Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4601.
Jan Uherek
Jan Uherek
Postoloprty
86.15 180 442 m (180,44 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Jdu na jedno Louny
4602.
Zuzana Krausová
Zuzana Krausová
Semily
86.07 177 112 m (177,11 km)
Prvák Turnov
4603.
Hana Havlová
Hana Havlová
Lomnice nad Popelkou
85.98 134 260 m (134,26 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Chodící svozáci Ontex Semily
4604.
petra šustrová
petra šustrová
Údlice
85.98 116 305 m (116,31 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Ústecký region - Fit Club Chomutov Chomutov
4605.
Rézie
Rézie
Přerov
85.88 133 056 m (133,06 km)
4606.
Kateřina Prášková
Kateřina Prášková
Velké Poříčí
85.86 179 387 m (179,39 km)
2.N Náchod
4607.
Evgenia Andreieva
Evgenia Andreieva
Uničov
85.85 187 406 m (187,41 km)
ZSPU - 8. A Uničov
4608.
Ester Hlavová
Ester Hlavová
Praha 13
85.80 206 570 m (206,57 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Talenti z Prazdroje Praha 3
4609.
Snekcz
Snekcz
Praha Suchdol
85.79 89 867 m (89,87 km)
Skaczka Praha Suchdol
4610.
Jaroslav Mitrofan
Jaroslav Mitrofan
Šumperk
85.58 149 091 m (149,09 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ads Activation Lučenec
4611.
Lenka Komárková
Lenka Komárková
Chýnov
85.42 152 002 m (152,00 km)
GéÁčka České Budějovice
4612.
Můrka
Můrka
Chýnov
85.42 152 002 m (152,00 km)
4613.
Tomáš Pospíšil
Tomáš Pospíšil
Most
85.41 283 422 m (283,42 km)
Základní škola, Most, Rozmarýnová 1692 Most
4614.
Sára Pávová
Sára Pávová
Lomnice nad Popelkou
85.38 184 357 m (184,36 km)
4615.
Venda_mertelicinatripu
Venda_mertelicinatripu
Chroustovice
85.36 199 300 m (199,30 km)
Promarněný potenciál Chrudim
4616.
Adam Barchánek
Adam Barchánek
Praha 8
85.34 214 850 m (214,85 km)
Children of hermes 2 Praha 9
4617.
Eliška Nejdlová
Eliška Nejdlová
Prostějov
85.32 144 940 m (144,94 km)
ZŠ Melantrichova 5.B Prostějov
4618.
Petr Dutko
Petr Dutko
Praha 11
85.30 168 390 m (168,39 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Region Praha 2 - Florenc Lučenec
4619.
Adri Irchojc
Adri Irchojc
Tachov
85.28 150 033 m (150,03 km)
Frndošlap Tachov
4620.
Kateřina Ivánková
Kateřina Ivánková
Prostějov
85.26 171 801 m (171,80 km)
Tučňáci z Prostějova Prostějov
4621.
Jan Maňas
Jan Maňas
Praha 8
85.25 137 079 m (137,08 km)
4622.
Denisa Keilová
Denisa Keilová
Most
85.24 150 446 m (150,45 km)
6. B Most
4623.
Petra Suková
Petra Suková
Klatovy
85.21 115 074 m (115,07 km)
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Nedvědi Brno
4624.
cepelda
cepelda
Mírová pod Kozákovem
85.19 196 529 m (196,53 km)
Kvinta Turnov
4625.
Eliška Tesárková
Eliška Tesárková
Smržice
85.16 216 204 m (216,20 km)
Sedmička CMG Prostějov
4626.
Beata Polcerová
Beata Polcerová
Přerov
85.13 177 298 m (177,30 km)
třída A2 Lipník nad Bečvou
4627.
Václav Brožík
Václav Brožík
Praha 10
85.13 86 867 m (86,87 km)
4628.
Olík11
Olík11
Chýně
85.05 166 416 m (166,42 km)
Sportovci 4.A Chýně
4629.
Radana Šímová
Radana Šímová
Praha Kolovraty
85.04 91 984 m (91,98 km)
Za Život 90- Tým 2 Praha 1
4630.
Antonín Hašlar
Antonín Hašlar
Přepeře
85.03 160 040 m (160,04 km)
Kvinta Turnov
4631.
Karolína Kubánková
Karolína Kubánková
České Budějovice
85.01 204 800 m (204,80 km)
5.C České Budějovice
4632.
Jan Sandánus
Jan Sandánus
Uherské Hradiště
85.00 213 303 m (213,30 km)
MESIT-2Z Uherské Hradiště
4633.
Lucie Opravilová
Lucie Opravilová
Leština
84.92 154 158 m (154,16 km)
4634.
Tereza Hujsová
Tereza Hujsová
Hodonín
84.89 152 290 m (152,29 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD – Zlínský region – Ťapky Uherský Brod
4635.
Tom Nook
Tom Nook
Přerov
84.87 156 062 m (156,06 km)
4636.
Anežka Golisová
Anežka Golisová
Brno
84.85 144 118 m (144,12 km)
4637.
Karolína Nevrlá
Karolína Nevrlá
Olomouc
84.85 155 800 m (155,80 km)
Okurky v pohybu Olomouc
4638.
Viktor Kinl
Viktor Kinl
Hronov
84.75 186 997 m (187,00 km)
1.D Náchod
4639.
Zuzana Malá
Zuzana Malá
Turnov
84.74 159 140 m (159,14 km)
6C skálovka Turnov
4640.
Helena Hamouzová
Helena Hamouzová
Praha 10
84.71 91 627 m (91,63 km)
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Náborová stonožka Brno
4641.
Ema Zouharová
Ema Zouharová
Prostějov
84.67 155 855 m (155,86 km)
ZŠ Melantrichova 4.B Prostějov
4642.
Eva Nedbalkova
Eva Nedbalkova
Zlín
84.65 128 506 m (128,51 km)
podnikatelky_zlin Zlín
4643.
Lukáš Anděl
Lukáš Anděl
Duchcov
84.65 171 105 m (171,11 km)
Bezpečáci 4 Most
4644.
Andrea Šídlová
Andrea Šídlová
Valdice
84.63 169 153 m (169,15 km)
4645.
Ella Pospíšilová
Ella Pospíšilová
Prostějov
84.62 158 675 m (158,68 km)
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
4646.
Janá Wálenková
Janá Wálenková
Milín
84.58 191 958 m (191,96 km)
4647.
Monika Mašková
Monika Mašková
Lažany
84.58 179 381 m (179,38 km)
Elita národa 8.A - GyTu Turnov
4648.
Kristýna Sládková
Kristýna Sládková
Ústí nad Labem
84.56 140 243 m (140,24 km)
4649.
Nel
Nel
Hodkovice nad Mohelkou
84.43 168 120 m (168,12 km)
4650.
Robin Kočí
Robin Kočí
Chomutov
84.37 183 882 m (183,88 km)
Bezpečáci 3 Most