Jednotlivci

Děti
Dospělí
BMI pod 25
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
7001.
Tereza Vavřikova
Tereza Vavřikova
Grygov
26.39 56 408 m (56,41 km)
Rekordman
Světový den zdraví
OM2-2024 Olomouc
7002.
Mery1983
Mery1983
Růžďka
26.27 37 600 m (37,60 km)
Rekordman
7003.
Zdeněk Havlíček
Zdeněk Havlíček
Praha 8
26.22 41 170 m (41,17 km)
OMRON-FAE Praha 14
7004.
Martina Javůrková
Martina Javůrková
Ostrava
26.18 48 668 m (48,67 km)
7005.
Denis Táslar
Denis Táslar
Most
26.08 73 034 m (73,03 km)
Rekordman
Krokař
Fajn třída Most
7006.
Koubič
Koubič
Nevratice
25.97 84 330 m (84,33 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
3.D Jičín
7007.
Barbora Tirdilová
Barbora Tirdilová
Most
25.88 72 958 m (72,96 km)
Rekordman
Krokař
Rychlí šneci Most
7008.
Maxmilián Prokop Rosík
Maxmilián Prokop Rosík
Strážnice
25.88 74 934 m (74,93 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Pěšáci 1.E Uherské Hradiště
7009.
Jan Lipovský
Jan Lipovský
Prostějov
25.85 55 111 m (55,11 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
7010.
Nikol Růžičková
Nikol Růžičková
Velká Bíteš
25.80 62 686 m (62,69 km)
Mimoni Velká Bíteš
7011.
Jan Klančík
Jan Klančík
Sviadnov
25.73 41 258 m (41,26 km)
7012.
Nikča98
Nikča98
Krnov
25.69 54 400 m (54,40 km)
7013.
Alice Hromčíková
Alice Hromčíková
Kutná Hora
25.68 52 100 m (52,10 km)
7014.
Veronika Feistelová
Veronika Feistelová
Předměřice nad Labem
25.68 55 295 m (55,30 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Prvňáčci Hradec Králové
7015.
Matěj Houška
Matěj Houška
Chýně
25.64 63 382 m (63,38 km)
7016.
Josefína Veselá
Josefína Veselá
Jičín
25.59 55 338 m (55,34 km)
7017.
Thomas Kohout
Thomas Kohout
Frýdek-Místek
25.58 41 011 m (41,01 km)
Rekordman
Frajeři z pětky Frýdek-Místek
7018.
Ivana Surmařová
Ivana Surmařová
Brno
25.55 49 566 m (49,57 km)
7019.
Milena Majdišová
Milena Majdišová
Citov
25.50 26 353 m (26,35 km)
7020.
Veronika Vaňková
Veronika Vaňková
Rozdrojovice
25.49 28 299 m (28,30 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Martinovic TOP STARS Kuřim
7021.
Matouš Hanus
Matouš Hanus
Praha Nebušice
25.48 71 530 m (71,53 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Krokujeme s 5.A Praha Nebušice
7022.
Pavel Holan
Pavel Holan
Velké Popovice
25.42 57 497 m (57,50 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Název týmu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
7023.
Martina 🚶‍♀️
Martina 🚶‍♀️
Prostějov
25.38 35 009 m (35,01 km)
7024.
Sofie Barochova
Sofie Barochova
Lomnice nad Popelkou
25.36 74 273 m (74,27 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
6.C sportovka Lomnice nad Popelkou
7025.
Kristýna Šimková
Kristýna Šimková
Zábřeh
25.34 77 302 m (77,30 km)
7026.
Adéla Vyskočilová
Adéla Vyskočilová
Praha Vinoř
25.25 66 361 m (66,36 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Standa a jeho banda Říčany
7027.
Šárka Broukalová
Šárka Broukalová
Fulnek
25.25 36 600 m (36,60 km)
7028.
Nikol Svobodová
Nikol Svobodová
Žlutava
25.21 68 286 m (68,29 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
žáci sš filmová, Zlín Zlín
7029.
Simona Svobodová
Simona Svobodová
Klešice
25.13 42 394 m (42,39 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Levínčata Chrudim
7030.
Martin Sršeň
Martin Sršeň
Uherské Hradiště
25.08 20 317 m (20,32 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
MD Uherské Hradiště
7031.
Alena Patočková
Alena Patočková
Světlá nad Sázavou
24.99 56 626 m (56,63 km)
7032.
Dominika Kornová
Dominika Kornová
Holany
24.95 38 871 m (38,87 km)
7033.
David Jan Jírů
David Jan Jírů
Jičín
24.94 106 437 m (106,44 km)
Rekordman
Krokař
Snažílkové Jičín
7034.
Pavlína Liscová
Pavlína Liscová
Praha 1
24.78 69 281 m (69,28 km)
PCT - (OR)iginál Praha 8
7035.
Tomáš Chmela
Tomáš Chmela
Slavičín
24.71 44 300 m (44,30 km)
7036.
Julie Gallová
Julie Gallová
Uherské Hradiště
24.67 54 492 m (54,49 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den kreativity a inovací
MD Uherské Hradiště
7037.
Honzík Musil
Honzík Musil
Nová Hradečná
24.59 67 630 m (67,63 km)
7038.
Nela Sviteková
Nela Sviteková
Velká Bystřice
24.59 51 925 m (51,93 km)
7039.
Brambora⭐
Brambora⭐
Most
24.37 33 219 m (33,22 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
4.C Arbesovka Most
7040.
Dominika Střílková
Dominika Střílková
Valašské Meziříčí
24.37 59 481 m (59,48 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Světový den kreativity a inovací
7.B Valašské Meziříčí
7041.
Ivo Veselý
Ivo Veselý
Praha 4
24.36 58 957 m (58,96 km)
7042.
Katerina F.
Katerina F.
Urbanice
24.32 45 369 m (45,37 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Prvňáčci Hradec Králové
7043.
Lukáš Buchar
Lukáš Buchar
Přezletice
24.23 77 163 m (77,16 km)
Rekordman
Krokař
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Standa a jeho banda Říčany
7044.
Nuttelka
Nuttelka
Říčany
24.21 70 320 m (70,32 km)
7045.
Ema Bublíková
Ema Bublíková
Uherské Hradiště
24.17 49 323 m (49,32 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
6.A UNESCO Uherské Hradiště
7046.
Lopy
Lopy
Stará Huť
24.16 38 929 m (38,93 km)
MFK Dobříš - U10 Dobříš
7047.
Jan Kefurt
Jan Kefurt
Praha 1
24.15 37 569 m (37,57 km)
7048.
Jan Herynek
Jan Herynek
Dobříš
24.01 52 110 m (52,11 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Oktáva dream team Dobříš
7049.
Mariana Grygarová
Mariana Grygarová
Šumperk
23.99 71 436 m (71,44 km)
Rekordman
Krokař
9.A Sluneční Šumperk
7050.
Lucie Blechová
Lucie Blechová
Praha 4
23.97 28 549 m (28,55 km)