Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
7101.
Dominik Ruszó
Dominik Ruszó
Otaslavice
21.52 67 308 m (67,31 km)
Rekordman
Krokař
6. třída Prostějov
7102.
Linda Dirová
Linda Dirová
Šumperk
21.51 63 606 m (63,61 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
7.A Sluneční Šumperk
7103.
Michaela Hrabalová
Michaela Hrabalová
Abrahám
21.45 33 092 m (33,09 km)
Rekordman
Světový den zdraví
15ZSMost Most
7104.
Jitouš
Jitouš
Most
21.40 37 237 m (37,24 km)
7105.
Aguaverde Sedláková
Aguaverde Sedláková
Odry
21.39 31 100 m (31,10 km)
7106.
Marek Novosad
Marek Novosad
Velká Lhota
21.27 26 028 m (26,03 km)
7107.
Natálie Schwarzová
Natálie Schwarzová
České Budějovice
21.24 59 030 m (59,03 km)
7108.
Lucie Kudličková
Lucie Kudličková
Heřmanův Městec
21.22 59 896 m (59,90 km)
Rekordman
Bludišťáci Pardubice
7109.
Amélie Růžičková
Amélie Růžičková
Bousín
21.17 55 185 m (55,19 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
7110.
Jakub Cébe
Jakub Cébe
Most
21.10 42 098 m (42,10 km)
Rekordman
Bombarďáci ze 6.A Most
7111.
Marie Richterova
Marie Richterova
Otaslavice
21.07 64 298 m (64,30 km)
Rekordman
Světový den zdraví
osmá Otaslavice Prostějov
7112.
Šimonnn
Šimonnn
Vranovice-Kelčice
21.04 64 870 m (64,87 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
osmá Otaslavice Prostějov
7113.
Bořivoj ✨
Bořivoj ✨
Pelhřimov
20.94 79 673 m (79,67 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
jELITA Tábor
7114.
Nela Kněbortová
Nela Kněbortová
Lomnice nad Popelkou
20.90 53 000 m (53,00 km)
7115.
Jan Petřek
Jan Petřek
Zubří
20.85 50 423 m (50,42 km)
Tři grácie🌲 Zubří
7116.
Ostružina
Ostružina
Čáslav
20.85 50 355 m (50,36 km)
7117.
Lucie Hofrova
Lucie Hofrova
Modřice
20.80 50 587 m (50,59 km)
Uťapané nožičky Brno
7118.
Yurii Tymoshchuk
Yurii Tymoshchuk
Uherské Hradiště
20.77 59 124 m (59,12 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
Turisté Uherské Hradiště
7119.
Celestina Kučerová
Celestina Kučerová
Turnov
20.76 70 560 m (70,56 km)
Rekordman
Krokař
SKVĚLÁ 9.C Turnov
7120.
Kylie Bairnsfather
Kylie Bairnsfather
Olomouc
20.69 53 454 m (53,45 km)
Rekordman
OM2-2024 Olomouc
7121.
Lukáš Haken
Lukáš Haken
Jičín
20.66 70 680 m (70,68 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Borci z kvarty Nová Paka
7122.
Martina Šmídová
Martina Šmídová
Troubelice
20.58 44 200 m (44,20 km)
7123.
Kateřina Jirásková
Kateřina Jirásková
Všechlapy
20.55 48 568 m (48,57 km)
7124.
Alexandr Dajčar
Alexandr Dajčar
Olomouc
20.38 48 638 m (48,64 km)
Rekordman
Super šestka Olomouc
7125.
Jiřina Prokopová
Jiřina Prokopová
Žďár nad Sázavou
20.26 35 400 m (35,40 km)
7126.
Tugu Enkhtaivan
Tugu Enkhtaivan
Most
20.18 44 287 m (44,29 km)
Rekordman
Pravidelnost
ZŠ V.Talicha Most - 6C Most
7127.
Justýna Knöpfelmacherová
Justýna Knöpfelmacherová
Dobříš
19.95 46 497 m (46,50 km)
Rekordman
1.ročník - Elita národa Dobříš
7128.
Štěpán Vondra
Štěpán Vondra
Grymov
19.87 52 929 m (52,93 km)
7129.
Lenka Hamerníková
Lenka Hamerníková
Malšice
19.83 52 511 m (52,51 km)
Rekordman
CŘ2 Tábor
7130.
Tomáš Říha
Tomáš Říha
Bystřice
19.81 39 421 m (39,42 km)
Turistíci Benešov
7131.
Pavlína Nováková
Pavlína Nováková
Bohumín
19.74 31 310 m (31,31 km)
7132.
Simona Horáková
Simona Horáková
Vranovice-Kelčice
19.74 40 796 m (40,80 km)
Rekordman
6. třída Prostějov
7133.
Nela Šimůnková
Nela Šimůnková
Lomnice nad Popelkou
19.69 51 900 m (51,90 km)
Rekordman
9.B 2024 Lomnice nad Popelkou
7134.
Lucie Flídrová
Lucie Flídrová
Pohořelice
19.67 40 315 m (40,32 km)
Přátelé Brno
7135.
Veronika HeRy
Veronika HeRy
Milovice
19.64 35 500 m (35,50 km)
7136.
Karolína Benešová
Karolína Benešová
Otaslavice
19.61 38 683 m (38,68 km)
Rekordman
4. třída Prostějov
7137.
Eli B.
Eli B.
Náměšť na Hané
19.55 41 642 m (41,64 km)
7138.
Pavla Korhonová
Pavla Korhonová
Prostějov
19.55 30 310 m (30,31 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Beerokrati Prostějov
7139.
Šárka Matoušková
Šárka Matoušková
Kutná Hora
19.50 43 825 m (43,83 km)
7140.
Michaela Žouželková
Michaela Žouželková
Zlín
19.35 22 257 m (22,26 km)
7141.
Slavice
Slavice
Ostrava
19.35 37 401 m (37,40 km)
G&B Power Praha 4
7142.
Barbora Matoušová
Barbora Matoušová
Lužany
19.31 62 059 m (62,06 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Osmičky Jičín
7143.
Karel Vacek
Karel Vacek
Podhradí
19.27 41 177 m (41,18 km)
7144.
Dobrodruh
Dobrodruh
Prostějov
19.22 44 451 m (44,45 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
7145.
Jakub Chromý
Jakub Chromý
Šumperk
19.21 46 523 m (46,52 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
7.B Sluneční Šumperk
7146.
Jana Košťálová Bagová
Jana Košťálová Bagová
Hořice
19.21 24 782 m (24,78 km)
Světový den zdraví
3.A Hořice
7147.
Jan Kulp
Jan Kulp
Zábřeh
19.16 42 544 m (42,54 km)
7148.
Koretka
Koretka
Ondratice
19.09 24 333 m (24,33 km)
7149.
_Máťa
_Máťa
Chýně
19.03 49 334 m (49,33 km)
Speed chicken Chýně
7150.
Tereza Hezinová
Tereza Hezinová
Slaný
19.02 54 832 m (54,83 km)