Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
15201.
Eduard Hájek
Eduard Hájek
Hodonín
20.52 36 712 m (36,71 km)
15202.
Vlaďka Špatenková
Vlaďka Špatenková
Ústí nad Labem
20.49 17 000 m (17,00 km)
15203.
Patho Wanderbos
Patho Wanderbos
Rychnov nad Kněžnou
20.48 19 329 m (19,33 km)
15204.
Kristýna Benešová
Kristýna Benešová
Praha 14
20.41 24 511 m (24,51 km)
Světový den zdraví
BEZkonkurenčně NEJ šlápoty Praha 1
15205.
Alexandr Dajčar
Alexandr Dajčar
Olomouc
20.38 48 638 m (48,64 km)
Rekordman
Super šestka Olomouc
15206.
Václav Sopr
Václav Sopr
Hvozd
20.32 32 214 m (32,21 km)
ManTra Kralovice
15207.
Pavlína Vorlová
Pavlína Vorlová
České Budějovice
20.28 36 913 m (36,91 km)
15208.
Jiřina Prokopová
Jiřina Prokopová
Žďár nad Sázavou
20.26 35 400 m (35,40 km)
15209.
Tugu Enkhtaivan
Tugu Enkhtaivan
Most
20.18 44 287 m (44,29 km)
Rekordman
Pravidelnost
ZŠ V.Talicha Most - 6C Most
15210.
Blanka Harasimová
Blanka Harasimová
Štěpánkovice
20.12 19 644 m (19,64 km)
15211.
Lenka Štolbová
Lenka Štolbová
Hlubočky
20.08 12 367 m (12,37 km)
15212.
Miguella
Miguella
Fulnek
20.06 24 434 m (24,43 km)
15213.
Justýna Knöpfelmacherová
Justýna Knöpfelmacherová
Dobříš
19.95 46 497 m (46,50 km)
Rekordman
1.ročník - Elita národa Dobříš
15214.
Kateřina Vranova
Kateřina Vranova
Praha 4
19.88 22 554 m (22,55 km)
15215.
Štěpán Vondra
Štěpán Vondra
Grymov
19.87 52 929 m (52,93 km)
15216.
Lenka Hamerníková
Lenka Hamerníková
Malšice
19.83 52 511 m (52,51 km)
Rekordman
CŘ2 Tábor
15217.
Tomáš Říha
Tomáš Říha
Bystřice
19.81 39 421 m (39,42 km)
Turistíci Benešov
15218.
Vojtěch Kulišták
Vojtěch Kulišták
Nový Jičín
19.78 37 330 m (37,33 km)
15219.
Pavlína Nováková
Pavlína Nováková
Bohumín
19.74 31 310 m (31,31 km)
15220.
Simona Horáková
Simona Horáková
Vranovice-Kelčice
19.74 40 796 m (40,80 km)
Rekordman
6. třída Prostějov
15221.
Nela Šimůnková
Nela Šimůnková
Lomnice nad Popelkou
19.69 51 900 m (51,90 km)
Rekordman
9.B 2024 Lomnice nad Popelkou
15222.
Lucie Flídrová
Lucie Flídrová
Pohořelice
19.67 40 315 m (40,32 km)
Přátelé Brno
15223.
Veronika HeRy
Veronika HeRy
Milovice
19.64 35 500 m (35,50 km)
15224.
Karolína Benešová
Karolína Benešová
Otaslavice
19.61 38 683 m (38,68 km)
Rekordman
4. třída Prostějov
15225.
Pavel Roubínek
Pavel Roubínek
Štarnov
19.61 18 784 m (18,78 km)
15226.
Eli B.
Eli B.
Náměšť na Hané
19.55 41 642 m (41,64 km)
15227.
Pavla Korhonová
Pavla Korhonová
Prostějov
19.55 30 310 m (30,31 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Beerokrati Prostějov
15228.
Šárka Matoušková
Šárka Matoušková
Kutná Hora
19.50 43 825 m (43,83 km)
15229.
Michaela Žouželková
Michaela Žouželková
Zlín
19.35 22 257 m (22,26 km)
15230.
Slavice
Slavice
Ostrava
19.35 37 401 m (37,40 km)
G&B Power Praha 4
15231.
Barbora Matoušová
Barbora Matoušová
Lužany
19.31 62 059 m (62,06 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Osmičky Jičín
15232.
Karel Vacek
Karel Vacek
Podhradí
19.27 41 177 m (41,18 km)
15233.
Dobrodruh
Dobrodruh
Prostějov
19.22 44 451 m (44,45 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
15234.
Jakub Chromý
Jakub Chromý
Šumperk
19.21 46 523 m (46,52 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
7.B Sluneční Šumperk
15235.
Jana Košťálová Bagová
Jana Košťálová Bagová
Hořice
19.21 24 782 m (24,78 km)
Světový den zdraví
3.A Hořice
15236.
Oja
Oja
Bystřice
19.20 14 923 m (14,92 km)
15237.
Jan Kulp
Jan Kulp
Zábřeh
19.16 42 544 m (42,54 km)
15238.
Richard Perkner
Richard Perkner
Jičín
19.16 22 097 m (22,10 km)
15239.
Koretka
Koretka
Ondratice
19.09 24 333 m (24,33 km)
15240.
_Máťa
_Máťa
Chýně
19.03 49 334 m (49,33 km)
Speed chicken Chýně
15241.
Lenka Prokopová
Lenka Prokopová
Mnichovo Hradiště
19.03 22 484 m (22,48 km)
15242.
Tereza Hezinová
Tereza Hezinová
Slaný
19.02 54 832 m (54,83 km)
15243.
václav menšík
václav menšík
Šumperk
19.01 26 657 m (26,66 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
7.B Sluneční Šumperk
15244.
Adam Sehnal
Adam Sehnal
Valašské Meziříčí
18.99 53 333 m (53,33 km)
Rekordman
7.B Valašské Meziříčí
15245.
Miroslav Zetocha
Miroslav Zetocha
Vrchlabí
18.98 46 595 m (46,60 km)
Paskovi Vrchlabí
15246.
Andrea Baková
Andrea Baková
Olomouc
18.94 54 300 m (54,30 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
Okurky v pohybu Olomouc
15247.
Ondrusik92
Ondrusik92
Jihlava
18.93 49 740 m (49,74 km)
15248.
Michal Vágenknecht
Michal Vágenknecht
Lomnice nad Popelkou
18.91 54 200 m (54,20 km)
Rekordman
Světový den zdraví
6.C sportovka Lomnice nad Popelkou
15249.
Aneta Kadlecová
Aneta Kadlecová
Prostějov
18.88 60 520 m (60,52 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
CMG sekunda Prostějov
15250.
Oliver Smetana
Oliver Smetana
Předměřice nad Labem
18.80 48 622 m (48,62 km)
Světový den kreativity a inovací
Prvňáčci Hradec Králové