Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
15351.
Nikys
Nikys
Březová nad Svitavou
16.14 28 332 m (28,33 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Micani Svitavy
15352.
Kateřina Pšenicová
Kateřina Pšenicová
Zubří
16.12 23 840 m (23,84 km)
TJ Lesana Zubří 🤾🏼‍♀️ Zubří
15353.
Martina Linhartová
Martina Linhartová
Hlásnice
16.12 31 810 m (31,81 km)
15354.
Martin Spáčil
Martin Spáčil
Líšná
16.08 44 797 m (44,80 km)
15355.
Sandra Lutonská
Sandra Lutonská
Turnov
16.06 14 273 m (14,27 km)
15356.
Kristina Brezovan
Kristina Brezovan
Brno
16.05 30 879 m (30,88 km)
Rekordman
Světový den zdraví
OD HOLKY Brno
15357.
Julinka
Julinka
Grymov
16.02 20 031 m (20,03 km)
15358.
Ema Jeřábková
Ema Jeřábková
Most
16.01 36 086 m (36,09 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Svážní chodci Most
15359.
ramram
ramram
Lomnice nad Popelkou
16.00 14 665 m (14,67 km)
1.B Jičín
15360.
Eliška Čermáková
Eliška Čermáková
Jičín
15.99 42 025 m (42,03 km)
Světový den zdraví
1.B Jičín
15361.
AleKo
AleKo
Nová Říše
15.97 20 800 m (20,80 km)
15362.
Vojtěch Hrudka
Vojtěch Hrudka
Rovensko pod Troskami
15.96 34 608 m (34,61 km)
15363.
Dinh Trong Vu
Dinh Trong Vu
Most
15.90 30 951 m (30,95 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
15ZSMost Most
15364.
Josef Zmek
Josef Zmek
Chýně
15.79 56 337 m (56,34 km)
15365.
Matthias Sasha Mareš
Matthias Sasha Mareš
Mostkovice
15.74 48 519 m (48,52 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
15366.
Veronika Siebeltová
Veronika Siebeltová
Frýdek-Místek
15.74 27 800 m (27,80 km)
15367.
Kristyna Ticha
Kristyna Ticha
Praha 11
15.71 14 596 m (14,60 km)
15368.
Laura Loderová
Laura Loderová
Šumperk
15.69 26 778 m (26,78 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
6.A Sluneční Šumperk
15369.
Martin Dolejší
Martin Dolejší
Chýně
15.69 44 539 m (44,54 km)
Rekordman
8.B Cestovatelé z Chýně Chýně
15370.
Alena Gebhardová
Alena Gebhardová
Litvínov
15.67 55 881 m (55,88 km)
15371.
Erik Mirga
Erik Mirga
Most
15.65 38 844 m (38,84 km)
Rekordman
Rychlí šneci Most
15372.
dundee
dundee
Ivančice
15.58 38 320 m (38,32 km)
15373.
Michaela Javůrková
Michaela Javůrková
Všechlapy
15.57 18 442 m (18,44 km)
15374.
JanaJ.
JanaJ.
Nová Ves I
15.50 14 622 m (14,62 km)
15375.
Ilona Hartmanová
Ilona Hartmanová
Liberec
15.46 23 128 m (23,13 km)
15376.
Rostislav Vajs
Rostislav Vajs
Most
15.41 48 740 m (48,74 km)
Rekordman
Borci z céčka Most
15377.
Míša <3
Míša <3
Skřivany
15.39 37 224 m (37,22 km)
15378.
Marika Dušková
Marika Dušková
Šumperk
15.38 47 182 m (47,18 km)
Rekordman
Multiaktivita
8.B Sluneční Šumperk
15379.
Klárka  Kryštof
Klárka Kryštof
Velké Meziříčí
15.34 12 720 m (12,72 km)
15380.
Maty Adam
Maty Adam
Most
15.33 30 319 m (30,32 km)
Rekordman
Bombarďáci ze 6.A Most
15381.
Judy Hopkavá
Judy Hopkavá
Hradec Králové
15.23 31 457 m (31,46 km)
Rabbit Předměřice nad Labem
15382.
Pavlína Filipcová
Pavlína Filipcová
Palkovice
15.23 32 748 m (32,75 km)
15383.
Michaela Špinárová
Michaela Špinárová
Praha 4
15.22 24 933 m (24,93 km)
15384.
Samuel Jakimov
Samuel Jakimov
Olomouc
15.22 42 782 m (42,78 km)
Rekordman
Okurky v pohybu Olomouc
15385.
Marie Klečkova
Marie Klečkova
Živanice
15.18 26 231 m (26,23 km)
15386.
Vit Vedral
Vit Vedral
Ústí nad Labem
15.16 40 596 m (40,60 km)
15387.
Lenka Maráčková
Lenka Maráčková
Olomouc
15.13 52 523 m (52,52 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
Výběrovka 8.B Olomouc
15388.
Lenka Tučková
Lenka Tučková
Vimperk
15.09 42 233 m (42,23 km)
15389.
Katrin Laryschová
Katrin Laryschová
Třinec
15.08 16 383 m (16,38 km)
15390.
Radim Prochazka
Radim Prochazka
Tábor
15.06 32 966 m (32,97 km)
Rekordman
Nevím - 7.B Tábor
15391.
Vojtěch Janda
Vojtěch Janda
Kobyly
15.04 31 439 m (31,44 km)
Rekordman
Skálovka 6A Turnov
15392.
Tomáš Vejs
Tomáš Vejs
Praha 8
15.01 38 066 m (38,07 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Doktor Frankenstein Praha 9
15393.
Natálie  Mlčáková
Natálie Mlčáková
Frýdek-Místek
14.97 36 553 m (36,55 km)
15394.
Kateřina Czudková
Kateřina Czudková
Uničov
14.88 14 172 m (14,17 km)
15395.
Alexandra Zatloukalová
Alexandra Zatloukalová
Moravská Třebová
14.83 43 300 m (43,30 km)
15396.
Vladimíra Krutková
Vladimíra Krutková
Bratislava-Petržalka
14.80 14 568 m (14,57 km)
Rekordman
15397.
Karel Petr
Karel Petr
Golčův Jeníkov
14.76 25 100 m (25,10 km)
FIBU Praha 4
15398.
Bára Pospíšilová
Bára Pospíšilová
Libina
14.75 35 483 m (35,48 km)
7.B Sluneční Šumperk
15399.
Polo
Polo
Praha 11
14.67 15 406 m (15,41 km)
15400.
miroslava indrova
miroslava indrova
Šumperk
14.61 1 099 m (1,10 km)