Jednotlivci

Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
15301.
Kateřina Šimlová
Kateřina Šimlová
Vyškov
17.36 34 839 m (34,84 km)
Rekordman
Světový den zdraví
15302.
Magda Matušů
Magda Matušů
Praha Satalice
17.36 46 412 m (46,41 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
Standa a jeho banda Říčany
15303.
Jana Koucká
Jana Koucká
Cheb
17.32 29 483 m (29,48 km)
15304.
Václav Soukup
Václav Soukup
Lysá nad Labem
17.32 15 352 m (15,35 km)
15305.
Mariana Vondrová
Mariana Vondrová
Valašské Meziříčí
17.31 37 486 m (37,49 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
Mezinárodní den památek a sídel
6.A Šafaříkova Valašské Meziříčí
15306.
Mikala
Mikala
Vyškov
17.30 30 100 m (30,10 km)
15307.
Michaela Pokorná
Michaela Pokorná
Praha 6
17.29 58 248 m (58,25 km)
Rekordman
Světový den zdraví
Rychlí šneci (6.B) Praha Nebušice
15308.
Báša Lauer
Báša Lauer
Praha 9
17.26 46 087 m (46,09 km)
Rekordman
Standa a jeho banda Říčany
15309.
Zuzana Čani
Zuzana Čani
Petřvald
17.25 25 000 m (25,00 km)
15310.
Michaela Krpálková
Michaela Krpálková
Jihlava
17.21 17 867 m (17,87 km)
Brána do toho šlape Jihlava
15311.
Jaroslav Kysilko
Jaroslav Kysilko
Praha 2
17.15 15 300 m (15,30 km)
15312.
Anna Králová
Anna Králová
Olomouc
17.14 50 000 m (50,00 km)
15313.
Monika Bartlová
Monika Bartlová
Uničov
17.14 20 176 m (20,18 km)
15314.
Kristyna Buřvalova
Kristyna Buřvalova
Nová Hradečná
17.10 22 590 m (22,59 km)
15315.
Jakub Ječmen
Jakub Ječmen
Krnov
17.09 55 113 m (55,11 km)
15316.
Mick
Mick
Tuhaň
17.09 49 245 m (49,25 km)
15317.
Aneta Graňáková
Aneta Graňáková
Hostašovice
17.08 37 181 m (37,18 km)
15318.
Lucie Krychtálková
Lucie Krychtálková
Prostějov
17.06 16 237 m (16,24 km)
15319.
Matěj Kohoutek
Matěj Kohoutek
Praha 5
17.04 48 844 m (48,84 km)
15320.
Radka Fluksová
Radka Fluksová
Kopřivnice
17.03 13 100 m (13,10 km)
15321.
Magdaléna Bernatíková
Magdaléna Bernatíková
Prostějov
16.96 48 519 m (48,52 km)
Rekordman
CMG Z6 Prostějov
15322.
Alena Pluskalová
Alena Pluskalová
Slatinice
16.92 33 050 m (33,05 km)
Rekordman
Třída A1 Lipník nad Bečvou
15323.
Martin Špaček
Martin Špaček
Oslavany
16.92 41 324 m (41,32 km)
Rekordman
Světový den kreativity a inovací
BÉčáci_3 Oslavany
15324.
Anežka :)
Anežka :)
Praha 8
16.82 55 267 m (55,27 km)
15325.
Antonín Kostiha
Antonín Kostiha
Kyjov
16.82 32 746 m (32,75 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
GČD - Step by Step Kyjov
15326.
Katarina Pižlova
Katarina Pižlova
Hradec Králové
16.82 14 000 m (14,00 km)
15327.
Jan Stanovský
Jan Stanovský
Krnov
16.80 17 780 m (17,78 km)
15328.
Lucie Urbaníková
Lucie Urbaníková
Slavičín
16.78 28 050 m (28,05 km)
15329.
Jonáš Laibner
Jonáš Laibner
Valašské Meziříčí
16.76 52 419 m (52,42 km)
Rekordman
7.B Valašské Meziříčí
15330.
Jana Pavlová
Jana Pavlová
Třebíč
16.75 15 000 m (15,00 km)
15331.
Lucy Šindelářová
Lucy Šindelářová
Pěčnov
16.75 35 037 m (35,04 km)
15332.
Dominik Chymčák
Dominik Chymčák
Tábor
16.71 56 501 m (56,50 km)
15333.
Velkej Tonda
Velkej Tonda
Prostějov
16.71 44 237 m (44,24 km)
Rekordman
ZŠ Melantrichova 6.A Prostějov
15334.
AnetkaLap
AnetkaLap
Praha 9
16.62 16 600 m (16,60 km)
15335.
Vašek Baroch
Vašek Baroch
Stružinec
16.62 50 825 m (50,83 km)
Rekordman
Mezinárodní den památek a sídel
6.B Lomnice nad Popelkou
15336.
Denis Huljar
Denis Huljar
Prostějov
16.61 33 453 m (33,45 km)
15337.
Viktorie Ambrosová
Viktorie Ambrosová
Otaslavice
16.58 52 958 m (52,96 km)
Rekordman
Světový den zdraví
9. třída Vranovice-Kelčice
15338.
Martina Čepánová
Martina Čepánová
Příbram
16.55 17 325 m (17,33 km)
15339.
Michaela Valášková
Michaela Valášková
Šumperk
16.51 21 047 m (21,05 km)
Světový den zdraví
7.B Sluneční Šumperk
15340.
Marie Myšková
Marie Myšková
Lomnice nad Popelkou
16.49 37 927 m (37,93 km)
Pravidelnost
Světový den zdraví
8.B Lomnice nad Popelkou
15341.
Černy
Černy
Příbram
16.46 16 631 m (16,63 km)
15342.
Lenka Mikulášková
Lenka Mikulášková
Bohuslávky
16.44 19 519 m (19,52 km)
15343.
Zdeňka Bartošová
Zdeňka Bartošová
Mladá Vožice
16.43 14 488 m (14,49 km)
15344.
Sába82
Sába82
Sázavka
16.40 25 523 m (25,52 km)
15345.
Tomáš Jiránek
Tomáš Jiránek
Jičín
16.40 37 305 m (37,31 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
MOA-2C Jičín
15346.
petr maly
petr maly
Heřmanův Městec
16.36 41 400 m (41,40 km)
Rekordman
8.D to "rozjede" :-) Chrudim
15347.
M1ch4l
M1ch4l
Frýdek-Místek
16.31 29 009 m (29,01 km)
Pravidelnost
Mezinárodní den památek a sídel
Světový den kreativity a inovací
Frajeři z pětky Frýdek-Místek
15348.
Sára Babišová
Sára Babišová
Nová Hradečná
16.30 34 334 m (34,33 km)
15349.
Ema Alvado
Ema Alvado
Hranice
16.29 36 100 m (36,10 km)
Rekordman
Pravidelnost
Světový den zdraví
M.A.S.H. 1399 Hranice
15350.
Jolana Jordánová
Jolana Jordánová
Slavičín
16.18 36 300 m (36,30 km)