Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
14851.
Duffi
Duffi
Staré Město
32.16 107 389 m (107,39 km)
Rekordman
Krokař
Multiaktivita
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Duff's gang Uherské Hradiště 2.E+2.Z = Šlápoty a 2a1/2 obrobku pod proudem Uherské Hradiště
14852.
Natálie Kubínová
Natálie Kubínová
Holín
32.15 85 086 m (85,09 km)
14853.
Hana 1
Hana 1
Třebíč
32.12 46 595 m (46,60 km)
14854.
Vít Mikula
Vít Mikula
Frýdek-Místek
32.09 88 694 m (88,69 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
SKVĚLÝ MIX Frýdek-Místek
14855.
Květa Zapalačová
Květa Zapalačová
Brumov-Bylnice
32.05 44 900 m (44,90 km)
Kočičáci Brumov-Bylnice
14856.
Nela Nakladalova
Nela Nakladalova
Nový Jičín
31.99 59 233 m (59,23 km)
14857.
Renata Oharková
Renata Oharková
Moravský Písek
31.85 46 156 m (46,16 km)
14858.
Jáchym  Hloušek
Jáchym Hloušek
Lochenice
31.81 53 736 m (53,74 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den kreativity a inovací
Prvňáčci Hradec Králové
14859.
ElliBUBU
ElliBUBU
Uherské Hradiště
31.74 66 906 m (66,91 km)
DUPALKY Z VYCHODU Uherské Hradiště
14860.
Lea Odchodnická
Lea Odchodnická
Studénka
31.64 91 137 m (91,14 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
G1. Zlín
14861.
Jakub Doležel
Jakub Doležel
Uničov
31.53 108 910 m (108,91 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
žáci sš filmová, Zlín Zlín
14862.
Mirek Bartoněk
Mirek Bartoněk
Praha 18
31.43 68 500 m (68,50 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Kakaový Nápoj Krémový Praha 2
14863.
Nicol Lobodassová
Nicol Lobodassová
Prostějov
31.43 45 219 m (45,22 km)
Rekordman
7. A Prostějov
14864.
Zuzana Vedralova
Zuzana Vedralova
Praha 3
31.38 45 593 m (45,59 km)
14865.
Josef Policar
Josef Policar
České Budějovice
31.37 32 237 m (32,24 km)
14866.
Daniel Linder
Daniel Linder
Praha 9
31.35 30 338 m (30,34 km)
14867.
LukasM
LukasM
Ostrava
31.28 35 831 m (35,83 km)
14868.
Kilpi
Kilpi
Hostivice
31.27 33 739 m (33,74 km)
14869.
Kateřina Bočánková
Kateřina Bočánková
Dražičky
31.21 80 962 m (80,96 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Kabrňáci Tábor
14870.
Jana Vaníčková
Jana Vaníčková
Jičín
31.19 58 804 m (58,80 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
GČD - Jičínští lvi Jičín
14871.
běžec David
běžec David
Včelná
31.18 73 721 m (73,72 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Páťáci z Rožnova České Budějovice
14872.
Pavlína Hlásna
Pavlína Hlásna
Sedliště
31.08 27 446 m (27,45 km)
14873.
David Hudecz
David Hudecz
Město Albrechtice
31.02 80 038 m (80,04 km)
14874.
Evelina Gombosova
Evelina Gombosova
Most
31.00 97 812 m (97,81 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
ZŠ V. Talicha Most dívky 9. ročník Most
14875.
Antonín Tvrdoň
Antonín Tvrdoň
Bánov
30.95 92 463 m (92,46 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
1.EZ Beast Uherské Hradiště
14876.
Piňďus Vysoký
Piňďus Vysoký
Zábřeh
30.94 72 577 m (72,58 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Lachtaní senioři ze 7.B Zábřeh
14877.
Adéla Míšanková
Adéla Míšanková
Cheb
30.90 83 251 m (83,25 km)
14878.
Dymo
Dymo
Jičín
30.88 110 000 m (110,00 km)
Rekordman
Krokař
7.C Jičín
14879.
Romana Bálková
Romana Bálková
Praha 9
30.85 24 700 m (24,70 km)
Rekordman
14880.
Tomáš Bujnošek
Tomáš Bujnošek
Frýdek-Místek
30.85 87 330 m (87,33 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
SKVĚLÝ MIX Frýdek-Místek
14881.
Karolína Pernetová
Karolína Pernetová
Praha 8
30.78 57 379 m (57,38 km)
14882.
Jaroslav Axman
Jaroslav Axman
Uničov
30.76 67 460 m (67,46 km)
Neposlušné tenisky Uničov
14883.
Jakub Sapara
Jakub Sapara
Kolšov
30.75 74 402 m (74,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
LumpovéGM3 Olomouc
14884.
Veronika Humpolíčková
Veronika Humpolíčková
Olomouc
30.58 53 139 m (53,14 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Krok SUN Krok Olomouc
14885.
Stella Uherkova
Stella Uherkova
Smržice
30.54 57 876 m (57,88 km)
Dvořákovic Prostějov
14886.
Tinie
Tinie
Roudnice nad Labem
30.51 30 577 m (30,58 km)
14887.
Iska
Iska
Šternberk
30.50 73 900 m (73,90 km)
PS Plejády Šternberk
14888.
nic
nic
Šumperk
30.48 9 393 m (9,39 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
8.A Sluneční Šumperk
14889.
Nymph
Nymph
Jihlava
30.46 46 567 m (46,57 km)
14890.
Jana Grygarová
Jana Grygarová
Loštice
30.45 24 368 m (24,37 km)
14891.
Kristýna Tacincová
Kristýna Tacincová
Hvozd
30.44 61 452 m (61,45 km)
ManTra Kralovice
14892.
Anežka Kudrnová
Anežka Kudrnová
Jaroměř
30.41 73 372 m (73,37 km)
14893.
Jiří Kříž
Jiří Kříž
Most
30.36 73 417 m (73,42 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Svážní chodci Most
14894.
Amálie Bulavová
Amálie Bulavová
Držovice
30.33 61 364 m (61,36 km)
Rekordman
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Rychlé nožičky 9.C Prostějov
14895.
lukáš Bartl
lukáš Bartl
Most
30.33 81 224 m (81,22 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
8. A Most
14896.
Pavel Franc
Pavel Franc
Praha 8
30.32 27 568 m (27,57 km)
14897.
Anna Ternbachová
Anna Ternbachová
Lysá nad Labem
30.29 44 537 m (44,54 km)
14898.
Jana Kamarýtová
Jana Kamarýtová
Praha 8
30.29 40 481 m (40,48 km)
Educleus - Praha Praha 8
14899.
Kristýna Šimčíková
Kristýna Šimčíková
Valašské Meziříčí
30.26 62 002 m (62,00 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Loupáci Valašské Meziříčí Chumíci Valašské Meziříčí
14900.
Pavol Krajcsovics
Pavol Krajcsovics
Děčín
30.22 47 653 m (47,65 km)