Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
15451.
Václav Němeček
Václav Němeček
Benátky nad Jizerou
13.24 40 950 m (40,95 km)
15452.
Jan Březina
Jan Březina
Pelhřimov
13.20 21 693 m (21,69 km)
15453.
Radim Šebesta
Radim Šebesta
Uherské Hradiště
13.19 19 897 m (19,90 km)
Rekordman
8.B UNESCO Uherské Hradiště
15454.
MMMalina01
MMMalina01
Olomouc
13.16 32 652 m (32,65 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Výběrovka 8.B Olomouc
15455.
Marek Fabiánek
Marek Fabiánek
Chýně
13.14 38 714 m (38,71 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
Filmaři z Chýně Chýně
15456.
Veronika Pospichalova
Veronika Pospichalova
Polná
13.12 14 255 m (14,26 km)
15457.
LuH1968
LuH1968
Dobruška
13.11 17 300 m (17,30 km)
15458.
Kateřina Dostálová
Kateřina Dostálová
Most
13.09 9 677 m (9,68 km)
15459.
Jan Krajmer
Jan Krajmer
Študlov
13.08 48 200 m (48,20 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Postradatelní Boskovice
15460.
Klára Tulachová
Klára Tulachová
Benešov
13.06 49 100 m (49,10 km)
15461.
Kateřina Půlpánová
Kateřina Půlpánová
Děčín
13.04 18 260 m (18,26 km)
15462.
Eliška Laksarová
Eliška Laksarová
Plzeň
13.03 22 900 m (22,90 km)
15463.
mafian20
mafian20
Prostějov
12.98 31 971 m (31,97 km)
15464.
Nikol Žáčková
Nikol Žáčková
Ostrava
12.98 31 395 m (31,40 km)
15465.
Lukáš Gregor
Lukáš Gregor
Zlín
12.97 16 349 m (16,35 km)
15466.
Michaela Havlíčková
Michaela Havlíčková
Praha 9
12.90 34 353 m (34,35 km)
DDDP Praha Dolní Počernice
15467.
Black Cernamamba
Black Cernamamba
Frýdek-Místek
12.89 43 573 m (43,57 km)
15468.
Štěpán Kaska
Štěpán Kaska
Lužany
12.80 32 788 m (32,79 km)
Rekordman
Snažílkové Jičín
15469.
Radka Jandová
Radka Jandová
Jičín
12.79 21 773 m (21,77 km)
15470.
Lukáš Seidl
Lukáš Seidl
Prostějov
12.76 37 404 m (37,40 km)
Rekordman
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
15471.
Kateřina Vaková
Kateřina Vaková
Prostějov
12.71 37 250 m (37,25 km)
VLČÁCI Prostějov
15472.
Lucius152
Lucius152
Vidochov
12.65 27 998 m (28,00 km)
15473.
Václava Pejšová
Václava Pejšová
Tábor
12.65 16 450 m (16,45 km)
Rekordman
VČ2 Tábor
15474.
Matt :)
Matt :)
Turnov
12.63 42 812 m (42,81 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Kvinta Turnov
15475.
Radka Skacelova
Radka Skacelova
Praha 10
12.63 10 468 m (10,47 km)
15476.
Jiří Svárovský
Jiří Svárovský
Praha 3
12.59 29 200 m (29,20 km)
15477.
Miroslav Mládek
Miroslav Mládek
Prostějov
12.59 35 681 m (35,68 km)
Mláďata Prostějov
15478.
Valérie Nantlová
Valérie Nantlová
Uničov
12.55 31 000 m (31,00 km)
Křepelky 7. B Uničov
15479.
Jáchym Prokop
Jáchym Prokop
Heřmanův Městec
12.53 38 122 m (38,12 km)
Rekordman
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
15480.
Alexandra Skácel
Alexandra Skácel
Stražisko
12.48 28 469 m (28,47 km)
Rekordman
Světový den zdraví
CMG sekunda Prostějov
15481.
Jakub Lupík
Jakub Lupík
Dolní Újezd
12.48 27 270 m (27,27 km)
Rekordman
Třída A1 Lipník nad Bečvou
15482.
Jakub Telec
Jakub Telec
Jičín
12.45 19 456 m (19,46 km)
15483.
David Novák
David Novák
Milovice
12.44 14 771 m (14,77 km)
15484.
Matys2010
Matys2010
Libuň
12.44 24 563 m (24,56 km)
Rekordman
7.C Jičín
15485.
Marie Klouckova
Marie Klouckova
Praha 10
12.39 9 000 m (9,00 km)
Lavendu - Dotkni se zdraví Valašské Meziříčí
15486.
Kateřina Beránková
Kateřina Beránková
Plzeň
12.36 22 100 m (22,10 km)
15487.
Petr Hruban
Petr Hruban
Prostějov
12.33 11 383 m (11,38 km)
15488.
Aneta Homolková
Aneta Homolková
Most
12.25 33 662 m (33,66 km)
15489.
Petra Hajná
Petra Hajná
Velemín
12.25 22 500 m (22,50 km)
15490.
Vendula Ebertová
Vendula Ebertová
Tábor
12.15 30 100 m (30,10 km)
Rekordman
EP2 Tábor
15491.
Adéla Kovářová
Adéla Kovářová
Opařany
12.11 36 000 m (36,00 km)
Rekordman
CŘ2 Tábor
15492.
Eva Krejčí
Eva Krejčí
Litovel
12.11 6 846 m (6,85 km)
15493.
Šimon Krutil
Šimon Krutil
Olomouc
12.09 23 662 m (23,66 km)
15494.
Iveta Buriánková
Iveta Buriánková
Lomnice nad Popelkou
12.06 14 963 m (14,96 km)
15495.
Lesla
Lesla
Bakov nad Jizerou
12.06 19 529 m (19,53 km)
15496.
Jana Reisigová
Jana Reisigová
Struhařov
12.03 19 400 m (19,40 km)
15497.
Beata Voslarova
Beata Voslarova
Nelahozeves
12.00 10 708 m (10,71 km)
15498.
Sete15
Sete15
Moravská Třebová
11.98 13 772 m (13,77 km)
15499.
Denisa Feiglová
Denisa Feiglová
Most
11.96 37 931 m (37,93 km)
Rekordman
Svážní chodci Most
15500.
Noemi Lehocky
Noemi Lehocky
Častrov
11.94 19 000 m (19,00 km)
Ženy statečné Havířov