Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
12001.
𝐀𝐝𝐝𝐢𝐞
𝐀𝐝𝐝𝐢𝐞
Krnov
115.03 154 482 m (154,48 km)
12002.
Ha Za
Ha Za
Plumlov
115.01 160 022 m (160,02 km)
12003.
Libor Hřebík
Libor Hřebík
Dobříš
115.00 182 441 m (182,44 km)
VHS tým Dobříš
12004.
Šimon Skrbek
Šimon Skrbek
Jičín
114.95 281 704 m (281,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Osmičky Jičín
12005.
Jiří Burda
Jiří Burda
Praha 17
114.92 134 365 m (134,37 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Jahoda Praha 9
12006.
Venčka
Venčka
Frýdlant nad Ostravicí
114.91 173 131 m (173,13 km)
Kulturák Frýdlant nad Ostravicí
12007.
Dana Nováková
Dana Nováková
Hradec Králové
114.90 80 467 m (80,47 km)
Stehlíci Předměřice nad Labem
12008.
KrisSO
KrisSO
Bruntál
114.90 208 940 m (208,94 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
12009.
Gabriela Dušková
Gabriela Dušková
Rybník
114.89 103 814 m (103,81 km)
12010.
Kamila Ondrušková
Kamila Ondrušková
Smržice
114.87 161 600 m (161,60 km)
12011.
Alice Mejzlíková
Alice Mejzlíková
České Budějovice
114.84 176 960 m (176,96 km)
12012.
Adéla Matzová
Adéla Matzová
Děčín
114.83 202 241 m (202,24 km)
12013.
Martin Sigmund
Martin Sigmund
Meziboří
114.83 221 696 m (221,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Tališáci Most
12014.
Aleš Rod
Aleš Rod
Dražíč
114.81 105 282 m (105,28 km)
GA Trail Benešov
12015.
Marie Jinková
Marie Jinková
Dubné
114.81 166 457 m (166,46 km)
12016.
Natálie Pařízková
Natálie Pařízková
Borek
114.81 229 000 m (229,00 km)
The Best of EXPLAST Mníšek pod Brdy
12017.
Klára Brožová
Klára Brožová
Praha 19
114.78 192 368 m (192,37 km)
Kocourkové a kočičky Praha 7
12018.
Václav Nekolný
Václav Nekolný
Rybníky
114.67 107 561 m (107,56 km)
12019.
Martin Drmola
Martin Drmola
Brno
114.59 139 726 m (139,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
GČP-Sunshine team Brno
12020.
Vladka Brůžkova
Vladka Brůžkova
Ústí nad Labem
114.57 70 049 m (70,05 km)
12021.
Hana Landová
Hana Landová
Vodňany
114.55 163 104 m (163,10 km)
R&S Dispo Fretky 2 Vimperk
12022.
Ema Doležalová
Ema Doležalová
Puklice
114.54 259 134 m (259,13 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Puklíci Jihlava
12023.
VeruCh
VeruCh
Lysá nad Labem
114.49 88 816 m (88,82 km)
12024.
Nikola Mazouchová
Nikola Mazouchová
Ústí nad Labem
114.46 98 035 m (98,04 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
GČD - Hyperaktivní křečci ze severu Děčín
12025.
Vojta Spurný
Vojta Spurný
Skrbeň
114.45 145 800 m (145,80 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
LumpovéGM3 Olomouc
12026.
Milááášek
Milááášek
Lomnice nad Popelkou
114.44 237 980 m (237,98 km)
Prošlapaný kecky Lomnice nad Popelkou
12027.
Anna Štinglová
Anna Štinglová
Praha 6
114.43 169 600 m (169,60 km)
Na po(c)hodu s PHCZ Praha 1
12028.
Lenka Hlavatá
Lenka Hlavatá
Chomutov
114.43 290 808 m (290,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Třída 1. C - Diplomka Most
12029.
Andrea Khandlová
Andrea Khandlová
Bratislava-Dúbravka
114.38 87 834 m (87,83 km)
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
GLI - Kočeny Bratislava II
12030.
Valerie Lamberská
Valerie Lamberská
Bylany
114.34 258 588 m (258,59 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Bludišťáci Pardubice
12031.
Terezie Ondroušková
Terezie Ondroušková
Prostějov
114.32 211 141 m (211,14 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
OSPOĎÁCI Prostějov
12032.
Marcik
Marcik
Krnov
114.31 90 900 m (90,90 km)
12033.
Dana Konvičková
Dana Konvičková
Mokrovraty
114.26 220 661 m (220,66 km)
12034.
Kristýna Prušová
Kristýna Prušová
Oslavany
114.26 203 914 m (203,91 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
BÉčáci_3 Oslavany
12035.
Martina Minátová
Martina Minátová
Prostějov
114.22 173 872 m (173,87 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Klinická krokometrie Olomouc
12036.
Jaroslav Rybář
Jaroslav Rybář
Praha
114.20 187 132 m (187,13 km)
PCT - Superběhna Praha 1
12037.
Šárka Zákravská
Šárka Zákravská
Valašské Meziříčí
114.20 237 286 m (237,29 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
7.B Valašské Meziříčí
12038.
Jarmila Kompová
Jarmila Kompová
Ostrava
114.15 124 252 m (124,25 km)
12039.
Ondřej Nečas
Ondřej Nečas
Boskovice
114.15 129 200 m (129,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Ryhlí chodci Boskovice
12040.
Karolína Štěpánová
Karolína Štěpánová
Čistá u Horek
114.13 267 000 m (267,00 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Koďátka Nová Paka
12041.
Klára Pešoutová
Klára Pešoutová
Most
114.08 247 559 m (247,56 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Fajn třída Most
12042.
Lucie Mikulová
Lucie Mikulová
Turnov
114.06 149 631 m (149,63 km)
12043.
Kateřina Vitovská
Kateřina Vitovská
Most
114.04 222 734 m (222,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
6_B Most
12044.
ToníkŠ
ToníkŠ
Pěnčín
114.01 253 358 m (253,36 km)
Skálovka junioři Turnov
12045.
Petra Bednářová
Petra Bednářová
Praha 4
114.00 209 255 m (209,26 km)
Cetraria islandica 336 Praha 10
12046.
Babeta Marešová
Babeta Marešová
Provodov-Šonov
113.97 89 334 m (89,33 km)
12047.
Linda Peterková
Linda Peterková
Přerov
113.97 315 518 m (315,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Třída A2 Lipník nad Bečvou
12048.
kvetasladkova
kvetasladkova
Loučky
113.95 243 779 m (243,78 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
SKVĚLÁ 9.C Turnov
12049.
Super Bee
Super Bee
Praha 4
113.95 189 867 m (189,87 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
G&B Power Praha 4
12050.
Bohumil Thomas Vele
Bohumil Thomas Vele
Turnov
113.92 209 669 m (209,67 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Žižkovka - 4.A Turnov