Jednotlivci

Děti
Dospělí 41-64
Podle BMI
Podle aktivit
Ostatní
Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Týmy
601.
Michaela Hozakova
Michaela Hozakova
Opava
46.98 45 377 m (45,38 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČD - Moravskoslezský region - Zubaté ŽÁBY Hlučín
602.
Renáta Opichalová
Renáta Opichalová
Uničov
46.87 66 992 m (66,99 km)
Rekordman
Pravidelnost
603.
Adéla Grossová
Adéla Grossová
Praha 7
46.79 83 476 m (83,48 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
EPH Walkers Praha 7
604.
To nedám
To nedám
Tábor
46.79 40 805 m (40,81 km)
Rekordman
Srdce pro Tábor Tábor
605.
Draha
Draha
Třebíč
46.78 49 090 m (49,09 km)
606.
Ondřej Johannis
Ondřej Johannis
Kolín
46.76 72 459 m (72,46 km)
607.
Eva Jahůdka
Eva Jahůdka
Kratochvilka
46.75 53 436 m (53,44 km)
Rekordman
Pravidelnost
Dobrej Špacír Rosice
608.
Zuzana Trepešová
Zuzana Trepešová
Most
46.62 33 740 m (33,74 km)
Rekordman
Pravidelnost
Trepešky Most
609.
Martina Kavříková
Martina Kavříková
Humpolec
46.61 56 259 m (56,26 km)
Rekordman
M tym Humpolec
610.
Petr Strnadel
Petr Strnadel
Praha 6
46.60 48 718 m (48,72 km)
Rekordman
Párečci Praha 11
611.
Šárka Švábová
Šárka Švábová
Choceň
46.44 30 705 m (30,71 km)
612.
Zlatuš
Zlatuš
Zábřeh
46.40 67 590 m (67,59 km)
613.
Sobiv
Sobiv
Mohelnice
46.37 55 680 m (55,68 km)
Rekordman
614.
Dáša Benová
Dáša Benová
Staré Hamry
46.33 44 004 m (44,00 km)
Rekordman
Cestou necestou Havířov
615.
Míša Černá
Míša Černá
Rynholec
46.22 50 564 m (50,56 km)
616.
Maxilenoch
Maxilenoch
České Budějovice
46.21 25 532 m (25,53 km)
Pravidelnost
DůCHODCI na po(c)hodu České Budějovice
617.
Kateřina Bláhová
Kateřina Bláhová
Senomaty
46.18 43 748 m (43,75 km)
618.
Vonka Vonka
Vonka Vonka
Rohovládova Bělá
46.09 50 615 m (50,62 km)
Staré šlapky Pardubice
619.
Kateřina Zvonikova
Kateřina Zvonikova
Zásmuky
46.06 44 633 m (44,63 km)
Rekordman
620.
Karolína Havlíčková
Karolína Havlíčková
Chvaletice
46.03 45 170 m (45,17 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČP - Zavináči v pohybu Pardubice
621.
Hani :-)
Hani :-)
České Budějovice
46.01 51 177 m (51,18 km)
ŠpacírGang České Budějovice
622.
Tatun
Tatun
Třinec
45.95 43 523 m (43,52 km)
623.
Marcela Smužová
Marcela Smužová
Vratimov
45.90 39 479 m (39,48 km)
624.
Jaromír Ambrus
Jaromír Ambrus
Mělník
45.86 53 086 m (53,09 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČP - Zajda a jeho parta Brno
625.
Daniela Chocholková
Daniela Chocholková
Olomouc
45.85 39 499 m (39,50 km)
626.
Makrelka Arašída
Makrelka Arašída
Litoměřice
45.82 46 845 m (46,85 km)
Rekordman
Zářivky 2021 - Prostě běž! Praha 17
627.
Monika Hiršová
Monika Hiršová
Kutná Hora
45.82 53 261 m (53,26 km)
Rekordman
Pravidelnost
ŠBV - Koudelníci Kutná Hora
628.
Mirek Muselík
Mirek Muselík
Moravská Třebová
45.80 41 232 m (41,23 km)
629.
Magdaléna Mazalová
Magdaléna Mazalová
Prostějov
45.73 39 938 m (39,94 km)
Rekordman
630.
Ivan Yatsyk
Ivan Yatsyk
Valašské Meziříčí
45.72 47 806 m (47,81 km)
Rekordman
SCHOTT-2023 Valašské Meziříčí
631.
Pavla Bauerova
Pavla Bauerova
Praha 8
45.68 35 141 m (35,14 km)
Pravidelnost
ŠBV - Běhulinky Roudnice nad Labem
632.
Wlastik
Wlastik
Praha 10
45.68 75 783 m (75,78 km)
Rekordman
Pravidelnost
GCD-Praha1-Černá růže Praha 1
633.
Jiří Žemlička
Jiří Žemlička
Praha 16
45.61 33 558 m (33,56 km)
634.
Ibizka
Ibizka
Třinec
45.59 60 840 m (60,84 km)
635.
Karel Brom
Karel Brom
České Budějovice
45.58 75 690 m (75,69 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČP-Lenochodi Praha 3
636.
Katu81
Katu81
Horažďovice
45.58 43 000 m (43,00 km)
Rekordman
ŠBV - Králičci od Duracellu Krnov
637.
Voťas
Voťas
Prostějov
45.58 65 230 m (65,23 km)
638.
Vasyl Porokh
Vasyl Porokh
Valašské Meziříčí
45.42 35 405 m (35,41 km)
Rekordman
SCHOTT-2023 Valašské Meziříčí
639.
Egy
Egy
Most
45.39 64 638 m (64,64 km)
Rekordman
Dycky Most! Most Prošoupaný kecky Most
640.
Elssa
Elssa
Vítkov
45.37 52 855 m (52,86 km)
641.
Marcela Zátopková
Marcela Zátopková
Ostrava
45.37 73 259 m (73,26 km)
642.
Jana Sedláková
Jana Sedláková
Olomouc
45.36 57 600 m (57,60 km)
Rekordman
643.
Evča_0003
Evča_0003
Jirkov
45.32 43 807 m (43,81 km)
Rekordman
KOMOVIA Chomutov Generace Chomutov
644.
Tomáš Bär
Tomáš Bär
Brno
45.07 44 850 m (44,85 km)
645.
Hana Palátová
Hana Palátová
Frýdek-Místek
45.03 56 042 m (56,04 km)
646.
Nada Vesela
Nada Vesela
Ústí nad Labem
45.03 57 759 m (57,76 km)
647.
Archivist
Archivist
Valašské Meziříčí
45.02 42 705 m (42,71 km)
Šedí chodci Valašské Meziříčí
648.
Martina Stoeva
Martina Stoeva
Olomouc
44.95 53 770 m (53,77 km)
649.
beďula
beďula
Kralupy nad Vltavou
44.90 53 669 m (53,67 km)
650.
Silvie Břízová
Silvie Břízová
Pardubice
44.84 37 965 m (37,97 km)
Rekordman
Pravidelnost
GČP - Zavináči v pohybu Pardubice