Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1.
Lenka Červenková
Lenka Červenková
Dlouhá Loučka
1173.97 751 300 m (751,30 km)
Ženy do nepohody Uničov
2.
Romana Šolcová
Romana Šolcová
Želechovice
818.21 705 100 m (705,10 km)
Ženy do nepohody Uničov
3.
Jitka Kubínová
Jitka Kubínová
Uničov
771.38 650 800 m (650,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Grácie Uničov
4.
Jitule Nakole
Jitule Nakole
Uničov
618.54 501 359 m (501,36 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Grácie Uničov
5.
Magda
Magda
Uničov
607.95 479 972 m (479,97 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Ženy do nepohody Uničov
6.
Tom73
Tom73
Uničov
575.11 481 600 m (481,60 km)
KROKÁCI Uničov
7.
Švec
Švec
Uničov
542.10 484 943 m (484,94 km)
8.
Honza 634
Honza 634
Uničov
541.04 426 638 m (426,64 km)
9.
Vinca
Vinca
Uničov
527.67 290 861 m (290,86 km)
10.
Lenka Wagnerová
Lenka Wagnerová
Uničov
517.78 607 679 m (607,68 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Grácie Uničov
11.
Marcela
Marcela
Uničov
512.54 439 535 m (439,54 km)
12.
Lenka Pecherová
Lenka Pecherová
Uničov
463.94 468 744 m (468,74 km)
Keestrack CZ tým Šternberk
13.
Saša
Saša
Medlov
462.29 337 059 m (337,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
14.
Ivetka Sch.
Ivetka Sch.
Uničov
460.59 446 600 m (446,60 km)
KROKÁCI Uničov
15.
Veronika Horakova
Veronika Horakova
Uničov
446.00 317 992 m (317,99 km)
16.
Robert Nerušil
Robert Nerušil
Uničov
434.21 336 495 m (336,50 km)
17.
Natálie Bahounková
Natálie Bahounková
Uničov
423.83 409 942 m (409,94 km)
18.
Jana Nečková
Jana Nečková
Uničov
407.26 346 365 m (346,37 km)
19.
Libor Navrátil
Libor Navrátil
Uničov
404.75 422 784 m (422,78 km)
20.
Hellina S
Hellina S
Uničov
398.87 261 650 m (261,65 km)
Grácie Uničov
21.
Iveta Kubelková
Iveta Kubelková
Uničov
376.43 339 920 m (339,92 km)
Slepičky Uničov
22.
Hana Šlitrová
Hana Šlitrová
Újezd
371.27 345 145 m (345,15 km)
Keestrack CZ tým Šternberk
23.
Drahomíra Hofírková
Drahomíra Hofírková
Uničov
368.40 437 737 m (437,74 km)
Ženy do nepohody Uničov
24.
Aleš Langer
Aleš Langer
Uničov
360.68 291 401 m (291,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Kantoři Gymun Uničov Kikintým Uničov
25.
Věra Kašparová
Věra Kašparová
Uničov
356.73 407 862 m (407,86 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
ZSP - VII. A Uničov
26.
Jiří Buřval
Jiří Buřval
Uničov
350.27 302 313 m (302,31 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
J & N Buřvalovi Uničov
27.
Jana Vojáčková
Jana Vojáčková
Uničov
344.44 410 788 m (410,79 km)
Ženy do nepohody Uničov
28.
Ondřej Vaněk
Ondřej Vaněk
Uničov
339.00 391 578 m (391,58 km)
Rychlonožky Šternberk
29.
Vladimír Urbánek
Vladimír Urbánek
Uničov
335.50 278 273 m (278,27 km)
30.
Jana Vincourová
Jana Vincourová
Uničov
331.00 283 306 m (283,31 km)
31.
Papája
Papája
Uničov
329.75 270 787 m (270,79 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Grácie Uničov
32.
Běžka
Běžka
Uničov
328.84 485 206 m (485,21 km)
33.
Martina Neoralová
Martina Neoralová
Uničov
316.70 205 221 m (205,22 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
GČD-Šumperští krokaři 2 Olomouc
34.
Neumannka
Neumannka
Újezd
315.41 375 508 m (375,51 km)
35.
Janat
Janat
Uničov
299.35 221 050 m (221,05 km)
36.
Matyáš Sívek
Matyáš Sívek
Uničov
292.03 275 432 m (275,43 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Křepelky 7. B Uničov
37.
Blanka Bílá
Blanka Bílá
Uničov
290.33 218 971 m (218,97 km)
38.
Renáta Opichalová
Renáta Opichalová
Uničov
285.63 350 810 m (350,81 km)
Kantoři Gymun Uničov
39.
Mobra
Mobra
Uničov
272.43 272 786 m (272,79 km)
40.
Tejfarka
Tejfarka
Uničov
271.04 368 758 m (368,76 km)
41.
Johana Chytilová
Johana Chytilová
Uničov
251.04 270 130 m (270,13 km)
KROKÁCI Uničov
42.
Jiřina  Krejčí
Jiřina Krejčí
Paseka
248.04 244 270 m (244,27 km)
Nejsme roboti, jsme stroje… Olomouc
43.
Pavla Navrátilová
Pavla Navrátilová
Uničov
245.00 277 034 m (277,03 km)
Slepičky Uničov
44.
Jana Pochopinová
Jana Pochopinová
Uničov
244.48 170 271 m (170,27 km)
45.
Liliia
Liliia
Uničov
231.11 663 207 m (663,21 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
ZSP - VII. A Uničov
46.
Regina Motlíčková
Regina Motlíčková
Uničov
229.36 283 082 m (283,08 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
GČD - Olomoucké střely Olomouc
47.
Jedna známá
Jedna známá
Paseka
226.92 174 809 m (174,81 km)
48.
Jana Rotterová
Jana Rotterová
Uničov
226.91 414 781 m (414,78 km)
49.
Peťulínka
Peťulínka
Uničov
223.08 305 276 m (305,28 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
KROKÁCI Uničov
50.
žiraffa
žiraffa
Uničov
215.87 239 828 m (239,83 km)