 km)
Šviháci Krnov
6924.
Luciana Kučerová
Luciana Kučerová
Lomnice nad Popelkou
30.01 71 567 m (71,57 km)
Kučerovic Lomnice nad Popelkou
6925.
Jakub Krejčí
Jakub Krejčí
Paseka
29.99 58 103 m (58,10 km)
6926.
Barbora Svobodová
Barbora Svobodová
Prostějov
29.98 87 926 m (87,93 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
WalkMen 9.A Prostějov
6927.
Hana Vyvialová
Hana Vyvialová
Kopřivnice
29.92 39 845 m (39,85 km)
6928.
Jakub Juřička
Jakub Juřička
Valašské Meziříčí
29.92 83 276 m (83,28 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
7.B Valašské Meziříčí
6929.
Matěj Matějka
Matěj Matějka
Mníšek pod Brdy
29.92 59 709 m (59,71 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
1.ročník - Elita národa Dobříš
6930.
tobias ambros
tobias ambros
Šumperk
29.86 39 529 m (39,53 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
6.B Sluneční Šumperk
6931.
Matě Kotasek
Matě Kotasek
Sviadnov
29.80 68 378 m (68,38 km)
6932.
Ria Cardová
Ria Cardová
Zlín
29.78 96 807 m (96,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
žáci sš filmová, Zlín Zlín
6933.
Radek Preisler
Radek Preisler
Křižánky
29.68 60 618 m (60,62 km)
Křižánky Nové Město na Moravě
6934.
Lucie Ševčíková
Lucie Ševčíková
Krnov
29.67 66 161 m (66,16 km)
6935.
Mariana Janatová
Mariana Janatová
Lomnice nad Popelkou
29.63 60 511 m (60,51 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
6.C sportovka Lomnice nad Popelkou
6936.
Eliška Valaliková
Eliška Valaliková
Příbram
29.55 67 719 m (67,72 km)
6937.
Ivana Vlčková
Ivana Vlčková
Praha 10
29.51 45 207 m (45,21 km)
Rekordman
6938.
Nikola Brabcová
Nikola Brabcová
Praha Dolní Počernice
29.45 48 196 m (48,20 km)
6939.
Richard Dresler
Richard Dresler
Valašské Meziříčí
29.41 74 191 m (74,19 km)
Rekordman
Krokař
7.B Valašské Meziříčí
6940.
Simona Bínová
Simona Bínová
Moravská Třebová
29.30 51 200 m (51,20 km)
6941.
Ticháček Václav
Ticháček Václav
Prostějov
29.19 52 828 m (52,83 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
CMG Z6 Prostějov
6942.
Eva Gregacova
Eva Gregacova
Praha 1
29.04 47 692 m (47,69 km)
Lehkou chůzí Kladno
6943.
Tomáš Grmela
Tomáš Grmela
Šumperk
29.02 38 363 m (38,36 km)
Rekordman
5.B Sluneční Šumperk
6944.
Lavnish Suvarna
Lavnish Suvarna
České Petrovice
28.96 33 225 m (33,23 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
NEECO INDIA Hodonín
6945.
Žaneta Ždychová
Žaneta Ždychová
Benešov
28.95 54 610 m (54,61 km)
6946.
Renata Gottasová
Renata Gottasová
Krupka
28.94 39 900 m (39,90 km)
6947.
Uličník
Uličník
Valašské Meziříčí
28.91 52 990 m (52,99 km)
6948.
Eliška Rieglová
Eliška Rieglová
Uničov
28.87 83 133 m (83,13 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
ZSP - VII. A Uničov
6949.
Annika Páleníková
Annika Páleníková
Tvorovice
28.81 75 868 m (75,87 km)
Rekordman
Krokař
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
6950.
Zlata Hlušičková
Zlata Hlušičková
Třebívlice
28.76 65 914 m (65,91 km)