1.
|
|
601.20
|
880 300 m
(880,30 km)
|
|
HUBERO KORORO
Dobříš
|
2.
|
|
569.68
|
564 076 m
(564,08 km)
|
|
Pátý krok
Most
|
3.
|
Bibi Kolinská
Brodek u Prostějova
|
537.87
|
509 726 m
(509,73 km)
|
|
1. třída
Prostějov
|
4.
|
|
527.78
|
532 341 m
(532,34 km)
|
|
Fajn třída
Most
|
5.
|
|
461.57
|
464 430 m
(464,43 km)
|
|
Čákata 2.0
Most
|
6.
|
Natálie Bahounková
Uničov
|
423.83
|
409 942 m
(409,94 km)
|
|
|
7.
|
Dominik Kefurt
Mokrovraty
|
411.08
|
385 800 m
(385,80 km)
|
|
ZŠ Mokrovraty 1. - 5.ročník
Dobříš
|
8.
|
Nelly Freislebenová
Prostějov
|
404.42
|
562 351 m
(562,35 km)
|
|
Melantriška 4.A
Prostějov
|
9.
|
Tereza Bohanesová
Prostějov
|
398.63
|
363 302 m
(363,30 km)
|
|
Axolotchi
Prostějov
|
10.
|
Nela Kefurtová
Mokrovraty
|
395.61
|
356 900 m
(356,90 km)
|
|
ZŠ Mokrovraty 1. - 5.ročník
Dobříš
|
11.
|
|
387.45
|
378 800 m
(378,80 km)
|
|
Familia
Olomouc
|
12.
|
|
356.10
|
335 896 m
(335,90 km)
|
|
Březiny
Pustá Rybná
|
13.
|
|
347.53
|
466 215 m
(466,22 km)
|
|
Šímovky
Benešov
|
14.
|
Anna Zelmanovičová
Lomnice nad Popelkou
|
346.29
|
322 545 m
(322,55 km)
|
|
5.B Lomnice
Lomnice nad Popelkou
|
15.
|
|
340.88
|
324 431 m
(324,43 km)
|
|
Neúnavní nomádi
Zubří
|
16.
|
|
337.88
|
315 283 m
(315,28 km)
|
|
CMG Z6
Prostějov
|
17.
|
Saskia Redajová
Hodkovice nad Mohelkou
|
336.22
|
305 800 m
(305,80 km)
|
|
Rychlý kecky - 4. B
Hodkovice nad Mohelkou
|
18.
|
Matyas Zdenek
České Budějovice
|
333.68
|
464 146 m
(464,15 km)
|
|
Páťáci z Rožnova
České Budějovice
|
19.
|
|
326.99
|
445 010 m
(445,01 km)
|
|
Ponožky z pětky
Česká Lípa
|
20.
|
|
326.08
|
515 723 m
(515,72 km)
|
|
Poutníci
Most
|
21.
|
|
321.97
|
415 945 m
(415,95 km)
|
|
ZŠ Mokrovraty 1. - 5.ročník
Dobříš
|
22.
|
|
321.01
|
288 900 m
(288,90 km)
|
|
|
23.
|
|
309.27
|
292 883 m
(292,88 km)
|
|
ZŠ Melantrichova 6.A
Prostějov
|
24.
|
Štěpán Dvořák
Heřmanův Městec
|
306.05
|
434 100 m
(434,10 km)
|
|
Mr. Fluffy
Chrudim
|
25.
|
|
301.64
|
443 795 m
(443,80 km)
|
|
Nejlepší princezny
Zábřeh
|
26.
|
Adam Dyčka
Heřmanův Městec
|
299.43
|
276 414 m
(276,41 km)
|
|
8.D to "rozjede" :-)
Chrudim
|
27.
|
Daniel Kubíček
Brodek u Prostějova
|
298.96
|
258 068 m
(258,07 km)
|
|
1. třída
Prostějov
|
28.
|
|
294.67
|
372 200 m
(372,20 km)
|
|
|
29.
|
Ludmila Luisa Hrabalová
Heřmanův Městec
|
292.17
|
256 385 m
(256,39 km)
|
|
Fotbalisti a tanečnice
Chrudim
|
30.
|
|
292.03
|
275 432 m
(275,43 km)
|
|
Křepelky 7. B
Uničov
|
31.
|
Barbora Piňosová
Vranovice-Kelčice
|
289.64
|
254 932 m
(254,93 km)
|
|
4. třída
Prostějov
|
32.
|
|
287.99
|
821 803 m
(821,80 km)
|
|
Fajn třída
Most
|
33.
|
|
284.82
|
251 050 m
(251,05 km)
|
|
Klásci
Kravaře
|
34.
|
Ondra Lukášek
Velká Bíteš
|
281.57
|
377 124 m
(377,12 km)
|
|
6.C
Velká Bíteš
Chbtk active
Velká Bíteš
|
35.
|
|
281.11
|
255 684 m
(255,68 km)
|
|
Žižkovka - 4.A
Turnov
|
36.
|
|
280.48
|
647 361 m
(647,36 km)
|
|
ZŠ Mokrovraty 1. - 5.ročník
Dobříš
|
37.
|
|
277.88
|
616 620 m
(616,62 km)
|
|
Färberovi
Tábor
|
38.
|
|
272.89
|
366 738 m
(366,74 km)
|
|
Někdo 7.C
Tábor
|
39.
|
Jakub Kotásek
Uherské Hradiště
|
269.45
|
663 754 m
(663,75 km)
|
|
ME Za Alejí
Uherské Hradiště
|
40.
|
|
268.99
|
687 944 m
(687,94 km)
|
|
A team
Mníšek pod Brdy
|
41.
|
Jukas_39
Uherské Hradiště
|
264.15
|
331 683 m
(331,68 km)
|
|
ME Za Alejí
Uherské Hradiště
|
42.
|
|
262.47
|
230 745 m
(230,75 km)
|
|
|
43.
|
|
255.62
|
619 639 m
(619,64 km)
|
|
Čtvrťáci, druhák a dvě prvňačky💪🏻💚
Česká Lípa
Rychlé kroky
Mělník
|
44.
|
|
255.46
|
619 053 m
(619,05 km)
|
|
Čtvrťáci, druhák a dvě prvňačky💪🏻💚
Česká Lípa
Rychlé kroky
Mělník
|
45.
|
|
255.37
|
235 795 m
(235,80 km)
|
|
8.B Cestovatelé z Chýně
Chýně
|
46.
|
|
253.38
|
231 541 m
(231,54 km)
|
|
Pátý krok
Most
|
47.
|
Markéta Špičáková
Prostějov
|
250.96
|
604 617 m
(604,62 km)
|
|
Melantriška 4.A
Prostějov
|
48.
|
Miroslav Tomšík
Velká Bíteš
|
250.62
|
232 809 m
(232,81 km)
|
|
Páťáci z Céčka
Velká Bíteš
|
49.
|
|
249.48
|
315 800 m
(315,80 km)
|
|
ZHOVADILCI 3.0
Dobříš
|
50.
|
|
248.51
|
222 810 m
(222,81 km)
|
|
Mr. Fluffy
Chrudim
|