Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
15601.
Miloslav Danda
Miloslav Danda
Louny
9.00 7 681 m (7,68 km)
15602.
Ondřej Janečka
Ondřej Janečka
Mistřice
8.94 14 835 m (14,84 km)
Rekordman
1.P Kdo ví, ten ví Uherské Hradiště
15603.
David Fajta
David Fajta
Turnov
8.89 20 330 m (20,33 km)
15604.
primátor
primátor
Most
8.89 19 757 m (19,76 km)
Vedení města Mostu Most
15605.
Natalie Medkova
Natalie Medkova
Chrudim
8.88 27 504 m (27,50 km)
Rekordman
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
15606.
Veronika Vrbová
Veronika Vrbová
Prostějov
8.85 21 921 m (21,92 km)
15607.
Pepa Hasík
Pepa Hasík
Zlín
8.84 8 602 m (8,60 km)
Světový den kreativity a inovací
3.E Eso peso Uherské Hradiště
15608.
Beáta Velner
Beáta Velner
Praha 9
8.78 22 600 m (22,60 km)
Rekordman
Doktor Frankenstein Praha 9
15609.
Kateřina Motlová
Kateřina Motlová
Vápenný Podol
8.78 19 084 m (19,08 km)
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
15610.
Marie Trtková
Marie Trtková
Uherský Brod
8.75 20 670 m (20,67 km)
15611.
Julie Slavíková
Julie Slavíková
Prostějov
8.64 24 152 m (24,15 km)
Rekordman
CMG sekunda Prostějov
15612.
Anežka Kudrnová
Anežka Kudrnová
Jaroměř
8.54 14 898 m (14,90 km)
15613.
Amélie Horká
Amélie Horká
Frýdek-Místek
8.41 28 197 m (28,20 km)
15614.
TomasS
TomasS
Prostějov
8.41 8 516 m (8,52 km)
KRASObombičky Prostějov
15615.
Marie Machová
Marie Machová
Domažlice
8.40 12 319 m (12,32 km)
Rekordman
15616.
Liliia Savelo
Liliia Savelo
Ústí nad Labem
8.39 20 330 m (20,33 km)
15617.
Soňa Krátká
Soňa Krátká
Jihlava
8.39 7 693 m (7,69 km)
15618.
Šteffy
Šteffy
Nýřany
8.37 8 800 m (8,80 km)
Bakaláři Plzeň Plzeň
15619.
Aneta Pánková
Aneta Pánková
Karlovy Vary
8.35 7 698 m (7,70 km)
GČP-Náborová stononožka Brno
15620.
Žaneta Liehrová
Žaneta Liehrová
Hejnice
8.35 8 400 m (8,40 km)
15621.
Ondřej Zbránek
Ondřej Zbránek
Uherské Hradiště
8.34 23 728 m (23,73 km)
15622.
Jolana Mizerová
Jolana Mizerová
Zubří
8.33 13 703 m (13,70 km)
TJ Lesana Zubří 🤾🏼‍♀️ Zubří
15623.
Lucie Kalousková
Lucie Kalousková
Lysá nad Labem
8.32 9 070 m (9,07 km)
15624.
Šárka Haplová
Šárka Haplová
Hošťálková
8.25 12 346 m (12,35 km)
Rekordman
9. B Vsetín Kalipovi Vsetín
15625.
Nazar Bilej
Nazar Bilej
Ústí nad Labem
8.23 22 666 m (22,67 km)
15626.
Stanislava Korychova
Stanislava Korychova
Chodov
8.23 7 056 m (7,06 km)
15627.
Tereza Sýkorová
Tereza Sýkorová
Most
8.22 24 090 m (24,09 km)
Rekordman
Třída 1. C - Diplomka Most
15628.
Dominika Marešová
Dominika Marešová
Praha 6
8.21 20 617 m (20,62 km)
Rekordman
Světový den zdraví
6.A chodí! Praha 6
15629.
Jitka Baranová
Jitka Baranová
Lučice
8.19 6 190 m (6,19 km)
15630.
Petr Kalivoda
Petr Kalivoda
Boršice
8.18 21 472 m (21,47 km)
Rekordman
Světový den zdraví
MD Uherské Hradiště
15631.
Šimon Zlámal
Šimon Zlámal
Fulnek
8.16 31 051 m (31,05 km)
Už zase;) Fulnek
15632.
Hana Gajdušková
Hana Gajdušková
Zlín
8.14 10 347 m (10,35 km)
15633.
Honzik Šoulák
Honzik Šoulák
Frenštát pod Radhoštěm
8.14 12 689 m (12,69 km)
15634.
Stanislav Vodný
Stanislav Vodný
Korytná
8.13 23 773 m (23,77 km)
Rekordman
ME Za Alejí Uherské Hradiště
15635.
Dominik Čihal
Dominik Čihal
Neděliště
8.09 8 341 m (8,34 km)
15636.
Klára Pietrak Holomečková
Klára Pietrak Holomečková
Loukovec
8.04 12 250 m (12,25 km)
15637.
Keneu
Keneu
Adamov
7.99 9 200 m (9,20 km)
15638.
Sisi _01  Sofi
Sisi _01 Sofi
Vidov
7.98 20 815 m (20,82 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Páťáci z Rožnova České Budějovice
15639.
karolina ostadalova
karolina ostadalova
Šumperk
7.96 11 262 m (11,26 km)
8.A Sluneční Šumperk
15640.
Terezie Langerová
Terezie Langerová
Šumperk
7.96 22 717 m (22,72 km)
Rekordman
8.B Sluneční Šumperk
15641.
Tomáš Hrabec
Tomáš Hrabec
Šumperk
7.94 15 774 m (15,77 km)
Světový den kreativity a inovací
8.B Sluneční Šumperk
15642.
Kuze.lina
Kuze.lina
Lysá nad Labem
7.92 15 383 m (15,38 km)
15643.
Zuzana Slezáková
Zuzana Slezáková
Kopřivnice
7.90 6 971 m (6,97 km)
15644.
Pavel Zajíc
Pavel Zajíc
Lomnice nad Popelkou
7.89 22 448 m (22,45 km)
Rekordman
8.B Lomnice nad Popelkou
15645.
Vrňáková
Vrňáková
Benešov
7.88 10 000 m (10,00 km)
15646.
Adéla Anna Kneiflová
Adéla Anna Kneiflová
Jičín
7.84 17 012 m (17,01 km)
15647.
Lukáš Výrava
Lukáš Výrava
Dlouhý Most
7.84 27 300 m (27,30 km)
Rekordman
8.B plyšáčci Hodkovice nad Mohelkou
15648.
Matyáš Němec
Matyáš Němec
Jestřebí
7.83 11 630 m (11,63 km)
Boženka 6.C Zábřeh
15649.
Vojtěch Hýbl
Vojtěch Hýbl
Otaslavice
7.80 25 913 m (25,91 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
6. třída Prostějov
15650.
Karel Bilčík
Karel Bilčík
Ostrava
7.79 24 672 m (24,67 km)