Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
7401.
Samuel Feuerlein
Samuel Feuerlein
Medový Újezd
9.87 21 374 m (21,37 km)
Světový den zdraví
GČP-Perpetual Motion Squad Plzeň
7402.
Patrik Novotný
Patrik Novotný
Šumperk
9.82 32 094 m (32,09 km)
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
6.B Sluneční Šumperk
7403.
sarah theimerova
sarah theimerova
Olomouc
9.81 25 824 m (25,82 km)
Světový den kreativity a inovací
OM2-2024 Olomouc
7404.
Tomáš Dorňák
Tomáš Dorňák
Šumperk
9.81 29 329 m (29,33 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
5.B Sluneční Šumperk
7405.
Zora Frundlová
Zora Frundlová
Nosálov
9.77 26 964 m (26,96 km)
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
3. třída ZŠ Okna Česká Lípa
7406.
Kateřina Simbová
Kateřina Simbová
Rusín
9.68 20 814 m (20,81 km)
7407.
Jindřich Táborský
Jindřich Táborský
Praha 6
9.66 28 841 m (28,84 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Torpéda Praha Nebušice
7408.
Dominik Grepl
Dominik Grepl
Prostějov
9.55 32 563 m (32,56 km)
Rekordman
7. A Prostějov
7409.
Daniel Malý
Daniel Malý
Praha 9
9.52 27 361 m (27,36 km)
Světový den kreativity a inovací
Standa a jeho banda Říčany
7410.
filip Burian
filip Burian
Opařany
9.45 33 122 m (33,12 km)
Rekordman
Světový den zdraví
CŘ2 Tábor
7411.
Eliška Slováčková
Eliška Slováčková
Praha 5
9.41 19 132 m (19,13 km)
7412.
Adam Nogol
Adam Nogol
Ratiboř
9.28 30 679 m (30,68 km)
Rekordman
Světový den zdraví
9. B Vsetín
7413.
Hanunu
Hanunu
Praha 9
9.27 34 858 m (34,86 km)
Rekordman
Moje géčko Praha 9
7414.
Natalia Michnová
Natalia Michnová
Olomouc
9.21 23 063 m (23,06 km)
7415.
Eliška Šúthová
Eliška Šúthová
Heřmanův Městec
9.02 19 120 m (19,12 km)
7416.
David Fajta
David Fajta
Turnov
8.89 20 330 m (20,33 km)
7417.
primátor
primátor
Most
8.89 19 757 m (19,76 km)
Vedení města Mostu Most
7418.
Natalie Medkova
Natalie Medkova
Chrudim
8.88 27 504 m (27,50 km)
Rekordman
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
7419.
Veronika Vrbová
Veronika Vrbová
Prostějov
8.85 21 921 m (21,92 km)
7420.
Beáta Velner
Beáta Velner
Praha 9
8.78 22 600 m (22,60 km)
Rekordman
Doktor Frankenstein Praha 9
7421.
Kateřina Motlová
Kateřina Motlová
Vápenný Podol
8.78 19 084 m (19,08 km)
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
7422.
Marie Trtková
Marie Trtková
Uherský Brod
8.75 20 670 m (20,67 km)
7423.
Julie Slavíková
Julie Slavíková
Prostějov
8.64 24 152 m (24,15 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
7424.
Anežka Kudrnová
Anežka Kudrnová
Jaroměř
8.54 14 898 m (14,90 km)
7425.
Amélie Horká
Amélie Horká
Frýdek-Místek
8.41 28 197 m (28,20 km)
7426.
Marie Machová
Marie Machová
Domažlice
8.40 12 319 m (12,32 km)
Rekordman
7427.
Liliia Savelo
Liliia Savelo
Ústí nad Labem
8.39 20 330 m (20,33 km)
7428.
Ondřej Zbránek
Ondřej Zbránek
Uherské Hradiště
8.34 23 728 m (23,73 km)
7429.
Lucie Kalousková
Lucie Kalousková
Lysá nad Labem
8.32 9 070 m (9,07 km)
7430.
Šárka Haplová
Šárka Haplová
Hošťálková
8.25 12 346 m (12,35 km)
Rekordman
9. B Vsetín Kalipovi Vsetín
7431.
Nazar Bilej
Nazar Bilej
Ústí nad Labem
8.23 22 666 m (22,67 km)
7432.
Stanislava Korychova
Stanislava Korychova
Chodov
8.23 7 056 m (7,06 km)
7433.
Tereza Sýkorová
Tereza Sýkorová
Most
8.22 24 090 m (24,09 km)
Rekordman
Třída 1. C - Diplomka Most
7434.
Dominika Marešová
Dominika Marešová
Praha 6
8.21 20 617 m (20,62 km)
Rekordman
Světový den zdraví
6.A chodí! Praha 6
7435.
Jitka Baranová
Jitka Baranová
Lučice
8.19 6 190 m (6,19 km)
7436.
Petr Kalivoda
Petr Kalivoda
Boršice
8.18 21 472 m (21,47 km)
Rekordman
Světový den zdraví
MD Uherské Hradiště
7437.
Šimon Zlámal
Šimon Zlámal
Fulnek
8.16 31 051 m (31,05 km)
Už zase;) Fulnek
7438.
Honzik Šoulák
Honzik Šoulák
Frenštát pod Radhoštěm
8.14 12 689 m (12,69 km)
7439.
Stanislav Vodný
Stanislav Vodný
Korytná
8.13 23 773 m (23,77 km)
Rekordman
ME Za Alejí Uherské Hradiště
7440.
Klára Pietrak Holomečková
Klára Pietrak Holomečková
Loukovec
8.04 12 250 m (12,25 km)
7441.
Sisi _01  Sofi
Sisi _01 Sofi
Vidov
7.98 20 815 m (20,82 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Páťáci z Rožnova České Budějovice
7442.
karolina ostadalova
karolina ostadalova
Šumperk
7.96 11 262 m (11,26 km)
8.A Sluneční Šumperk
7443.
Terezie Langerová
Terezie Langerová
Šumperk
7.96 22 717 m (22,72 km)
Rekordman
8.B Sluneční Šumperk
7444.
Tomáš Hrabec
Tomáš Hrabec
Šumperk
7.94 15 774 m (15,77 km)
Světový den kreativity a inovací
8.B Sluneční Šumperk
7445.
Kuze.lina
Kuze.lina
Lysá nad Labem
7.92 15 383 m (15,38 km)
7446.
Pavel Zajíc
Pavel Zajíc
Lomnice nad Popelkou
7.89 22 448 m (22,45 km)
Rekordman
8.B Lomnice nad Popelkou
7447.
Vrňáková
Vrňáková
Benešov
7.88 10 000 m (10,00 km)
7448.
Adéla Anna Kneiflová
Adéla Anna Kneiflová
Jičín
7.84 17 012 m (17,01 km)
7449.
Lukáš Výrava
Lukáš Výrava
Dlouhý Most
7.84 27 300 m (27,30 km)
Rekordman
8.B plyšáčci Hodkovice nad Mohelkou
7450.
Matyáš Němec
Matyáš Němec
Jestřebí
7.83 11 630 m (11,63 km)
Boženka 6.C Zábřeh