Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4951.
Jiří Ježek
Jiří Ježek
Chýně
6.40 7 428 m (7,43 km)
4952.
Daniel Kozak
Daniel Kozak
Prostějov
6.32 18 515 m (18,52 km)
Rekordman
CMG Z6 Prostějov
4953.
Vít Lukašík
Vít Lukašík
Uherské Hradiště
6.05 19 219 m (19,22 km)
4954.
Matyáš Lorenc
Matyáš Lorenc
Statenice
5.99 20 825 m (20,83 km)
Torpéda Praha Nebušice
4955.
Jirka1
Jirka1
Benešov
5.96 7 112 m (7,11 km)
Benešáci Benešov
4956.
Marek Vlachynský
Marek Vlachynský
Mistřice
5.93 7 170 m (7,17 km)
3.Z Trauben city Uherské Hradiště
4957.
Dušan Koščo
Dušan Koščo
Spišská Nová Ves
5.85 11 756 m (11,76 km)
Rekordman
kRASochodci Košice IV
4958.
Ondřej Staněk
Ondřej Staněk
Praha 9
5.70 18 804 m (18,80 km)
Rekordman
Grimace Praha 9
4959.
Rohlíkspomazánkou
Rohlíkspomazánkou
Skalice
5.69 5 874 m (5,87 km)
To je jedno Hradec Králové
4960.
Lukáš Hrůza
Lukáš Hrůza
Puklice
5.66 18 630 m (18,63 km)
Rekordman
Puklíci Jihlava
4961.
Martin Pesek R&S
Martin Pesek R&S
Vimperk
5.63 6 680 m (6,68 km)
4962.
Jan Schneider
Jan Schneider
Jihlava
5.61 6 770 m (6,77 km)
4963.
Rudolf Pobucký
Rudolf Pobucký
Krnov
5.61 4 400 m (4,40 km)
4964.
František Bublan
František Bublan
Slavičín
5.19 5 026 m (5,03 km)
4965.
Matyáš Benko
Matyáš Benko
Hlučín
5.16 15 862 m (15,86 km)
Rekordman
4966.
Sebastian Lukša
Sebastian Lukša
Olomouc
5.11 17 305 m (17,31 km)
Rekordman
Okurky v pohybu Olomouc
4967.
Ondřej Kalivoda
Ondřej Kalivoda
Lipník nad Bečvou
5.05 18 000 m (18,00 km)
Rekordman
Třída I3 Hranice
4968.
Roman Kuře
Roman Kuře
Bohdíkov
5.03 14 677 m (14,68 km)
Rekordman
7.B Sluneční Šumperk
4969.
Pačes
Pačes
Evropa
5.02 3 780 m (3,78 km)
4970.
Jan Robeš
Jan Robeš
Brno
5.00 17 386 m (17,39 km)
4971.
Petr Vašíček
Petr Vašíček
Mohelnice
4.93 14 294 m (14,29 km)
Rekordman
7.B Sluneční Šumperk
4972.
Antonín Blaha
Antonín Blaha
Zábřeh
4.89 5 509 m (5,51 km)
Mezinárodní den památek a sídel
Boženka 6.C Zábřeh
4973.
Dominik Szalay
Dominik Szalay
Petrov nad Desnou
4.89 13 555 m (13,56 km)
Světový den zdraví
6.B Sluneční Šumperk
4974.
Drew Bártek
Drew Bártek
Valašské Meziříčí
4.58 16 664 m (16,66 km)
4975.
Jan Lebruška
Jan Lebruška
Praha 9
4.47 7 633 m (7,63 km)
Standa a jeho banda Říčany
4976.
Matěj Žižka
Matěj Žižka
Most
4.42 16 828 m (16,83 km)
Svážní chodci Most
4977.
Adam Koloc
Adam Koloc
Slatiny
4.09 12 365 m (12,37 km)
4978.
Jan Hegyi
Jan Hegyi
Rapotín
4.06 11 658 m (11,66 km)
Rekordman
7.B Sluneční Šumperk
4979.
Aleš Gabriel
Aleš Gabriel
Mohelnice
3.89 5 788 m (5,79 km)
4980.
Dominik Kolacia
Dominik Kolacia
Veselí nad Moravou
3.80 13 205 m (13,21 km)
4981.
Aleš Baron
Aleš Baron
Šumperk
3.76 10 032 m (10,03 km)
Rekordman
6.B Sluneční Šumperk
4982.
Jakub Kašný
Jakub Kašný
Napajedla
3.71 11 428 m (11,43 km)
Rekordman
Pěšáci 1.E Uherské Hradiště
4983.
Viktor Beitl
Viktor Beitl
Valašské Meziříčí
3.60 13 056 m (13,06 km)
Světový den zdraví
7.B Valašské Meziříčí
4984.
ig: patr1k._._
ig: patr1k._._
Vranovice-Kelčice
3.58 10 300 m (10,30 km)
Rekordman
osmá Otaslavice Prostějov
4985.
Adam Bláha
Adam Bláha
Olomouc - Chomoutov
3.53 10 114 m (10,11 km)
Rekordman
Výběrovka 8.B Olomouc
4986.
Frantisek Fröml
Frantisek Fröml
Prostějov
3.52 11 703 m (11,70 km)
4987.
Marek Černý
Marek Černý
Liberec
3.41 9 624 m (9,62 km)
4988.
Ash K.
Ash K.
Volyně
3.27 7 583 m (7,58 km)
⭑ ⭑ ⭑ Česká Lípa
4989.
Petr Adam
Petr Adam
Ostrava
3.26 3 598 m (3,60 km)
4990.
Matyáš Bičík
Matyáš Bičík
Turnov
3.20 9 300 m (9,30 km)
Rekordman
Kvinta Turnov
4991.
Marek Klaban
Marek Klaban
Ústí nad Labem
3.12 8 085 m (8,09 km)
4992.
cepelda
cepelda
Mírová pod Kozákovem
3.05 7 800 m (7,80 km)
Rekordman
Kvinta Turnov
4993.
Lukáš Tůma
Lukáš Tůma
Citov
3.05 4 073 m (4,07 km)
4994.
Kostiantyn Soviak
Kostiantyn Soviak
Olomouc
3.03 8 120 m (8,12 km)
Rekordman
Výběrovka 8.B Olomouc
4995.
Mikuláš Múdry
Mikuláš Múdry
Slavičín
2.93 7 100 m (7,10 km)
4996.
Marco Cantoro
Marco Cantoro
Chýně
2.92 6 384 m (6,38 km)
Filmaři z Chýně Chýně
4997.
Alexandr Ziga
Alexandr Ziga
Most
2.89 10 036 m (10,04 km)
Světový den zdraví
Borci z céčka Most
4998.
Lenochod pádivý
Lenochod pádivý
Česká Lípa
2.57 1 947 m (1,95 km)
4999.
Viktor Malusek
Viktor Malusek
Kněžpole
2.55 8 877 m (8,88 km)
5000.
Tomáš Buchta
Tomáš Buchta
Březolupy
2.54 11 322 m (11,32 km)
1.AB Hog Riders Uherské Hradiště