Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
15001.
E1za
E1za
Otaslavice
27.06 60 181 m (60,18 km)
Rekordman
4. třída Prostějov
15002.
Josef Pohanka
Josef Pohanka
Bílovice
26.91 68 224 m (68,22 km)
Fitnesáci Uherské Hradiště
15003.
Nikolka tříkolka
Nikolka tříkolka
Jičín
26.89 83 244 m (83,24 km)
Rychlí šneci :-) Jičín
15004.
Hana Markovcová
Hana Markovcová
Český Krumlov
26.88 21 837 m (21,84 km)
15005.
Olga ŠANDOVÁ
Olga ŠANDOVÁ
Praha 5
26.85 27 700 m (27,70 km)
15006.
Daria Lavryshyn
Daria Lavryshyn
Ústí nad Labem
26.83 72 126 m (72,13 km)
Rekordman
Krokař
Mezinárodní den památek a sídel
Nová - Komenští Ústí nad Labem
15007.
Kristýna_94
Kristýna_94
Grymov
26.83 50 193 m (50,19 km)
15008.
Zoe Součková
Zoe Součková
Lochenice
26.80 44 597 m (44,60 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
6. třída ZŠ Předměřice n. L. Hradec Králové
15009.
Lauricie
Lauricie
Chýně
26.64 18 137 m (18,14 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
8.B Cestovatelé z Chýně Chýně
15010.
Tobiáš Prochazka
Tobiáš Prochazka
Otaslavice
26.63 42 000 m (42,00 km)
Rekordman
osmá Otaslavice Prostějov
15011.
Jana Pokorná
Jana Pokorná
České Budějovice
26.62 48 687 m (48,69 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Šlapáci vol. 3 České Budějovice
15012.
Jakub Ondrák
Jakub Ondrák
Šternberk
26.61 39 824 m (39,82 km)
DemiSekta Šternberk
15013.
Matyas Pálenik
Matyas Pálenik
Kralice na Hané
26.58 90 733 m (90,73 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
WalkMen 9.A Prostějov
15014.
Ivana Hrazdírová
Ivana Hrazdírová
Svitávka
26.57 33 188 m (33,19 km)
15015.
Jakub Kraus
Jakub Kraus
Olomouc
26.54 61 828 m (61,83 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Ty první ponorky (oreomňam) Olomouc
15016.
Houbiczka
Houbiczka
Praha 19
26.43 40 996 m (41,00 km)
15017.
Olga Suchkova
Olga Suchkova
Ostrava
26.41 50 120 m (50,12 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
GČD - Frýdecká lvíčata Ostrava
15018.
Tereza Kroužková
Tereza Kroužková
Týnec nad Sázavou
26.40 29 863 m (29,86 km)
15019.
Tereza Vavřikova
Tereza Vavřikova
Grygov
26.39 56 408 m (56,41 km)
Rekordman
Světový den zdraví
OM2-2024 Olomouc
15020.
Simona Ondrová
Simona Ondrová
Pátek
26.30 27 782 m (27,78 km)
15021.
Kateřina Dobiášová
Kateřina Dobiášová
Liberec
26.29 25 879 m (25,88 km)
15022.
Mery1983
Mery1983
Růžďka
26.27 37 600 m (37,60 km)
Rekordman
15023.
Tereza Cílečková
Tereza Cílečková
Krnov
26.25 31 612 m (31,61 km)
15024.
Zdeněk Havlíček
Zdeněk Havlíček
Praha 8
26.22 41 170 m (41,17 km)
OMRON-FAE Praha 14
15025.
Martina Javůrková
Martina Javůrková
Ostrava
26.18 48 668 m (48,67 km)
15026.
Vladimira Pospíšilová
Vladimira Pospíšilová
Olomouc
26.16 18 071 m (18,07 km)
15027.
Denis Táslar
Denis Táslar
Most
26.08 73 034 m (73,03 km)
Rekordman
Krokař
Fajn třída Most
15028.
Marie Vaňková
Marie Vaňková
Praha 21
26.01 36 257 m (36,26 km)
Společně4.5.Montessori2 Praha 21
15029.
Koubič
Koubič
Nevratice
25.97 84 330 m (84,33 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
3.D Jičín
15030.
Piba
Piba
Dyje
25.96 22 500 m (22,50 km)
15031.
Dáša Kubínková
Dáša Kubínková
Čepí
25.93 17 279 m (17,28 km)
15032.
Ludmila Brzicova
Ludmila Brzicova
Ostrava
25.91 20 630 m (20,63 km)
15033.
Rudolf Wetzl
Rudolf Wetzl
Most
25.90 25 704 m (25,70 km)
15034.
Barbora Tirdilová
Barbora Tirdilová
Most
25.88 72 958 m (72,96 km)
Rekordman
Krokař
Rychlí šneci Most
15035.
Maxmilián Prokop Rosík
Maxmilián Prokop Rosík
Strážnice
25.88 74 934 m (74,93 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Pěšáci 1.E Uherské Hradiště
15036.
Jan Lipovský
Jan Lipovský
Prostějov
25.85 55 111 m (55,11 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
15037.
Nikol Růžičková
Nikol Růžičková
Velká Bíteš
25.80 62 686 m (62,69 km)
Mimoni Velká Bíteš
15038.
Jan Klančík
Jan Klančík
Sviadnov
25.73 41 258 m (41,26 km)
15039.
Jiří Kalous
Jiří Kalous
Boseň
25.71 32 743 m (32,74 km)
Rychle a zběsile Lomnice nad Popelkou
15040.
Nikča98
Nikča98
Krnov
25.69 54 400 m (54,40 km)
15041.
Alice Hromčíková
Alice Hromčíková
Kutná Hora
25.68 52 100 m (52,10 km)
15042.
Foxíci
Foxíci
Ruprechtov
25.68 21 457 m (21,46 km)
15043.
Veronika Feistelová
Veronika Feistelová
Předměřice nad Labem
25.68 55 295 m (55,30 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Prvňáčci Hradec Králové
15044.
Matěj Houška
Matěj Houška
Chýně
25.64 63 382 m (63,38 km)
15045.
Josefína Veselá
Josefína Veselá
Jičín
25.59 55 338 m (55,34 km)
15046.
Thomas Kohout
Thomas Kohout
Frýdek-Místek
25.58 41 011 m (41,01 km)
Rekordman
Frajeři z pětky Frýdek-Místek
15047.
Ivana Surmařová
Ivana Surmařová
Brno
25.55 49 566 m (49,57 km)
15048.
Milena Majdišová
Milena Majdišová
Citov
25.50 26 353 m (26,35 km)
15049.
Veronika Vaňková
Veronika Vaňková
Rozdrojovice
25.49 28 299 m (28,30 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Martinovic TOP STARS Kuřim
15050.
Matouš Hanus
Matouš Hanus
Praha Nebušice
25.48 71 530 m (71,53 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Krokujeme s 5.A Praha Nebušice