Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
4901.
Martin Šmiták
Martin Šmiták
Nymburk
10.10 25 116 m (25,12 km)
4902.
Oskar Vaněček
Oskar Vaněček
Most
9.93 28 817 m (28,82 km)
4903.
Josef Kaminski
Josef Kaminski
Třinec
9.88 10 000 m (10,00 km)
4904.
Marek Diviš
Marek Diviš
Nová Ves nad Popelkou
9.87 28 568 m (28,57 km)
Rekordman
6.C sportovka Lomnice nad Popelkou
4905.
Samuel Feuerlein
Samuel Feuerlein
Medový Újezd
9.87 21 374 m (21,37 km)
Světový den zdraví
GČP-Perpetual Motion Squad Plzeň
4906.
Patrik Novotný
Patrik Novotný
Šumperk
9.82 32 094 m (32,09 km)
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
6.B Sluneční Šumperk
4907.
Tomáš Dorňák
Tomáš Dorňák
Šumperk
9.81 29 329 m (29,33 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
5.B Sluneční Šumperk
4908.
Adam Daniel
Adam Daniel
Červená Voda
9.70 14 931 m (14,93 km)
4909.
Jindřich Táborský
Jindřich Táborský
Praha 6
9.66 28 841 m (28,84 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Torpéda Praha Nebušice
4910.
Dominik Grepl
Dominik Grepl
Prostějov
9.55 32 563 m (32,56 km)
Rekordman
7. A Prostějov
4911.
Daniel Malý
Daniel Malý
Praha 9
9.52 27 361 m (27,36 km)
Světový den kreativity a inovací
Standa a jeho banda Říčany
4912.
filip Burian
filip Burian
Opařany
9.45 33 122 m (33,12 km)
Rekordman
Světový den zdraví
CŘ2 Tábor
4913.
Adam Nogol
Adam Nogol
Ratiboř
9.28 30 679 m (30,68 km)
Rekordman
Světový den zdraví
9. B Vsetín
4914.
Adam Jenka
Adam Jenka
Přerov
9.16 9 955 m (9,96 km)
Třída A3 Lipník nad Bečvou
4915.
Jiří Kačer
Jiří Kačer
Ostrava
9.09 7 669 m (7,67 km)
4916.
Miloslav Danda
Miloslav Danda
Louny
9.00 7 681 m (7,68 km)
4917.
Ondřej Janečka
Ondřej Janečka
Mistřice
8.94 14 835 m (14,84 km)
Rekordman
1.P Kdo ví, ten ví Uherské Hradiště
4918.
David Fajta
David Fajta
Turnov
8.89 20 330 m (20,33 km)
4919.
primátor
primátor
Most
8.89 19 757 m (19,76 km)
Vedení města Mostu Most
4920.
Pepa Hasík
Pepa Hasík
Zlín
8.84 8 602 m (8,60 km)
Světový den kreativity a inovací
3.E Eso peso Uherské Hradiště
4921.
TomasS
TomasS
Prostějov
8.41 8 516 m (8,52 km)
KRASObombičky Prostějov
4922.
Ondřej Zbránek
Ondřej Zbránek
Uherské Hradiště
8.34 23 728 m (23,73 km)
4923.
Nazar Bilej
Nazar Bilej
Ústí nad Labem
8.23 22 666 m (22,67 km)
4924.
Petr Kalivoda
Petr Kalivoda
Boršice
8.18 21 472 m (21,47 km)
Rekordman
Světový den zdraví
MD Uherské Hradiště
4925.
Šimon Zlámal
Šimon Zlámal
Fulnek
8.16 31 051 m (31,05 km)
Už zase;) Fulnek
4926.
Honzik Šoulák
Honzik Šoulák
Frenštát pod Radhoštěm
8.14 12 689 m (12,69 km)
4927.
Stanislav Vodný
Stanislav Vodný
Korytná
8.13 23 773 m (23,77 km)
Rekordman
ME Za Alejí Uherské Hradiště
4928.
Dominik Čihal
Dominik Čihal
Neděliště
8.09 8 341 m (8,34 km)
4929.
Tomáš Hrabec
Tomáš Hrabec
Šumperk
7.94 15 774 m (15,77 km)
Světový den kreativity a inovací
8.B Sluneční Šumperk
4930.
Pavel Zajíc
Pavel Zajíc
Lomnice nad Popelkou
7.89 22 448 m (22,45 km)
Rekordman
8.B Lomnice nad Popelkou
4931.
Lukáš Výrava
Lukáš Výrava
Dlouhý Most
7.84 27 300 m (27,30 km)
Rekordman
8.B plyšáčci Hodkovice nad Mohelkou
4932.
Matyáš Němec
Matyáš Němec
Jestřebí
7.83 11 630 m (11,63 km)
Boženka 6.C Zábřeh
4933.
Vojtěch Hýbl
Vojtěch Hýbl
Otaslavice
7.80 25 913 m (25,91 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
6. třída Prostějov
4934.
Karel Bilčík
Karel Bilčík
Ostrava
7.79 24 672 m (24,67 km)
4935.
Nikolas Pavlík
Nikolas Pavlík
Olomouc - Chomoutov
7.71 24 413 m (24,41 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Okurky v pohybu Olomouc
4936.
Dominik Laštovica
Dominik Laštovica
Valašské Meziříčí
7.53 20 102 m (20,10 km)
Rekordman
Loupáci Valašské Meziříčí
4937.
Petr Bartuněk
Petr Bartuněk
Troubelice
7.52 15 400 m (15,40 km)
4938.
Jamie Malík
Jamie Malík
Valašské Meziříčí
7.48 24 701 m (24,70 km)
Rekordman
7.B Valašské Meziříčí
4939.
Maty Kužel
Maty Kužel
Turnov
7.32 19 451 m (19,45 km)
4940.
Vantil Tintil
Vantil Tintil
Brno
7.31 8 200 m (8,20 km)
Rekordman
Okobere Brno
4941.
Radek Shejbal
Radek Shejbal
Pardubice
7.13 9 611 m (9,61 km)
GČP-Ono to nějak dopadne... Pardubice
4942.
Franta Úhel
Franta Úhel
Jevíčko
7.12 22 771 m (22,77 km)
Rekordman
Čepice Boskovice
4943.
Ernest Súček
Ernest Súček
Uherské Hradiště
7.09 23 198 m (23,20 km)
Rekordman
Světový den zdraví
7.C UNESCO Uherské Hradiště
4944.
Jan Hlaváček
Jan Hlaváček
Praha 4
6.93 4 698 m (4,70 km)
4945.
Vlastimil Bartes
Vlastimil Bartes
Most
6.75 7 100 m (7,10 km)
4946.
Tomáš König
Tomáš König
Radostná pod Kozákovem
6.74 18 081 m (18,08 km)
4947.
Vít Vondra
Vít Vondra
Prostějov
6.68 20 648 m (20,65 km)
4948.
Jonáš Vahalík
Jonáš Vahalík
Odry
6.61 24 898 m (24,90 km)
4949.
Ondřej Kaprálek
Ondřej Kaprálek
Odolena Voda
6.55 24 620 m (24,62 km)
4950.
Jiří Ježek
Jiří Ježek
Chýně
6.40 7 428 m (7,43 km)