Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
1.
Jan Ďuris
Jan Ďuris
Semily
568.69 760 408 m (760,41 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
TECH Ontex Mladá Boleslav
2.
Daniel Michalec
Daniel Michalec
Semily
529.76 588 522 m (588,52 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den stromů
Chodící svozáci Ontex Semily
3.
Jan Novotný
Jan Novotný
Semily
443.97 616 987 m (616,99 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Multiaktivita
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Chodící svozáci Ontex Semily
4.
hykacu
hykacu
Košťálov
419.41 313 205 m (313,21 km)
5.
AniraD
AniraD
Semily
395.53 361 554 m (361,55 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
6.
Vorel
Vorel
Bělá
344.91 166 166 m (166,17 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
7.
Edita1
Edita1
Semily
340.37 250 758 m (250,76 km)
8.
Hanka Zellerová
Hanka Zellerová
Semily
336.14 420 100 m (420,10 km)
Ocún Mnichovo Hradiště
9.
Fikca
Fikca
Jesenný
334.86 261 070 m (261,07 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
10.
Bobik1976
Bobik1976
Košťálov
330.75 301 620 m (301,62 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Nekonečné kroky Milevsko
11.
DaKaR
DaKaR
Košťálov
328.37 248 211 m (248,21 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
12.
Andrea Szabó
Andrea Szabó
Slaná
320.38 196 691 m (196,69 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
SC team Ontex Liberec
13.
B. P.
B. P.
Semily
270.94 258 771 m (258,77 km)
14.
Iva Macháčková
Iva Macháčková
Chuchelna
247.76 277 670 m (277,67 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Osobní výzva
Den duševního zdraví
Den stromů
Morčata na útěku Turnov
15.
BarbuchaJ
BarbuchaJ
Semily
216.14 281 133 m (281,13 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
16.
Jaroslav Matura
Jaroslav Matura
Semily
201.84 270 965 m (270,97 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
SC team Ontex Liberec
17.
LenkaKylda
LenkaKylda
Semily
172.81 223 670 m (223,67 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
18.
Jana Zemánková
Jana Zemánková
Vysoké nad Jizerou
156.38 186 713 m (186,71 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den duševního zdraví
Den stromů
ŠBV - Deluxe Neratovice
19.
Filip Žalský
Filip Žalský
Bělá
136.05 341 007 m (341,01 km)
OG4G Nová Paka
20.
Patrik von seydlitz
Patrik von seydlitz
Bělá
129.64 272 259 m (272,26 km)
Prima 2023 Turnov
21.
Lucie Šachlová
Lucie Šachlová
Nová Ves nad Popelkou
117.49 88 368 m (88,37 km)
HRaběnky Jilemnice
22.
Kateřina Maturová
Kateřina Maturová
Semily
114.84 173 778 m (173,78 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
23.
Ája K.
Ája K.
Semily
101.49 133 044 m (133,04 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
24.
Jana Riedlová
Jana Riedlová
Nová Ves nad Popelkou
101.34 154 003 m (154,00 km)
25.
Zuzana Krausová
Zuzana Krausová
Semily
86.07 177 112 m (177,11 km)
Prvák Turnov
26.
Kateřina Amchová
Kateřina Amchová
Háje nad Jizerou
64.37 93 367 m (93,37 km)
27.
Eliška Honcáková
Eliška Honcáková
Háje nad Jizerou
51.68 110 733 m (110,73 km)
28.
Jakub Šikola
Jakub Šikola
Semily
31.86 86 487 m (86,49 km)
29.
Jakub Zajac
Jakub Zajac
Semily
31.82 48 418 m (48,42 km)
30.
Raduzo Dadrus
Raduzo Dadrus
Semily
16.24 13 986 m (13,99 km)
31.
Tereza Krausová
Tereza Krausová
Semily
11.33 41 496 m (41,50 km)
4.C Turnov
32.
Zdivočelý Vidlák
Zdivočelý Vidlák
Bělá
10.53 18 500 m (18,50 km)
Šlapky z Kundratic a okolí Semily
33.
Josef Lánský
Josef Lánský
Semily
0.00 0 m (0,00 km)
34.
Klára Filáková
Klára Filáková
Nová Ves nad Popelkou
0.00 0 m (0,00 km)
35.
marta Červenková
marta Červenková
Semily
0.00 0 m (0,00 km)