Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
3301.
Jaroslav Mitrofan
Jaroslav Mitrofan
Šumperk
85.58 149 091 m (149,09 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ads Activation Lučenec
3302.
Dworky
Dworky
Benešov
85.57 99 772 m (99,77 km)
3303.
Tomáš Pospíšil
Tomáš Pospíšil
Most
85.41 283 422 m (283,42 km)
Základní škola, Most, Rozmarýnová 1692 Most
3304.
Venda_mertelicinatripu
Venda_mertelicinatripu
Chroustovice
85.36 199 300 m (199,30 km)
Promarněný potenciál Chrudim
3305.
Adam Barchánek
Adam Barchánek
Praha 8
85.34 214 850 m (214,85 km)
Children of hermes 2 Praha 9
3306.
Pavel Franta
Pavel Franta
Únehle
85.31 67 460 m (67,46 km)
Rekordman
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - technici ze západu Plzeň
3307.
Petr Dutko
Petr Dutko
Praha 11
85.30 168 390 m (168,39 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Region Praha 2 - Florenc Lučenec
3308.
Jan Maňas
Jan Maňas
Praha 8
85.25 137 079 m (137,08 km)
3309.
cepelda
cepelda
Mírová pod Kozákovem
85.19 196 529 m (196,53 km)
Kvinta Turnov
3310.
Václav Brožík
Václav Brožík
Praha 10
85.13 86 867 m (86,87 km)
3311.
Olík11
Olík11
Chýně
85.05 166 416 m (166,42 km)
Sportovci 4.A Chýně
3312.
Antonín Hašlar
Antonín Hašlar
Přepeře
85.03 160 040 m (160,04 km)
Kvinta Turnov
3313.
Jan Sandánus
Jan Sandánus
Uherské Hradiště
85.00 213 303 m (213,30 km)
MESIT-2Z Uherské Hradiště
3314.
Tom Nook
Tom Nook
Přerov
84.87 156 062 m (156,06 km)
3315.
New.man84
New.man84
Zlín
84.81 80 903 m (80,90 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Rudé Tajfuny Zlín
3316.
Viktor Kinl
Viktor Kinl
Hronov
84.75 186 997 m (187,00 km)
1.D Náchod
3317.
LenoFot
LenoFot
České Budějovice
84.68 116 757 m (116,76 km)
3318.
Lukáš Anděl
Lukáš Anděl
Duchcov
84.65 171 105 m (171,11 km)
Bezpečáci 4 Most
3319.
Jan Zapletal
Jan Zapletal
Prusinovice
84.49 113 664 m (113,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GČD - Zlínský region - Šlapáci z Hané Kroměříž
3320.
Matyáš Bičík
Matyáš Bičík
Turnov
84.42 161 890 m (161,89 km)
Kvinta Turnov
3321.
David Hlava
David Hlava
Lodín
84.41 87 880 m (87,88 km)
Rekordman
Krokař
Den duševního zdraví
Den stromů
Šlapeme krajem Hradec Králové
3322.
Robin Kočí
Robin Kočí
Chomutov
84.37 183 882 m (183,88 km)
Bezpečáci 3 Most
3323.
Jakub Lukeš
Jakub Lukeš
Chýně
84.33 143 801 m (143,80 km)
3324.
David Votava
David Votava
Praha 9
84.31 88 320 m (88,32 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
NaPlnýPlyn Praha 6
3325.
Kuba z Bystřice
Kuba z Bystřice
Bystřice pod Hostýnem
84.31 87 374 m (87,37 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Finance Plzeňský Prazdroj Plzeň
3326.
Martin Bohut
Martin Bohut
Brno
84.08 85 326 m (85,33 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
S.L.O.N. Velká Bíteš
3327.
Tomik.as
Tomik.as
Krhová
84.06 69 182 m (69,18 km)
3328.
David Hofman
David Hofman
Benešov
83.84 86 932 m (86,93 km)
3329.
Martin Vaníček
Martin Vaníček
Most
83.68 198 400 m (198,40 km)
Bezpečáci 4 Most
3330.
Tomáš Mihalík
Tomáš Mihalík
Giraltovce
83.59 79 119 m (79,12 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI- WE RUN GENERALI Bratislava IV
3331.
Luděk Dočkal
Luděk Dočkal
Kutná Hora
83.46 80 083 m (80,08 km)
3332.
Tadeáš Pavlas
Tadeáš Pavlas
Kamenický Šenov
83.45 208 137 m (208,14 km)
Mirage Academy Krav Maga Česká Lípa
3333.
Kryštof Kovář
Kryštof Kovář
Tábor
83.19 164 304 m (164,30 km)
NEVIM - 7.B Tábor
3334.
Dominik Veselý
Dominik Veselý
Liberec
83.00 177 383 m (177,38 km)
Chodící sedma Liberec
3335.
Filip Kořínek
Filip Kořínek
Liberec
82.73 194 884 m (194,88 km)
9A-Vrchlickeho Liberec
3336.
Denula
Denula
Mohelnice
82.67 166 285 m (166,29 km)
3337.
zble
zble
Brno
82.65 153 500 m (153,50 km)
Ten nejlepsi tym Brno
3338.
Jaroslav Sláma
Jaroslav Sláma
Praha 15
82.52 107 010 m (107,01 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Walker IT Ranger Blansko
3339.
Vítek Řezáč
Vítek Řezáč
Hodkovice nad Mohelkou
82.52 174 021 m (174,02 km)
Jsme tým Hodkovice nad Mohelkou
3340.
MATYES
MATYES
Praha 5
82.25 87 738 m (87,74 km)
3341.
Jaroslav Axman
Jaroslav Axman
Uničov
82.08 137 374 m (137,37 km)
Neposlušné tenisky Uničov
3342.
Roman Krejčí
Roman Krejčí
Most
81.88 171 963 m (171,96 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Mimoni Louny
3343.
Tomáš Němeček
Tomáš Němeček
Uherské Hradiště
81.82 212 485 m (212,49 km)
3.E Eso peso Uherské Hradiště
3344.
Michal Šimek
Michal Šimek
Drevníky
81.79 89 199 m (89,20 km)
3345.
Šimon Funk
Šimon Funk
Plumlov
81.70 207 400 m (207,40 km)
7.A ZŠ Valenty Prostějov
3346.
Jan Morávek
Jan Morávek
Jičín
81.60 187 743 m (187,74 km)
OG4G Nová Paka
3347.
Petr Kejík
Petr Kejík
Prostějov
81.58 75 676 m (75,68 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČD - Olomoucký region - SME Walkeři Olomouc
3348.
ondra pastyřík
ondra pastyřík
Uherské Hradiště
81.35 120 086 m (120,09 km)
Fudžimi Navaja Uherské Hradiště
3349.
Princezna Ivanek
Princezna Ivanek
Kly
81.33 98 671 m (98,67 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Medvědice v pohybu Praha 4
3350.
Ondřej Výmola
Ondřej Výmola
Otaslavice
81.28 100 492 m (100,49 km)
Chleba Vranovice-Kelčice