Jednotlivci

Děti
Dospělí 18-40
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
401.
Kajous
Kajous
Šternberk
359.76 332 490 m (332,49 km)
402.
Petr Chlebina
Petr Chlebina
Frýdek-Místek
359.72 437 533 m (437,53 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
403.
JencekPv
JencekPv
Milovice
359.54 419 780 m (419,78 km)
404.
Kateřina Trnková
Kateřina Trnková
Ústí nad Labem
359.26 228 547 m (228,55 km)
405.
Jan Vrzal
Jan Vrzal
Vítkov
359.18 363 209 m (363,21 km)
406.
Veronik@
Veronik@
Frýdek-Místek
359.18 305 007 m (305,01 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Oni Úžasně Rozjetí Agilně Se Řítí Frýdek-Místek
407.
Míšula
Míšula
Lanškroun
359.11 292 278 m (292,28 km)
Prdelky Lanškroun
408.
Vendy M.
Vendy M.
Pelhřimov
358.90 349 729 m (349,73 km)
409.
adesso
adesso
Vracov
358.69 394 400 m (394,40 km)
410.
Tereza Muchová
Tereza Muchová
Trutnov
358.53 278 905 m (278,91 km)
Black Mountain Dragons Trutnov
411.
Ladislav Hamřík
Ladislav Hamřík
Boršice
358.34 255 055 m (255,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Rabalux - 1.T Uherské Hradiště MESIT crew: school edition Uherské Hradiště
412.
Mechova P.
Mechova P.
Brumov-Bylnice
358.28 421 770 m (421,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Uchozenci 👣 Brumov-Bylnice
413.
Zdeněk Konvalina
Zdeněk Konvalina
Lysá nad Labem
358.08 378 466 m (378,47 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
414.
Pavlína K.
Pavlína K.
Fulnek
358.01 347 576 m (347,58 km)
415.
Křiky
Křiky
Osek
357.95 382 335 m (382,34 km)
SK REMIHAD Hořovice
416.
Romana Půlpánová
Romana Půlpánová
Vrchlabí
357.92 301 892 m (301,89 km)
417.
Štěpán Kuřík
Štěpán Kuřík
Lomnice nad Popelkou
357.92 433 706 m (433,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
418.
Jakub Tůma
Jakub Tůma
Frenštát pod Radhoštěm
357.69 419 430 m (419,43 km)
419.
Barbora Urbanová
Barbora Urbanová
Uherské Hradiště
357.10 241 702 m (241,70 km)
420.
Lenka Šichová
Lenka Šichová
Benešov
356.82 534 030 m (534,03 km)
Středočeské šlapky Benešov Duo Pegasus Benešov
421.
Vladi123
Vladi123
Zhoř
356.82 415 300 m (415,30 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Bylo nás 34 Tišnov Učitelský tým MSŠ Letovice - první část Boskovice
422.
Vojtech Flodr
Vojtech Flodr
Olomouc - Chomoutov
356.80 397 046 m (397,05 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
423.
Jana Vanclová
Jana Vanclová
Dřínov
356.73 357 608 m (357,61 km)
424.
Sedmi
Sedmi
Šternberk
356.71 375 515 m (375,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Plameňáci Trutnov
425.
Filip Burian
Filip Burian
Ostrava
356.62 526 652 m (526,65 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
426.
Petra Vávrová
Petra Vávrová
Lomnice nad Popelkou
356.10 361 880 m (361,88 km)
My z Lomnice Lomnice nad Popelkou
427.
Jakub Krátký
Jakub Krátký
Praha 5
356.02 633 494 m (633,49 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Running-lions Praha 3
428.
Trol_namesicny
Trol_namesicny
Mohelnice
355.96 384 506 m (384,51 km)
Mohelnické šlapky Mohelnice
429.
Monika Bálková
Monika Bálková
Brno
355.83 292 886 m (292,89 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
430.
Aneta Frank
Aneta Frank
Úvalno
355.81 431 133 m (431,13 km)
431.
Radim Minar
Radim Minar
Kunovice
355.72 360 503 m (360,50 km)
432.
Hana Málková
Hana Málková
Dřevčice
355.48 410 500 m (410,50 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Bohémská směs Praha 1
433.
Věra Jedličková
Věra Jedličková
Světlá Hora
354.60 406 407 m (406,41 km)
434.
Lucos.
Lucos.
Praha 4
354.07 365 561 m (365,56 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Medvědice v pohybu Praha 4
435.
TOMMi
TOMMi
Praha 10
353.81 604 711 m (604,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Running-lions Praha 3
436.
MistrKobliha
MistrKobliha
Česká Lípa
353.69 344 025 m (344,03 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Liberecký region - RYCHLE A ZBĚSILE_10 Česká Lípa
437.
Petra Vítková
Petra Vítková
Pustá Rybná
353.32 359 029 m (359,03 km)
438.
Hanka Pavlíková
Hanka Pavlíková
Mělník
353.28 610 980 m (610,98 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
439.
Petra Sedláková
Petra Sedláková
Brantice
352.98 326 718 m (326,72 km)
440.
Veronika Valíčková
Veronika Valíčková
Brno
352.98 421 756 m (421,76 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Surikaty Vrchlabí
441.
Mort
Mort
Brno
352.90 378 955 m (378,96 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Šlapadla 3.0 Brno
442.
Veronika Marčíková
Veronika Marčíková
Otrokovice
352.86 334 692 m (334,69 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Turbo šneci Litoměřice
443.
Jana Kmoníčková
Jana Kmoníčková
Nová Ves I
352.36 264 688 m (264,69 km)
444.
Václav Lužný
Václav Lužný
Kostelec na Hané
351.81 592 414 m (592,41 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ORIginální název Prostějov
445.
Eva Pokorná
Eva Pokorná
Brno
351.08 640 110 m (640,11 km)
446.
Klára Mikulová
Klára Mikulová
Brno
350.93 345 300 m (345,30 km)
447.
Milan Klich
Milan Klich
Plzeň
350.72 263 727 m (263,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Craft & Heritage Plzeň
448.
František Káš
František Káš
Mníšek pod Brdy
350.37 718 549 m (718,55 km)
449.
Lenka Tržická
Lenka Tržická
Rokytňany
350.13 604 400 m (604,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Věčně mladý Jičín ProTržení Jičín
450.
ZIP
ZIP
Turnov
349.41 280 887 m (280,89 km)
Rychlá rota Turnov