Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
7251.
Marika Dušková
Marika Dušková
Šumperk
15.38 47 182 m (47,18 km)
Rekordman
Multiaktivita
8.B Sluneční Šumperk
7252.
Maty Adam
Maty Adam
Most
15.33 30 319 m (30,32 km)
Rekordman
Bombarďáci ze 6.A Most
7253.
Judy Hopkavá
Judy Hopkavá
Hradec Králové
15.23 31 457 m (31,46 km)
Rabbit Předměřice nad Labem
7254.
Pavlína Filipcová
Pavlína Filipcová
Palkovice
15.23 32 748 m (32,75 km)
7255.
Michaela Špinárová
Michaela Špinárová
Praha 4
15.22 24 933 m (24,93 km)
7256.
Samuel Jakimov
Samuel Jakimov
Olomouc
15.22 42 782 m (42,78 km)
Rekordman
Okurky v pohybu Olomouc
7257.
Marie Klečkova
Marie Klečkova
Živanice
15.18 26 231 m (26,23 km)
7258.
Vit Vedral
Vit Vedral
Ústí nad Labem
15.16 40 596 m (40,60 km)
7259.
Lenka Maráčková
Lenka Maráčková
Olomouc
15.13 52 523 m (52,52 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
Výběrovka 8.B Olomouc
7260.
Lenka Tučková
Lenka Tučková
Vimperk
15.09 42 233 m (42,23 km)
7261.
Radim Prochazka
Radim Prochazka
Tábor
15.06 32 966 m (32,97 km)
Rekordman
Nevím - 7.B Tábor
7262.
Vojtěch Janda
Vojtěch Janda
Kobyly
15.04 31 439 m (31,44 km)
Rekordman
Skálovka 6A Turnov
7263.
Tomáš Vejs
Tomáš Vejs
Praha 8
15.01 38 066 m (38,07 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Doktor Frankenstein Praha 9
7264.
Natálie  Mlčáková
Natálie Mlčáková
Frýdek-Místek
14.97 36 553 m (36,55 km)
7265.
Alexandra Zatloukalová
Alexandra Zatloukalová
Moravská Třebová
14.83 43 300 m (43,30 km)
7266.
Karel Petr
Karel Petr
Golčův Jeníkov
14.76 25 100 m (25,10 km)
FIBU Praha 4
7267.
Bára Pospíšilová
Bára Pospíšilová
Libina
14.75 35 483 m (35,48 km)
7.B Sluneční Šumperk
7268.
Polo
Polo
Praha 11
14.67 15 406 m (15,41 km)
7269.
miroslava indrova
miroslava indrova
Šumperk
14.61 1 099 m (1,10 km)
7270.
Simona Noulová
Simona Noulová
Kralupy nad Vltavou
14.50 32 257 m (32,26 km)
Lenochodky Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
7271.
David Řehůřek
David Řehůřek
Šumperk
14.47 35 703 m (35,70 km)
Rekordman
9.B Sluneční Šumperk
7272.
Ivan Stepanets
Ivan Stepanets
Uničov
14.47 52 679 m (52,68 km)
Multiaktivita
ZSP - VII. A Uničov
7273.
elinečka
elinečka
Krnov
14.43 29 346 m (29,35 km)
Rekordman
2 šlapky Krnov
7274.
Pem
Pem
Litvínov
14.43 24 561 m (24,56 km)
7275.
Matej Jankovsky
Matej Jankovsky
Zábřeh
14.40 31 185 m (31,19 km)
No stress Zábřeh
7276.
Petra Fialová
Petra Fialová
Kladno
14.39 41 700 m (41,70 km)
7277.
Anna Trmalová
Anna Trmalová
Uherské Hradiště
14.35 44 895 m (44,90 km)
Rekordman
7.C UNESCO Uherské Hradiště
7278.
Petra Skálová
Petra Skálová
Rožnov pod Radhoštěm
14.32 29 201 m (29,20 km)
7279.
Anežka Muzikářová
Anežka Muzikářová
Velká Bíteš
14.28 34 255 m (34,26 km)
Quo vadis Rosice
7280.
Hana Kupsová
Hana Kupsová
Praha 9
14.13 20 636 m (20,64 km)
7281.
Jan Bareš
Jan Bareš
Heřmanův Městec
14.07 35 429 m (35,43 km)
7282.
Martin Bednařík
Martin Bednařík
Jílové
13.93 28 079 m (28,08 km)
Výletníci Děčín Děčín
7283.
Dominika Litschková
Dominika Litschková
Libhošť
13.92 28 700 m (28,70 km)
7284.
Nikol Danihelková
Nikol Danihelková
Nelahozeves
13.86 13 409 m (13,41 km)
7285.
skokan
skokan
Benešov
13.86 21 168 m (21,17 km)
7286.
Adéla Pospíšilová
Adéla Pospíšilová
Olomouc
13.85 48 246 m (48,25 km)
Rekordman
Výběrovka 8.B Olomouc
7287.
Schneiderka Nicolas
Schneiderka Nicolas
Kopřivnice
13.85 39 452 m (39,45 km)
7288.
Lukáš Holan
Lukáš Holan
Lomnice nad Popelkou
13.83 14 721 m (14,72 km)
5.A Lomnice Lomnice nad Popelkou
7289.
Nikola Svatá
Nikola Svatá
Stružinec
13.82 43 662 m (43,66 km)
Rekordman
9.B 2024 Lomnice nad Popelkou
7290.
Modrý hráč
Modrý hráč
Nová Ves pod Pleší
13.81 32 045 m (32,05 km)
7291.
Tadeáš Pršala
Tadeáš Pršala
Tábor
13.77 35 538 m (35,54 km)
7292.
Adelka_cz
Adelka_cz
Krnov
13.74 35 834 m (35,83 km)
7293.
Lukáš Novák
Lukáš Novák
Most
13.62 35 414 m (35,41 km)
Rekordman
Rychlí šneci Most
7294.
Adéla Kalusová
Adéla Kalusová
Úvalno
13.58 26 465 m (26,47 km)
7295.
Leona Skácelová
Leona Skácelová
Litovel
13.54 35 969 m (35,97 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
1. A Uničov
7296.
Tadeáš Res
Tadeáš Res
Turnov
13.47 36 393 m (36,39 km)
7297.
Aneta Dušková
Aneta Dušková
Ústí nad Orlicí
13.44 24 268 m (24,27 km)
Rekordman
Chodci z FSC Lanškroun
7298.
Jana Hlušcová
Jana Hlušcová
Praha 13
13.41 16 300 m (16,30 km)
7299.
David Žáček
David Žáček
Praha 6
13.39 43 089 m (43,09 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Krokujeme s 5.A Praha Nebušice
7300.
Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
Olomouc
13.39 51 007 m (51,01 km)
Mezinárodní den památek a sídel
Výběrovka 8.B Olomouc