Jednotlivci

Děti
Dospělí 18-40
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4451.
Silvuš Hilduš
Silvuš Hilduš
Ostrava
69.10 64 451 m (64,45 km)
Rekordman
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Rychlé Šlapky Ostrava
4452.
Adéla Maternová
Adéla Maternová
Teplice
69.09 62 975 m (62,98 km)
Rekordman
Pravidelnost
Den duševního zdraví
SBV - Pivaři Teplice
4453.
střepina
střepina
Kutná Hora
69.06 41 151 m (41,15 km)
4454.
Barbora Šilhánová
Barbora Šilhánová
Malá Skála
68.98 142 948 m (142,95 km)
Kvinta Turnov
4455.
E!E
E!E
Ústí nad Labem
68.80 122 806 m (122,81 km)
4456.
Jakub Bříza
Jakub Bříza
Turnov
68.80 176 890 m (176,89 km)
4.C Turnov
4457.
Nikola Kastelovičová
Nikola Kastelovičová
Holice
68.80 67 300 m (67,30 km)
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GLI-Mušketierky Dunajská Streda
4458.
Kiiki
Kiiki
Svaté Pole
68.77 87 229 m (87,23 km)
4459.
Santa Susanita
Santa Susanita
Praha 5
68.75 75 372 m (75,37 km)
4460.
Mykola Heryc
Mykola Heryc
Plzeň
68.62 124 241 m (124,24 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Západočeský region - Super parta z Pařížské Plzeň
4461.
Jiří Cásek
Jiří Cásek
Smržice
68.54 94 257 m (94,26 km)
4462.
Daniel Grof
Daniel Grof
Krnov
68.52 94 020 m (94,02 km)
4463.
Pavla Sýkorová
Pavla Sýkorová
Praha 4
68.40 100 856 m (100,86 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - Červená B Praha 4
4464.
Niki Erbenová
Niki Erbenová
Lysá nad Labem
68.34 134 443 m (134,44 km)
Lemry Lysá nad Labem
4465.
Ondřej Zelo
Ondřej Zelo
Bašť
68.34 129 400 m (129,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - Zelení jeleni Praha 4
4466.
Jana Dupalová
Jana Dupalová
Přezletice
68.31 80 555 m (80,56 km)
4467.
Marcela Janková
Marcela Janková
Hořovice
68.30 63 239 m (63,24 km)
SK REMIHAD Hořovice
4468.
Viktor Šustr
Viktor Šustr
Kolín
68.24 192 157 m (192,16 km)
Supercroo Kolín
4469.
Barbora Asztemborská
Barbora Asztemborská
Brno
68.23 112 091 m (112,09 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Šlapky Brno
4470.
Dančus
Dančus
Benešov
68.18 153 643 m (153,64 km)
4471.
Barbora Kejzar Košková
Barbora Kejzar Košková
Liberec
68.10 81 680 m (81,68 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Vrchlického rulezz Liberec 9A-Vrchlickeho Liberec
4472.
Adriana Fuglíková
Adriana Fuglíková
Napajedla
67.97 147 874 m (147,87 km)
Tady končí sranda Uherské Hradiště
4473.
Lucie Křístková
Lucie Křístková
Přerov
67.86 58 927 m (58,93 km)
4474.
Silvia Lukčová
Silvia Lukčová
Bratislava-Ružinov
67.84 159 437 m (159,44 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GLI-The best colleagues! Bratislava III
4475.
Lubomír Chmelař
Lubomír Chmelař
Psáry
67.81 120 641 m (120,64 km)
4476.
Aleš Zrubecký
Aleš Zrubecký
Praha 10
67.69 82 922 m (82,92 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Mediální Šlapky Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
4477.
Tereza Loudová
Tereza Loudová
Opolany
67.63 85 300 m (85,30 km)
4478.
Alena Boudová
Alena Boudová
Šumperk
67.56 56 490 m (56,49 km)
4479.
Nikol Tarasov
Nikol Tarasov
Turnov
67.53 110 055 m (110,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Ontex tým Turnov
4480.
Kristína Ďuratná
Kristína Ďuratná
Brno
67.43 131 644 m (131,64 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
OSRS+ODAE Brno
4481.
Ivo Veselý
Ivo Veselý
Praha 4
67.42 98 971 m (98,97 km)
4482.
Natalie Cingelova
Natalie Cingelova
Litvínov
67.37 183 700 m (183,70 km)
Veřejná správa Most
4483.
Veronika Vagnerová
Veronika Vagnerová
Bystrovany
67.34 135 790 m (135,79 km)
OM2 Olomouc
4484.
Lucie Benesova
Lucie Benesova
Praha 10
67.29 103 777 m (103,78 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
4485.
Kateřina Zadáková
Kateřina Zadáková
Praha 1
67.28 109 374 m (109,37 km)
Za Život 90-tým1 Praha 1
4486.
Ondrej Perina
Ondrej Perina
Brno
67.23 88 130 m (88,13 km)
4487.
Eliška Jiráková
Eliška Jiráková
Napajedla
67.12 96 127 m (96,13 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Rudé Tajfuny Zlín
4488.
Patrik Piňos
Patrik Piňos
Smržice
67.07 151 342 m (151,34 km)
VLČÁCI Prostějov
4489.
Káťa22
Káťa22
České Budějovice
67.04 140 912 m (140,91 km)
4490.
Lůča95
Lůča95
Zubří
66.94 125 529 m (125,53 km)
KLAMRDONY Zubří
4491.
Jakub Novotný
Jakub Novotný
Horoměřice
66.71 75 016 m (75,02 km)
Kosma Náchod
4492.
Jan Pekárek
Jan Pekárek
Lomnice nad Popelkou
66.60 93 820 m (93,82 km)
4493.
Iveta Mísařová
Iveta Mísařová
Dražovice
66.57 66 535 m (66,54 km)
Pravidelnost
Den duševního zdraví
GČP-PROPRCC Pardubice
4494.
Anežka Krpenská
Anežka Krpenská
Soběšice
66.55 140 199 m (140,20 km)
SŠlapkGy Brno
4495.
Nicol Matějová
Nicol Matějová
Ostrava
66.49 95 109 m (95,11 km)
OŽP Brno
4496.
Tereza Dosedělová
Tereza Dosedělová
Choceň
66.47 106 961 m (106,96 km)
4497.
Matěj DOŠEK
Matěj DOŠEK
Teplice
66.43 161 826 m (161,83 km)
Bezpečáci 3 Most
4498.
Jana Vaňáková
Jana Vaňáková
Olomouc
66.15 128 872 m (128,87 km)
Krasavice inteligentní Olomouc
4499.
Terezie Toušová
Terezie Toušová
Turnov
66.15 138 499 m (138,50 km)
Elita národa 8.A - GyTu Turnov
4500.
Ondřej Snížek
Ondřej Snížek
Dobříš
66.13 173 194 m (173,19 km)
GYMKC oktáva Dobříš