Jednotlivci

Děti 6-14
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
301.
Matyáš Plachý
Matyáš Plachý
Prostějov
117.66 264 028 m (264,03 km)
sekunda CMG Prostějov
302.
Isabell Leontýna Mrakavová
Isabell Leontýna Mrakavová
Prostějov
117.47 222 198 m (222,20 km)
ZŠ Melantrichova 4.B Prostějov
303.
Jáchym Rücker
Jáchym Rücker
Olomouc
117.37 225 771 m (225,77 km)
304.
Adam Ševeček
Adam Ševeček
Kutná Hora
117.22 202 330 m (202,33 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Formeláci Kutná Hora
305.
Barunka Dokládalová
Barunka Dokládalová
Ostrava
116.92 219 649 m (219,65 km)
Šlapky!!! Ostrava
306.
Natalia Michnová
Natalia Michnová
Olomouc
116.66 142 790 m (142,79 km)
Šťastná šestka Olomouc
307.
Michal Přikryl
Michal Přikryl
Smržice
116.46 230 693 m (230,69 km)
308.
Tadeáš Res
Tadeáš Res
Turnov
116.19 163 667 m (163,67 km)
Krokující 6.A Turnov
309.
Radim Čech
Radim Čech
Hodkovice nad Mohelkou
116.08 265 869 m (265,87 km)
310.
Tomáš König
Tomáš König
Radostná pod Kozákovem
116.05 225 674 m (225,67 km)
Sekunda Turnov
311.
vojtap
vojtap
Turnov
115.98 243 267 m (243,27 km)
312.
Matěj Imrich
Matěj Imrich
Hodkovice nad Mohelkou
115.96 261 775 m (261,78 km)
Osmáci A Hodkovice nad Mohelkou
313.
Allie
Allie
Železný Brod
115.87 156 313 m (156,31 km)
314.
Matyáš Střelka
Matyáš Střelka
Turnov
115.73 228 500 m (228,50 km)
Sekunda Turnov
315.
Ladislav Šandor
Ladislav Šandor
Uničov
115.70 149 295 m (149,30 km)
316.
Maxinožka
Maxinožka
České Budějovice
115.40 214 661 m (214,66 km)
5.A České Budějovice
317.
Matthias Sasha Mareš
Matthias Sasha Mareš
Mostkovice
115.04 272 875 m (272,88 km)
sekunda CMG Prostějov
318.
Josef Peter
Josef Peter
Dubá
114.91 201 158 m (201,16 km)
ZŠ a MŠ Okna Česká Lípa
319.
Káťa  Králíčková
Káťa Králíčková
Turnov
114.82 97 310 m (97,31 km)
Žižkovka 4.A Turnov
320.
Ondra_FM
Ondra_FM
Frýdek-Místek
114.41 196 700 m (196,70 km)
Ježci na útěku Frýdek-Místek
321.
Matyáš Makula
Matyáš Makula
Železný Brod
114.01 229 670 m (229,67 km)
Sekunda Turnov
322.
Klára Beníšková
Klára Beníšková
České Budějovice
113.93 188 528 m (188,53 km)
5.C České Budějovice
323.
Antonín Vrba
Antonín Vrba
Ptení
113.50 245 497 m (245,50 km)
sekunda CMG Prostějov
324.
Robin Elisek
Robin Elisek
Prostějov
113.07 212 524 m (212,52 km)
ZŠ Melantrichova 4.A Prostějov
325.
Julie Hoferková
Julie Hoferková
Uherské Hradiště
112.93 192 394 m (192,39 km)
326.
Adam Řehulka
Adam Řehulka
Prostějov
112.75 205 380 m (205,38 km)
ZŠ Melantrichova 4.A Prostějov
327.
Štěpán Krychtálek
Štěpán Krychtálek
Otaslavice
112.63 202 021 m (202,02 km)
3. třída Prostějov
328.
Alžběta Malcová
Alžběta Malcová
Velká Bíteš
112.28 216 644 m (216,64 km)
šestá cé Velká Bíteš
329.
JulkaSv
JulkaSv
Olomouc
112.12 219 544 m (219,54 km)
330.
Michael Canov
Michael Canov
Hodkovice nad Mohelkou
111.99 222 753 m (222,75 km)
sedmáci B Hodkovice nad Mohelkou
331.
Denis Ševčík
Denis Ševčík
Prostějov
111.96 219 899 m (219,90 km)
ZŠ Melantrichova 6.B Prostějov
332.
Šimon Krutil
Šimon Krutil
Olomouc
111.79 204 011 m (204,01 km)
ZŠ Mozartova 5.A Olomouc
333.
Klára Kotlanová
Klára Kotlanová
Velká Bíteš
111.57 131 400 m (131,40 km)
8.A Velká Bíteš
334.
Kristýna Hejčová
Kristýna Hejčová
Most
111.55 221 937 m (221,94 km)
šestáBé Most
335.
Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
Turnov
111.51 218 380 m (218,38 km)
Prima 2023 Turnov
336.
Jindřich Bočánek
Jindřich Bočánek
Dražičky
111.29 272 362 m (272,36 km)
NEVIM - 7.B Tábor
337.
Bohumil Thomas Vele
Bohumil Thomas Vele
Turnov
110.71 191 026 m (191,03 km)
Žižkovka 4.A Turnov
338.
Kevin Brhel
Kevin Brhel
Střelice
110.58 98 676 m (98,68 km)
ZSPU - 7. A Uničov
339.
Eliška Brennerová
Eliška Brennerová
Most
110.54 231 007 m (231,01 km)
Poutníci Most
340.
Jan Bařinka
Jan Bařinka
Přepeře
110.53 228 475 m (228,48 km)
Prima 2023 Turnov
341.
Tomáš Krychtálek
Tomáš Krychtálek
Otaslavice
110.38 177 655 m (177,66 km)
1. třída Prostějov
342.
Thea
Thea
Olomouc
110.16 218 943 m (218,94 km)
ZŠ Mozartova 4.A Olomouc
343.
Karolína Benešová
Karolína Benešová
Otaslavice
109.90 220 435 m (220,44 km)
4. třída Prostějov
344.
Katerina Virtova
Katerina Virtova
Liberec
109.84 209 421 m (209,42 km)
Myšátka6A Liberec
345.
Johana Macháčková
Johana Macháčková
Praha 8
109.80 113 097 m (113,10 km)
Společenstvo prstenu Říčany
346.
Veronika Meisnerová
Veronika Meisnerová
Ondratice
109.74 246 000 m (246,00 km)
ZSJF osmáci Prostějov
347.
Vít Nejedlo
Vít Nejedlo
Sychrov
109.69 218 065 m (218,07 km)
348.
Jakub Kaspar
Jakub Kaspar
Praha 8
109.67 208 872 m (208,87 km)
Společenstvo prstenu Říčany
349.
Alex Miroslav Frediani
Alex Miroslav Frediani
České Budějovice
109.63 194 018 m (194,02 km)
5.C České Budějovice
350.
Davis Matys
Davis Matys
Otaslavice
109.30 221 737 m (221,74 km)
Chleba Vranovice-Kelčice