Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4701.
Zdeněk Havlíček
Zdeněk Havlíček
Praha 8
26.22 41 170 m (41,17 km)
OMRON-FAE Praha 14
4702.
Denis Táslar
Denis Táslar
Most
26.08 73 034 m (73,03 km)
Rekordman
Krokař
Fajn třída Most
4703.
Rudolf Wetzl
Rudolf Wetzl
Most
25.90 25 704 m (25,70 km)
4704.
Maxmilián Prokop Rosík
Maxmilián Prokop Rosík
Strážnice
25.88 74 934 m (74,93 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Pěšáci 1.E Uherské Hradiště
4705.
Jan Lipovský
Jan Lipovský
Prostějov
25.85 55 111 m (55,11 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
4706.
Jan Klančík
Jan Klančík
Sviadnov
25.73 41 258 m (41,26 km)
4707.
Jiří Kalous
Jiří Kalous
Boseň
25.71 32 743 m (32,74 km)
Rychle a zběsile Lomnice nad Popelkou
4708.
Matěj Houška
Matěj Houška
Chýně
25.64 63 382 m (63,38 km)
4709.
Thomas Kohout
Thomas Kohout
Frýdek-Místek
25.58 41 011 m (41,01 km)
Rekordman
Frajeři z pětky Frýdek-Místek
4710.
Matouš Hanus
Matouš Hanus
Praha Nebušice
25.48 71 530 m (71,53 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Krokujeme s 5.A Praha Nebušice
4711.
Tmokii
Tmokii
Drysice
25.45 24 312 m (24,31 km)
4712.
Pavel Holan
Pavel Holan
Velké Popovice
25.42 57 497 m (57,50 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Název týmu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
4713.
Martin Sršeň
Martin Sršeň
Uherské Hradiště
25.08 20 317 m (20,32 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
MD Uherské Hradiště
4714.
David Jan Jírů
David Jan Jírů
Jičín
24.94 106 437 m (106,44 km)
Rekordman
Krokař
Snažílkové Jičín
4715.
Tomáš Chmela
Tomáš Chmela
Slavičín
24.71 44 300 m (44,30 km)
4716.
Honzík Musil
Honzík Musil
Nová Hradečná
24.59 67 630 m (67,63 km)
4717.
Tom
Tom
Zahořany
24.37 20 500 m (20,50 km)
4718.
Ivo Veselý
Ivo Veselý
Praha 4
24.36 58 957 m (58,96 km)
4719.
Lukáš Buchar
Lukáš Buchar
Přezletice
24.23 77 163 m (77,16 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Standa a jeho banda Říčany
4720.
Lopy
Lopy
Stará Huť
24.16 38 929 m (38,93 km)
MFK Dobříš - U10 Dobříš
4721.
Jan Kefurt
Jan Kefurt
Praha 1
24.15 37 569 m (37,57 km)
4722.
Petr Lupač
Petr Lupač
Krumsín
24.07 26 766 m (26,77 km)
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
4723.
Jan Herynek
Jan Herynek
Dobříš
24.01 52 110 m (52,11 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Oktáva dream team Dobříš
4724.
David Uhlíř
David Uhlíř
Svinčany
23.96 72 604 m (72,60 km)
Rekordman
Krokař
Levínčata Chrudim
4725.
ded.atlet (Martin N.)
ded.atlet (Martin N.)
Turnov
23.96 16 564 m (16,56 km)
4726.
Mikuláš Vynohradnyk
Mikuláš Vynohradnyk
Praha 10
23.67 57 984 m (57,98 km)
4727.
Otto Wonke
Otto Wonke
Štíty
23.63 52 122 m (52,12 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
5.B Sluneční Šumperk
4728.
Marek Kania
Marek Kania
Ostrava
23.58 44 700 m (44,70 km)
Rekordman
Světový den zdraví
GČD - Frýdecká lvíčata Ostrava
4729.
Jiří Němec
Jiří Němec
Brno
23.57 39 188 m (39,19 km)
4730.
Vojtěch Barda
Vojtěch Barda
Zvíkovské Podhradí
23.52 65 334 m (65,33 km)
Rekordman
HT3 Tábor
4731.
Eduard Dostál
Eduard Dostál
Otaslavice
23.42 58 730 m (58,73 km)
Rekordman
6. třída Prostějov
4732.
Zak Hron
Zak Hron
Tuchoměřice
23.41 53 590 m (53,59 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Torpéda Praha Nebušice
4733.
Michal Kraus
Michal Kraus
Most
23.32 58 359 m (58,36 km)
Rekordman
8. A Most
4734.
Adam Pospíšil
Adam Pospíšil
Brno
23.26 34 589 m (34,59 km)
Lenochodi Olomouc
4735.
Denis Polhos
Denis Polhos
Zlín
23.21 68 223 m (68,22 km)
Rekordman
1.P Kdo ví, ten ví Uherské Hradiště
4736.
Vitalij Konivitskij
Vitalij Konivitskij
Hranice
23.18 28 634 m (28,63 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Třída A2 Lipník nad Bečvou
4737.
Matyáš Randus
Matyáš Randus
Zubří
23.16 58 739 m (58,74 km)
4738.
Jaroslav Reichl
Jaroslav Reichl
Ruda nad Moravou
22.97 49 461 m (49,46 km)
Rekordman
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
6.A Sluneční Šumperk
4739.
Petr Švorc
Petr Švorc
Slatiny
22.81 74 734 m (74,73 km)
Rekordman
Koďátka Nová Paka
4740.
Dominik Walter
Dominik Walter
Bílina
22.67 62 229 m (62,23 km)
Rekordman
Třída 1. C - Diplomka Most
4741.
Viktor Talik
Viktor Talik
Svárov
22.65 34 408 m (34,41 km)
Rekordman
ME Za Alejí Uherské Hradiště
4742.
Ládík H.
Ládík H.
Předměřice nad Labem
22.49 41 395 m (41,40 km)
Pravidelnost
Prvňáčci Hradec Králové
4743.
Ladja
Ladja
Příbram
22.37 21 942 m (21,94 km)
4744.
lukáš průcha
lukáš průcha
Sloup v Čechách
22.20 28 130 m (28,13 km)
4745.
David Winkler
David Winkler
Most
22.11 22 647 m (22,65 km)
Rekordman
15ZSMost Most
4746.
Tomáš Nečekal
Tomáš Nečekal
Velké Opatovice
21.85 83 753 m (83,75 km)
Rekordman
Krokař
Micani Svitavy
4747.
Matěj Bervíd
Matěj Bervíd
Most
21.77 50 050 m (50,05 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
15ZSMost Most
4748.
Dominik Ruszó
Dominik Ruszó
Otaslavice
21.52 67 308 m (67,31 km)
Rekordman
Krokař
6. třída Prostějov
4749.
Pospinhoo
Pospinhoo
Šternberk
21.44 18 621 m (18,62 km)
4750.
Marek Novosad
Marek Novosad
Velká Lhota
21.27 26 028 m (26,03 km)