Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4851.
David Žáček
David Žáček
Praha 6
13.39 43 089 m (43,09 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Krokujeme s 5.A Praha Nebušice
4852.
Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
Olomouc
13.39 51 007 m (51,01 km)
Mezinárodní den památek a sídel
Výběrovka 8.B Olomouc
4853.
Tadeáš Friede
Tadeáš Friede
Úherčice
13.29 33 169 m (33,17 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Béčkovci Chrudim
4854.
Michal Kotík
Michal Kotík
Řevničov
13.24 23 086 m (23,09 km)
Kotíčci Praha 10
4855.
Václav Němeček
Václav Němeček
Benátky nad Jizerou
13.24 40 950 m (40,95 km)
4856.
Jan Březina
Jan Březina
Pelhřimov
13.20 21 693 m (21,69 km)
4857.
Radim Šebesta
Radim Šebesta
Uherské Hradiště
13.19 19 897 m (19,90 km)
Rekordman
8.B UNESCO Uherské Hradiště
4858.
MMMalina01
MMMalina01
Olomouc
13.16 32 652 m (32,65 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Výběrovka 8.B Olomouc
4859.
Marek Fabiánek
Marek Fabiánek
Chýně
13.14 38 714 m (38,71 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
Filmaři z Chýně Chýně
4860.
Jan Krajmer
Jan Krajmer
Študlov
13.08 48 200 m (48,20 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Postradatelní Boskovice
4861.
mafian20
mafian20
Prostějov
12.98 31 971 m (31,97 km)
4862.
Lukáš Gregor
Lukáš Gregor
Zlín
12.97 16 349 m (16,35 km)
4863.
Black Cernamamba
Black Cernamamba
Frýdek-Místek
12.89 43 573 m (43,57 km)
4864.
Štěpán Kaska
Štěpán Kaska
Lužany
12.80 32 788 m (32,79 km)
Rekordman
Snažílkové Jičín
4865.
Lukáš Seidl
Lukáš Seidl
Prostějov
12.76 37 404 m (37,40 km)
Rekordman
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
4866.
Lucius152
Lucius152
Vidochov
12.65 27 998 m (28,00 km)
4867.
Jiří Svárovský
Jiří Svárovský
Praha 3
12.59 29 200 m (29,20 km)
4868.
Miroslav Mládek
Miroslav Mládek
Prostějov
12.59 35 681 m (35,68 km)
Mláďata Prostějov
4869.
Jáchym Prokop
Jáchym Prokop
Heřmanův Městec
12.53 38 122 m (38,12 km)
Rekordman
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
4870.
Jakub Lupík
Jakub Lupík
Dolní Újezd
12.48 27 270 m (27,27 km)
Rekordman
Třída A1 Lipník nad Bečvou
4871.
Jakub Telec
Jakub Telec
Jičín
12.45 19 456 m (19,46 km)
4872.
David Novák
David Novák
Milovice
12.44 14 771 m (14,77 km)
4873.
Matys2010
Matys2010
Libuň
12.44 24 563 m (24,56 km)
Rekordman
7.C Jičín
4874.
Petr Hruban
Petr Hruban
Prostějov
12.33 11 383 m (11,38 km)
4875.
Šimon Krutil
Šimon Krutil
Olomouc
12.09 23 662 m (23,66 km)
4876.
Sete15
Sete15
Moravská Třebová
11.98 13 772 m (13,77 km)
4877.
Jakub Řeha
Jakub Řeha
Zlín
11.92 15 482 m (15,48 km)
4878.
Vašek Lišifka
Vašek Lišifka
Vražné
11.76 25 773 m (25,77 km)
4879.
Matyáš Liška
Matyáš Liška
Klopotovice
11.66 17 015 m (17,02 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
7. A Prostějov
4880.
Jan Bartoš
Jan Bartoš
Praha 4
11.51 11 866 m (11,87 km)
GTM & PERF Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
4881.
Adam Raška
Adam Raška
Hodkovice nad Mohelkou
11.40 32 000 m (32,00 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
Osmáci A Hodkovice nad Mohelkou
4882.
Jakub Vodák
Jakub Vodák
Letovice
11.33 37 000 m (37,00 km)
Rekordman
Hlinaři Boskovice
4883.
Pavel Kudlička
Pavel Kudlička
Most
11.28 12 678 m (12,68 km)
4884.
Lukáš Eliáš
Lukáš Eliáš
Jablonec nad Nisou
11.27 15 740 m (15,74 km)
Rekordman
Svoz tým a hosté Semily
4885.
Jonas Heßler
Jonas Heßler
Praha 9
11.25 45 494 m (45,49 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Helaner Praha 9
4886.
wencatore
wencatore
Světlá nad Sázavou
11.17 13 305 m (13,31 km)
4887.
Martin Matuškovič
Martin Matuškovič
Turnov
11.11 14 236 m (14,24 km)
4888.
Matyáš Slechta
Matyáš Slechta
Doksy
10.87 27 371 m (27,37 km)
4889.
Jiří Kuchař
Jiří Kuchař
Frýdek-Místek
10.75 16 660 m (16,66 km)
4890.
Rostislav Meisl
Rostislav Meisl
Napajedla
10.73 36 772 m (36,77 km)
Rekordman
1.AB Hog Riders Uherské Hradiště
4891.
Pepé Lopéz
Pepé Lopéz
Úvaly
10.70 9 056 m (9,06 km)
Magic Úvaly Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
4892.
Yxngzun
Yxngzun
Šumperk
10.63 32 100 m (32,10 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
8.A Sluneční Šumperk
4893.
Stanislav Masis
Stanislav Masis
Praha 8
10.54 30 149 m (30,15 km)
Pětihvězda✨ Praha 5
4894.
Kristián Novák
Kristián Novák
Polepy
10.51 12 100 m (12,10 km)
4895.
Michal Olah
Michal Olah
Bechyně
10.47 42 060 m (42,06 km)
Rekordman
EP2 Tábor
4896.
JanecKanec
JanecKanec
Ratiboř
10.43 17 748 m (17,75 km)
Hošťa 6.A Vsetín
4897.
M H
M H
Praha 4
10.22 17 786 m (17,79 km)
4898.
Jakub Václavík
Jakub Václavík
Jičín
10.19 23 029 m (23,03 km)
4899.
Nicolas Koudelka
Nicolas Koudelka
Kralice na Hané
10.15 28 376 m (28,38 km)
4900.
Jakub Lejsek
Jakub Lejsek
Jičín
10.13 17 816 m (17,82 km)