Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI 30-34
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1051.
Oldřich Pišan
Oldřich Pišan
Malý Beranov
254.22 190 321 m (190,32 km)
CTG 3 Jihlava
1052.
capi
capi
Plzeň
253.86 159 460 m (159,46 km)
Chození pro radost Plzeň
1053.
Michaela Kostková
Michaela Kostková
Moravičany
253.67 243 256 m (243,26 km)
Mohelnické šlapky Mohelnice
1054.
Markéta Julišová
Markéta Julišová
Chrudim
253.52 204 956 m (204,96 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-TIPáčci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
1055.
Šárka Altrichterová
Šárka Altrichterová
Doubravice nad Svitavou
253.39 277 212 m (277,21 km)
Bylo nás 34 Tišnov
1056.
Flokki
Flokki
Zubří
253.10 212 620 m (212,62 km)
1057.
Hacina
Hacina
Poříčany
252.75 177 368 m (177,37 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
VYŠŠÍ CÍLE Český Brod
1058.
Meduzazuza
Meduzazuza
Pardubice
252.73 229 578 m (229,58 km)
Pipipivní koutek Pardubice
1059.
E-vina
E-vina
Smilovice
252.62 194 638 m (194,64 km)
1060.
Věra Píšová
Věra Píšová
Chrudim
252.33 202 213 m (202,21 km)
Bakaláři - Pardubice Pardubice
1061.
Kateřina Knotková
Kateřina Knotková
Choceň
251.88 207 083 m (207,08 km)
1062.
MaP
MaP
Chýně
251.57 230 187 m (230,19 km)
FØ3 Chýně
1063.
Lions
Lions
Praha Dolní Měcholupy
251.04 171 790 m (171,79 km)
Měcholupské šlapky Praha Dolní Měcholupy
1064.
Monika Choice
Monika Choice
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
250.86 214 095 m (214,10 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - poPoRoDKY Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
1065.
Lenka Janoušková
Lenka Janoušková
Žatec
250.73 183 498 m (183,50 km)
1066.
Korisek
Korisek
Milín
250.56 232 528 m (232,53 km)
1067.
Petule175
Petule175
Mořkov
250.47 240 546 m (240,55 km)
1068.
Martina Moravcová
Martina Moravcová
Praha 4
250.42 199 443 m (199,44 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP Korporátní šlapky Praha 4
1069.
Lenka Škarydová
Lenka Škarydová
Chotěboř
250.37 278 400 m (278,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - kočky v teniskách Nové Město na Moravě
1070.
Katkamata
Katkamata
Nová Ves pod Pleší
250.24 220 396 m (220,40 km)
1071.
Petra Staňková
Petra Staňková
Petrovice
250.12 201 619 m (201,62 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Šmajdalfové Nymburk
1072.
Eddie
Eddie
Valašské Meziříčí
250.04 199 104 m (199,10 km)
1073.
Lucie Weningerová
Lucie Weningerová
Pec
249.78 228 826 m (228,83 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Západočeský region - Lišáci Lešáci Stod
1074.
Martina ROUBÍČKOVÁ
Martina ROUBÍČKOVÁ
Praha 3
249.75 166 463 m (166,46 km)
1075.
Jana Dzimková
Jana Dzimková
Valašské Klobouky
249.59 187 346 m (187,35 km)
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠVB - ASIE Brno
1076.
Jana Horská
Jana Horská
Most
249.22 172 468 m (172,47 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Běhulinky Roudnice nad Labem
1077.
rosta77
rosta77
Olomouc
249.11 152 700 m (152,70 km)
1078.
Vera Jenckova
Vera Jenckova
Nová Paka
249.03 159 717 m (159,72 km)
Rychlí šneci Jičín
1079.
Kateřina Pradáčová
Kateřina Pradáčová
Hradec Králové
248.97 233 044 m (233,04 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Lev a jeho gazely Hradec Králové
1080.
Martina Mazurová
Martina Mazurová
Uničov
248.83 224 106 m (224,11 km)
HASIČKY NOVÁ DĚDINA Uničov
1081.
Superman
Superman
Chýně
248.80 217 475 m (217,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Supermani Chýně
1082.
Nikola Maňáková
Nikola Maňáková
Kopřivnice
248.69 246 714 m (246,71 km)
1083.
Lyrna
Lyrna
Plzeň
248.50 185 489 m (185,49 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
1084.
Maika
Maika
Příbram
248.47 209 244 m (209,24 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Bonbónci Příbram
1085.
Danela
Danela
Praha 14
247.73 153 825 m (153,83 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
1086.
Lidumila
Lidumila
Benešov
247.72 175 504 m (175,50 km)
1087.
Bohdan Mikulenka
Bohdan Mikulenka
Dambořice
246.70 180 011 m (180,01 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Tour de Beer Brno
1088.
Bohumila Jarešová
Bohumila Jarešová
Zásmuky
246.60 203 561 m (203,56 km)
Monereteam Kolín
1089.
Ondřej Burda
Ondřej Burda
Boršice
246.30 199 332 m (199,33 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
MESIT-2Z Uherské Hradiště MESIT crew: school edition Uherské Hradiště
1090.
Jiří Červenka
Jiří Červenka
Krnov
245.96 257 900 m (257,90 km)
1091.
Lumir Mruz
Lumir Mruz
Krnov
245.72 228 563 m (228,56 km)
Just For Fun Krnov
1092.
Adéla Kateřina Rydlová
Adéla Kateřina Rydlová
Slaný
245.00 262 101 m (262,10 km)
Slánské mamas locas Slaný
1093.
Milena Dočkalová
Milena Dočkalová
Olomouc
244.87 187 406 m (187,41 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Dupy cup Olomouc
1094.
Jiří Fiala
Jiří Fiala
Havlovice
244.62 186 487 m (186,49 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Královéhradecký region - Johnny Walker Trutnov
1095.
Lucienna
Lucienna
Hodkovice nad Mohelkou
244.47 210 797 m (210,80 km)
1096.
Michaela Pišanová
Michaela Pišanová
Lichnov
244.47 225 251 m (225,25 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
1097.
Eri14
Eri14
Praha 5
244.18 190 591 m (190,59 km)
Píďalky Chrudim
1098.
Jitka Nepožitková
Jitka Nepožitková
Velká Bystřice
243.50 204 583 m (204,58 km)
1099.
Anna Csanádiová
Anna Csanádiová
Branišovice
243.35 168 223 m (168,22 km)
1100.
Miroslava Košková
Miroslava Košková
Jablonec nad Nisou
243.25 183 219 m (183,22 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Chodící svozáci Ontex Semily