Děti
Dospělí
Podle BMI
Podle aktivit
Pracovníci ve skladech a obchodech
# |
Uživatel
|
Počet bodů
|
Celková vzdálenost
|
Odznaky | Týmy |
---|---|---|---|---|---|
51. |
Jana Mrázová
Lažiště
|
197.15 | 227 131 m (227,13 km) |
|
|
52. |
Prétaa
Olomouc
|
194.20 | 330 217 m (330,22 km) |
|
Limitovaná edice Olomouc |
53. |
Kristýna Bublíková
Karlovy Vary
|
190.50 | 243 056 m (243,06 km) |
|
Karlovarští knedlíčci Karlovy Vary |
54. |
Rudik
Most
|
189.60 | 149 967 m (149,97 km) |
|
|
55. |
Jan Sohr
Krnov
|
181.77 | 363 518 m (363,52 km) |
|
|
56. |
Plamík
Most
|
181.22 | 223 755 m (223,76 km) |
|
|
57. |
Michal Horáček
Olomouc
|
175.07 | 284 876 m (284,88 km) |
|
Limitovaná edice Olomouc |
58. |
Michaela Jandová
Bílovice
|
172.16 | 263 944 m (263,94 km) |
|
Galvanica Uherské Hradiště |
59. |
Kuci22
Kopřivnice
|
162.50 | 368 333 m (368,33 km) |
|
|
60. |
Miluška 72
Most
|
156.81 | 93 845 m (93,85 km) |
|
|
61. |
domcicak
Most
|
151.83 | 129 418 m (129,42 km) |
|
|
62. |
Michal Dlouhý
Praha 12
|
150.49 | 86 971 m (86,97 km) |
|
EDW skladníci Mělník |
63. |
Monika Platilová
Benešov
|
141.24 | 219 348 m (219,35 km) |
|
Vlci Benešov |
64. |
Oliver Kubáň
Frýdek-Místek
|
139.03 | 306 211 m (306,21 km) |
|
|
65. |
Z.d.e.n.u.l.k.a
Velehrad
|
137.14 | 253 642 m (253,64 km) |
|
Mašiny Uherské Hradiště |
66. |
Bayern
Dobříš
|
137.02 | 101 121 m (101,12 km) |
|
|
67. |
Petra Šimková
Staré Město
|
134.50 | 137 417 m (137,42 km) |
|
|
68. |
Kateřina Drmolová
Nový Jičín
|
134.40 | 111 884 m (111,88 km) |
|
|
69. |
Vendulka
Benešov
|
113.73 | 225 764 m (225,76 km) |
|
Šímovky Benešov |
70. |
tynan
Plzeň
|
98.62 | 106 280 m (106,28 km) |
|
|
71. |
Lukáš Ostarek
Krnov
|
71.04 | 75 828 m (75,83 km) |
|
|
72. |
Plankton 🦎
Novosedlice
|
70.10 | 133 609 m (133,61 km) |
|
Dvounožky Teplice |
73. |
Lucie Zbořilová
Jihlava
|
46.99 | 50 884 m (50,88 km) |
|
|
74. |
buchta od olinky
Nová Bystřice
|
39.49 | 90 388 m (90,39 km) |
|
EP2 Tábor |
75. |
Reinmann
Vracov
|
33.05 | 80 168 m (80,17 km) |
|
SŠlapkGy Brno |
76. |
Houbiczka
Praha 19
|
26.43 | 40 996 m (41,00 km) |
|
|
77. |
Jenda sporťák
Kralupy nad Vltavou
|
20.56 | 20 000 m (20,00 km) |
|
|
78. |
Lenka Prokopová
Mnichovo Hradiště
|
19.03 | 22 484 m (22,48 km) |
|
|
79. |
Jana Pavlová
Třebíč
|
16.75 | 15 000 m (15,00 km) |
|
|
80. |
Radka1977
Polešovice
|
11.78 | 9 253 m (9,25 km) |
|
|
81. |
Dadka
Olomouc - Chomoutov
|
0.00 | 108 837 m (108,84 km) |
|
|
82. |
Erinyie
Frýdek-Místek
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
83. |
Kateřina Hanušová
Kluky
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
84. |
kyselka
Krnov
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
85. |
Markéta Holoušová
Olomouc
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
86. |
Michaela Petříková
Stod
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
87. |
Pomněnka
Plzeň
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
88. |
Préta
Olomouc
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
89. |
snekouniva
Traplice
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|
|
90. |
Věra Hajdankova
Most
|
0.00 | 0 m (0,00 km) |
|