Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1.
JirkaStory
JirkaStory
Říčany
1158.93 1 207 633 m (1 207,63 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Volňáci Kolín
2.
Šedivák
Šedivák
Velké Popovice
551.79 449 100 m (449,10 km)
3.
Luboš Maňas
Luboš Maňas
Velké Popovice
467.25 382 265 m (382,27 km)
4.
Jiří Taimar
Jiří Taimar
Březí
463.94 462 786 m (462,79 km)
10 000 kroku PRO Mecholupy Praha Dolní Měcholupy
5.
Dana Denková
Dana Denková
Velké Popovice
447.17 334 200 m (334,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
6.
Nela Mazakianová
Nela Mazakianová
Svojetice
444.43 260 820 m (260,82 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD-Praha 2-OŘ Girls from Přípotoční Říčany
7.
Martin Glogar
Martin Glogar
Říčany
439.19 327 040 m (327,04 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
O2 Discovery walking Praha 11
8.
Michal Novák
Michal Novák
Petříkov
424.47 469 420 m (469,42 km)
9.
Michal Drahoš
Michal Drahoš
Říčany
421.73 399 722 m (399,72 km)
Bylo nás 5 x 2 Prostějov
10.
Patrik NAUŠ
Patrik NAUŠ
Tehov
415.50 394 115 m (394,12 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - The Best of ZAPU Kutná Hora
11.
Tomáš Pýcha
Tomáš Pýcha
Mukařov
403.27 320 986 m (320,99 km)
12.
Iris Iris
Iris Iris
Všestary
394.90 259 812 m (259,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Region Praha 2 - Stonožky Beroun
13.
Jitka Havránková
Jitka Havránková
Tehov
379.66 506 654 m (506,65 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - The Best of ZAPU Kutná Hora
14.
Václav Jiráček
Václav Jiráček
Strančice
370.24 297 565 m (297,57 km)
Hustej tým ze Strančic Říčany
15.
Chybka
Chybka
Všestary
366.74 268 779 m (268,78 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
16.
Stanislav Hrnčíř
Stanislav Hrnčíř
Vyžlovka
348.71 309 366 m (309,37 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Společenstvo prstenu Říčany
17.
Hana Hroudová
Hana Hroudová
Struhařov
348.32 327 258 m (327,26 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
18.
Andrea Wedlová
Andrea Wedlová
Sulice
340.16 337 415 m (337,42 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Rychlošlapky Praha 20
19.
Hana JIRÁČKOVÁ
Hana JIRÁČKOVÁ
Strančice
333.98 326 472 m (326,47 km)
Hustej tým ze Strančic Říčany
20.
Irena Landová
Irena Landová
Strančice
319.42 460 325 m (460,33 km)
Hustej tým ze Strančic Říčany
21.
Marcela Homolková
Marcela Homolková
Kostelec nad Černými lesy
319.40 418 622 m (418,62 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
O2 D.C. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
22.
Ivana Jančíková
Ivana Jančíková
Mirošovice
318.80 194 610 m (194,61 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
23.
Darina Michtová
Darina Michtová
Petříkov
308.78 430 936 m (430,94 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - The Best of ZAPU Kutná Hora
24.
Klara Mandikova
Klara Mandikova
Strančice
304.68 295 642 m (295,64 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Hustej tým ze Strančic Říčany
25.
Iveta Šindelářová
Iveta Šindelářová
Tehovec
287.94 288 198 m (288,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD - Praha 1 - Marušky berušky Praha 1
26.
Kateřina Šedová
Kateřina Šedová
Světice
278.14 226 092 m (226,09 km)
VYŠŠÍ CÍLE Český Brod
27.
Lenka Havelková
Lenka Havelková
Struhařov
277.38 453 330 m (453,33 km)
Hvězdy z benešovské knihovny Benešov
28.
Kateřina Štěpánková
Kateřina Štěpánková
Ondřejov
276.78 215 197 m (215,20 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Super Šlápoty Ústí nad Labem
29.
Vlasta Hamplová
Vlasta Hamplová
Strančice
270.53 256 283 m (256,28 km)
Hustej tým ze Strančic Říčany
30.
Henrieta Martinčová
Henrieta Martinčová
Kamenice
267.54 196 494 m (196,49 km)
Za Život 90-tým1 Praha 1
31.
Martina Šedivá
Martina Šedivá
Tehov
266.52 373 660 m (373,66 km)
More Steps More Fun Kladno
32.
Szabados
Szabados
Louňovice
266.19 341 977 m (341,98 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Etrémní Experti Praha 22
33.
Jana Koukolová
Jana Koukolová
Senohraby
261.62 401 228 m (401,23 km)
34.
Patrik Rubaninský
Patrik Rubaninský
Sulice
257.43 215 508 m (215,51 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Pěšáci Běžáci Děčín
35.
Kristýna Novotna
Kristýna Novotna
Říčany
253.42 231 700 m (231,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
MC Vysocina2 Brno
36.
Jakub Švejda
Jakub Švejda
Říčany
234.66 319 407 m (319,41 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP- Nevím,dál Praha 19
37.
Tomas Krestak
Tomas Krestak
Říčany
233.68 194 165 m (194,17 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
38.
Roman Černý
Roman Černý
Babice
229.81 252 599 m (252,60 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Surikaty SME Praha 10
39.
Olousik
Olousik
Říčany
220.98 310 394 m (310,39 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
40.
Verča Košťáková
Verča Košťáková
Říčany
219.15 339 848 m (339,85 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP - Červená A Říčany
41.
Veronika Čumpelíková
Veronika Čumpelíková
Říčany
216.54 301 341 m (301,34 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV ZLATÍČKA Praha 9
42.
Monika Bayerová
Monika Bayerová
Hrusice
213.57 236 432 m (236,43 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Compliance frčí Praha 5
43.
Lucie Sochůrková
Lucie Sochůrková
Strančice
206.90 266 496 m (266,50 km)
Hustej tým ze Strančic Říčany
44.
Tomas Firbach
Tomas Firbach
Mnichovice
196.58 254 549 m (254,55 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Harfa šlape Praha 9
45.
Izabella Halla
Izabella Halla
Říčany
185.35 223 910 m (223,91 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČD-Praha 2-OŘ Girls from Přípotoční Říčany
46.
Eliška Kaňová
Eliška Kaňová
Nupaky
177.21 212 296 m (212,30 km)
PROJDEME VŠE Most
47.
Barbora Valuchová
Barbora Valuchová
Ondřejov
169.05 154 157 m (154,16 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
Za Život 90- Tým 2 Praha 1
48.
Irena Zemanková
Irena Zemanková
Vlkančice
153.40 195 003 m (195,00 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP-Surikaty SME Praha 10
49.
Ivo Hawiger
Ivo Hawiger
Tehov
132.97 101 662 m (101,66 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
GČP- Nevím,dál Praha 19
50.
David Mužík
David Mužík
Říčany
124.07 175 770 m (175,77 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví