Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4751.
Šimonnn
Šimonnn
Vranovice-Kelčice
21.04 64 870 m (64,87 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
osmá Otaslavice Prostějov
4752.
Daniel Müller
Daniel Müller
Jevíčko
20.99 27 035 m (27,04 km)
4753.
Tomáš Potúček
Tomáš Potúček
Pezinok
20.96 17 577 m (17,58 km)
Rekordman
Světový den zdraví
4754.
Jan Petřek
Jan Petřek
Zubří
20.85 50 423 m (50,42 km)
Tři grácie🌲 Zubří
4755.
Ostružina
Ostružina
Čáslav
20.85 50 355 m (50,36 km)
4756.
Yurii Tymoshchuk
Yurii Tymoshchuk
Uherské Hradiště
20.77 59 124 m (59,12 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
Turisté Uherské Hradiště
4757.
Lukáš Haken
Lukáš Haken
Jičín
20.66 70 680 m (70,68 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Borci z kvarty Nová Paka
4758.
Michal Štrupl
Michal Štrupl
Mělník
20.57 30 160 m (30,16 km)
4759.
Jenda sporťák
Jenda sporťák
Kralupy nad Vltavou
20.56 20 000 m (20,00 km)
4760.
Eduard Hájek
Eduard Hájek
Hodonín
20.52 36 712 m (36,71 km)
4761.
Patho Wanderbos
Patho Wanderbos
Rychnov nad Kněžnou
20.48 19 329 m (19,33 km)
4762.
Alexandr Dajčar
Alexandr Dajčar
Olomouc
20.38 48 638 m (48,64 km)
Rekordman
Super šestka Olomouc
4763.
Václav Sopr
Václav Sopr
Hvozd
20.32 32 214 m (32,21 km)
ManTra Kralovice
4764.
Tugu Enkhtaivan
Tugu Enkhtaivan
Most
20.18 44 287 m (44,29 km)
Rekordman
Pravidelnost
ZŠ V.Talicha Most - 6C Most
4765.
Štěpán Vondra
Štěpán Vondra
Grymov
19.87 52 929 m (52,93 km)
4766.
Tomáš Říha
Tomáš Říha
Bystřice
19.81 39 421 m (39,42 km)
Turistíci Benešov
4767.
Vojtěch Kulišták
Vojtěch Kulišták
Nový Jičín
19.78 37 330 m (37,33 km)
4768.
Pavel Roubínek
Pavel Roubínek
Štarnov
19.61 18 784 m (18,78 km)
4769.
Karel Vacek
Karel Vacek
Podhradí
19.27 41 177 m (41,18 km)
4770.
Dobrodruh
Dobrodruh
Prostějov
19.22 44 451 m (44,45 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
4771.
Jakub Chromý
Jakub Chromý
Šumperk
19.21 46 523 m (46,52 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
7.B Sluneční Šumperk
4772.
Jan Kulp
Jan Kulp
Zábřeh
19.16 42 544 m (42,54 km)
4773.
Richard Perkner
Richard Perkner
Jičín
19.16 22 097 m (22,10 km)
4774.
_Máťa
_Máťa
Chýně
19.03 49 334 m (49,33 km)
Speed chicken Chýně
4775.
václav menšík
václav menšík
Šumperk
19.01 26 657 m (26,66 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
7.B Sluneční Šumperk
4776.
Adam Sehnal
Adam Sehnal
Valašské Meziříčí
18.99 53 333 m (53,33 km)
Rekordman
7.B Valašské Meziříčí
4777.
Miroslav Zetocha
Miroslav Zetocha
Vrchlabí
18.98 46 595 m (46,60 km)
Paskovi Vrchlabí
4778.
Ondrusik92
Ondrusik92
Jihlava
18.93 49 740 m (49,74 km)
4779.
Michal Vágenknecht
Michal Vágenknecht
Lomnice nad Popelkou
18.91 54 200 m (54,20 km)
Rekordman
Světový den zdraví
6.C sportovka Lomnice nad Popelkou
4780.
Oliver Smetana
Oliver Smetana
Předměřice nad Labem
18.80 48 622 m (48,62 km)
Světový den kreativity a inovací
Prvňáčci Hradec Králové
4781.
Tomáš Dostál
Tomáš Dostál
Milovice
18.75 37 745 m (37,75 km)
4782.
štěpán Vlachynský
štěpán Vlachynský
Mistřice
18.61 43 555 m (43,56 km)
Rekordman
Světový den zdraví
ME Za Alejí Uherské Hradiště
4783.
Antonín Marek
Antonín Marek
Valašské Meziříčí
18.33 55 773 m (55,77 km)
Rekordman
7.B Valašské Meziříčí
4784.
Jaroslav Smrčka
Jaroslav Smrčka
Pelhřimov
18.26 15 128 m (15,13 km)
4785.
Martin Bureš
Martin Bureš
Červené Janovice
18.26 16 722 m (16,72 km)
Tábory Naskoč Kutná Hora
4786.
Viki🖤
Viki🖤
Letovice
18.26 33 357 m (33,36 km)
4787.
Standa Bradáč
Standa Bradáč
Hodkovice nad Mohelkou
18.21 14 397 m (14,40 km)
4788.
Lukyss
Lukyss
Puklice
18.16 55 462 m (55,46 km)
Rekordman
Puklíci Jihlava
4789.
Jan Krátký
Jan Krátký
Otaslavice
18.15 56 598 m (56,60 km)
Rekordman
7. třída Otaslavice Prostějov
4790.
Vašek Kosař
Vašek Kosař
Turnov
18.10 13 153 m (13,15 km)
4791.
Lukáš Král
Lukáš Král
Uničov
17.97 13 490 m (13,49 km)
KROKÁCI Uničov
4792.
Lambert Wichterle
Lambert Wichterle
Prostějov
17.93 62 863 m (62,86 km)
Rekordman
WalkMen 9.A Prostějov
4793.
Jan Holokáč
Jan Holokáč
Uherské Hradiště
17.91 36 362 m (36,36 km)
Rekordman
MD Uherské Hradiště
4794.
Jan Hampl
Jan Hampl
Zábřeh
17.86 29 500 m (29,50 km)
Rekordman
Boženka 6.A Zábřeh
4795.
Matyáš Šašek
Matyáš Šašek
Uničov
17.76 57 301 m (57,30 km)
Rekordman
Křepelky 7. B Uničov
4796.
Vít Redlich
Vít Redlich
Praha 9
17.76 70 000 m (70,00 km)
Rekordman
Moje géčko Praha 9
4797.
Petr Houška
Petr Houška
Most
17.68 49 759 m (49,76 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
Bombarďáci ze 6.A Most
4798.
Roman Maitner
Roman Maitner
Šumperk
17.67 42 420 m (42,42 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
6.A Sluneční Šumperk
4799.
František Vander
František Vander
Hodkovice nad Mohelkou
17.61 15 974 m (15,97 km)
4800.
Kamil Polak
Kamil Polak
Uherské Hradiště
17.49 56 812 m (56,81 km)
Rekordman
Světový den zdraví
2.E+2.Z = Šlápoty a 2a1/2 obrobku pod proudem Uherské Hradiště